Grażyna Brzezińska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Poznań (Grunwald)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

  1. Nie tylko ja policzę zadania, ale i Ciebie tego nauczę i pokażę Ci jak sie trzeba uczyć matematyki.Będziemy nie tylko liczyć , ale też rysować i spostrzegac kąty i płaszczyzny.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1974 - 05.1979
UAM
Magister
biologia środowiskowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2019

Pani Grazyna jest rzetelnym nauczycielem. W przystepny sposób tłumaczy zawiłe tematy. Cierpliwa i sympatyczna. Lekcje prowadzone sa w przyjaznej atmosferze . Od kilku miesiecy regularnie pomaga corce w chemii i bedziemy kontynuowaly wspolprace, poniewaz potrafi zainteresowac przedmiotem. Corka wymienia teraz chemie jako swoj ulubiony przedmiot. Pani Grazyna jest nauczycielka godna polecenia.
Dziekujemy serdecznie.
Anna i Malwina.

avatar
Justina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
22 listopada 2019

Pani nie była przygotowana do lekcji.Nie zapoznała się z wcześniej przsłanymi jej skanami z podręcznika.Nawet nie bardzo była pewna odpowiedzi do pytań.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.