Grzegorz Konstanty

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofia40 - 80 / 60 min

Grzegorz Konstanty

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem z osmioletnim stażem. Ukończyłem filozofię na Akademi Ignatianum w Krakowie oraz studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej oraz przedszkolnej. Pracowałem jako nauczyciel wychowawca w klasach I-III oraz jako nauczyciel filozofii w starszych klasach. Przeprowadziłem także kilkaset godzin rozmów w tutoringu rodzinnym oraz uczniowskim. W swojej pracy skupiam się na pomocy dziecku w odkrywaniu pasji uczenia się oraz poznawaniu świata. Dzięki moim uczniom i rodzicom zdobyłem w 2015 roku tytuł Najlepszego nauczyciela małopolski w kategori Szkoła Podstawowa. Obecnie Mieszkam i pracuje na podlasiu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.