Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Sopot
Gdańsk
Gdynia
Warszawa

Grzegorz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Grzegorz

O mnie

Aktualanie jestem studentem Filologii Angielskiej. Mam ukończone kursy języka angielskiego na poziomie B2/C1. Posiadam doświadczenie w nauczaniu.Ponadto posiadam znajomość systemów Windows oraz OS-X Mac. Jestem w stanie udzielać pomocy komputerowej (w tym obsługa bezwzrokowa komputera).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
06.2014
British School - Ogólnopolska Szkoła Językowa
Doświadczenie
06.2014 - aktualnie
Prywatne zlecenia
Prywatne zlecenia. Przeprowadzanie zajęć realnych. Przeprowadzanie zajęć na skype. Nauczanie poziomów A1-C1. Prowadzenie rozmowy. Udzielanie korepetycji. Pomoc w tłumaczeniu. Pomoc przy Windows 10 oraz Mac OS-X

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Juliusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Pan Grzegorz bardzo sumiennie wykonywał swoje obowiązki w firmie, w której nauczanie mu zleciliśmy. Dokumentacja była poprawnie wypełniona, a kursanci zadowoleni. Polecam serdecznie.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2017

Mój 13 letni syn jest zachwycony lekcjami z Panem Grzegorzem. Bardzo podoba mu się forma zajęć i możliwość pracy przez skypa, nie musi nigdzie dojeżdżać i nie marnuje czasu. Zajęcia są interesujące, bezstresowe i co najważniejsze motywacja do nauki ogromnie wzrosła. Pan Grzegorz jest punktualny, zorganizowany, dostarcza materiały do nauki a przy tym jest bardzo sympatyczny i kontaktowy, ma świetny kontakt ze zbuntowanym nastolatkiem. Mieliśmy szczęście, że trafiliśmy na Pana Grzegorza, bo syn, był już zniechęcony tradycyjnymi lekcjami. Bardzo polecam Pana Grzegorza jako korepetytora . Jest super.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.