Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Piaseczno
Warszawa (najlepiej Grochów +2)
Nowa Iwiczna
Zalesie Górne
Rembertów
Matematyka120 / 60 min

Grażyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Świetnie trafiłeś/aś :).
Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym. Uczę młodzież licealną, przygotowuję do matury, do egzaminów gimnazjalnych. Wiedzę przekazuje przejrzyście, w bardzo przystępny i zrozumiały sposób.
Matematyki można też uczyć przez Skype. Świetna forma nauki dla ceniących czas.
Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich którzy mają jakiekolwiek problemy z matematyką.
Życie staje sie prostsze.
Uwaga! Dobierajcie sie w grupy! a będzie taniej:)(40 zł w grupie 3- osob.), w tak małej grupie można tak samo się dużo nauczyć jak na indywidualnych zajęciach. Spróbujcie..

Wakacyjny okres to niestety dla niektórych poprawki, również i w tym czasie zapraszam!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
J
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
17 września 2018

Ogólnie to nie mam nic do osoby , natomiast troszkę utrwalenia wiedzy by się przydało.... :(

Grażyna

Osoba nie posiada imienia ani płci.W ostatnim czasie nie mialam czasu ani mozliwosci udzielac nikomu korepetycji. To Wystawianie fałszywych opinii ...

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2017

Pani Grażyna bardzo rzetelnie i jasno tłumaczy. Atmosfera jest bardzo przyjemna i przyjazna. Uczęszczałam na zajecia od ponad roku z matematyki rozszerzonej na poziomie licealnym. Oceny poprawiłam z trzy na 5!. Naprawde serdecznie polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Polecam Panią Grażynę, dobrze i sprawnie uczy, atmosfera jest bardzo przyjemna,a gdy potrzebowałam pomocy przy zadaniu którego nie byłam w stanie rozwiązać Pani Grażyna pokazywała mi przez skypa jak dane zadanie rozwiązać. Jest to bardzo kochana osoba:) W zaledwie jeden dzień przygotowała mnie do sprawdzianu!Zdecydowanie polecam ! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 kwietnia 2015

Polecam wrócić na studia i douczyć sie matematyki. P. Grażyna nie potrafiła zrobić ani jednego zadania z mojego sprawdzianu poziomu licealnego w ciagu 2 godzin

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2014

Jestem uczniem Pani Grażynki już trzeci rok i efekty sa takie, że dwójki wyszedłem na piątkę. Oby tak dalej!
Gramatyka angielska w końcu jest dla mnie zrozumiała!! B. dobrze zorganizowane zajęcia dostosowane do potrzeb ucznia. Polecam!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2013

Pani Grażyna to bardzo sumienny, obowiązkowy i rzetelny nauczyciel. W trakcie lekcji każda minuta jest wykorzystana, zawsze służy pomocą, radą, mobilizuje i aktywizuje. Jest osobą pełną ciepła, cierpliwości. Lekcje z Panią Grażyną to wspaniała przygoda z językiem i przyjemność. Spotykam się już drugi rok i oby te spotkania trwały jak najdłużej. Jeśli ktoś szuka nauczyciela, który nauczy angielskiego i przekona, że można go polubić to z Panią Grażyną na pewno tak będzie. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.