Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Pruszków
Piastów

Grzegorz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Grzegorz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.1997
Kurs metodyczny prowadzony przez American Peace Corps.
06.1998
Cambridge Certificate of Proficiency (CPE) - poziom C2
Doświadczenie
09.1989 - 06.1999
Szkoła Podstawowa w Pruszkowie
09.1998 - 06.2010
Firma z kapitałem zagranicznym
Tłumacz firmowy (dokumentacje biznesowe, prawnicze, techniczne, BHP, itp.); Prowadzenie kursów j. angielskiego dla pracowników (kursy dla dorosłych)
05.2013 - 05.2016
Firma z kapitałem polskim
Tłumacz firmowy (dokumentacje prawnicze, biznesowe,itp.). Lekor j. angielskiego dla pracowników firmy (kursy dla dorosłych).
05.2016 - aktualnie
Engraft.pl
Korepetytor (zajęcia indywidualne), lektor kontraktowy świadczący usługi dla renomowanych szkół językowych z Warszawy.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2017

Pan Grzegorz jest rewelacyjny. Bardzo profesjonalny, miły i cierpliwy. Lekcje zawsze są ciekawe, prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2017

Bardzo dobry nauczyciel. Uczył angielskiego mnie oraz moje dzieci, które zawdzięczają temu korepetytorowi super podstawy. Dzięki niemu nie miały problemów w komunikacji poza granicami Polski. Gorąco polecam !!!

avatar
Adam z Piastowa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2017

Grzegorz to dla mnie nauczyciel idealny, jego profesjonalizm i cierpliwość to główne zalety. Lekcje odbywają się w idealnych warunkach, w domowej atmosferze. Polecam bardzo gorąco !

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2017

Nauczyciel z powołania,kontretny,rzeczowy, zaangażowany w swoją pracę. Dla poczujątkującgo wiadomości przekazywane stopniowo z pełnym zrozumienem dla ucznia, jeśli nie zrozumiesz wytłumaczy kilka razy, za cierpliwość wielki plus dla korepetytora. To była przyjemność uczęśzczać na lekcję , wiele pozostało w głowie do dziś.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2017

Korepetytor zna się na fachu. Potrafi zachęcić i zmotywować do nauki. Wie w jaki sposób prosto i łatwo nauczyć się języka.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2017

Połączył swoją wiedzę i doświadczenie z moimi potrzebami. Zajęcia łączą teorię z praktyką w sposób, jaki mi odpowiada. A co chyba najważniejsze - są skuteczne.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2017

Potrafił połączyć osoby zaczynające z osobami na większym poziomie:) Osobiście jako nic nie "kumając" musiałem się zintegrować z ludźmi troszku mówiącymi po angielsku....-takie wymogi były ówczesnego pracodawcy - Po trzech miesiącach nie tylko zacząłem rozumieć, co się do mnie mówi, ale i sam potrafiłem powiedzieć na koniec pracy, co myślę o pracodawcach-nawet troszku gramatycznie -:)

avatar
Pawcio
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2017

Świetnie potrafi wytłumaczyć szczegółowo słownictwo( tłumaczenie,pisownie,odmianę itp) poprawną wymowę z akcentem. Nawet osoba niemająca nigdy styczności z angielskim sporo się nauczy na tyle aby umiał angielski na wysokim poziomie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.