Wiktor Brożyński

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Łódź
Sieradz
Zduńska Wola
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć! Jeżeli nie rozumiesz wytrzymałki i śni ci się ona po nocach, a zaliczenie lub egzamin wisi ci nad głową jak cegła która zaraz ma spaść w dół to dobrze trafiłeś. Mam 23 lata, skończyłem budownictwo na politechnice łódzkiej, a lekcji wytrrzymałości materiałów udzielam już od 2 roku stuiów. Zaoferuję ci własne materiały które przygotowuję indywidualnie. Cierpliwie będę starał ci się wytłumaczyć ,jeżeli będzie można na przykładach również z życia, wszystkie zależności. Jeżeli będzie trzeba pochwalę, ale potrafię też opieprzyć i to solidnie. Mogę do ciebie dojechać lub zapraszam do siebie. Przygotuję do egzaminum praktycznego i teoretycznego oraz pomogę zrobić projekt. Dysponuję pokaźną literaturą której chętnie ci użyczę w razie potrzeby. Dzwonić w każdej chwili i o każdej porze dogadamy się co i jak : 666 879 333
Warunki są dwa :1) masz ZAKAZ mówienia że rozumiesz jak nie rozumiesz;
2) masz ZAKAZ mówienia że czegoś nie umiesz zanim nie zaczniesz ;]

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Wiktor Brożyński
Odolanowska 8A m 12
91-008 Łódź
NIP: 8272289065

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.