Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Opole

Dariusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/523 opinie
Dla użytkownika Dariusz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1985 - 06.1990
Uniwersytet Śląski
Doktor
biologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2024

Pan Dariusz to wspaniały korepetytor, który kompetentnie przygotował mnie do matury z biologii, którą napisałem na wynik z 9 z przodu. Praca z Panem Dariuszem to czysta przyjemność! Polecam serdecznie!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2023

Zajęcia z panem Dariuszem to nie tylko rozwiązywanie zadań maturalnych, ale również również nauka poprawnej i merytorycznej odpowiedzi na zadane pytania (co na maturze jest najważniejsze) i przydaje się na dalszej drodze edukacji. Dzięki pracy pana dr Dariusza i oczywiście własnej, marzenie o studiach medycznych staje się realnie osiągalne. W szkole średniej będąc uczniem raczej średnim byłem w stanie napisać maturę z biologii na 95% i dostać się na najlepsze uczelnie w kraju(z których ostatecznie wybrałem Wrocław).

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2023

Pan Dariusz potrafi doskonale przygotować ucznia do matury z biologii.
Kładzie nacisk na dokładne pisanie odpowiedzi na zadanie maturalne aby zminimalizować ryzyko stracenia punktów . Na zajęciach dysponuje również dodatkowymi materiałami, które pozwalają lepiej zrozumieć biologię
i wyjaśnić niedociągnięcia książek licealnych. Jest wymagającym, lecz uśmiechniętych nauczycielem, z którym da się normalnie porozmawiać. Wszystko to, pozwoliło mi uzyskać wynik z biologii 87% przez co dostałem się na wybraną uczelnie medyczną. Serdecznie polecam!

avatar
Allan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2023

Pan Dariusz jest nauczycielem, który wie jak przygotować ucznia do zdania matury z biologii na bardzo wysokim poziomie. Na zajęcia trzeba przyjść przygotowanym, a zadaniem Pana Dariusza jest wytłumaczenie wszystkich luk w materiale i nauczenie jak tę wiedzę wykorzystać w zadaniach maturalnych. Dzięki systemowi nauczania Pana doktora uzyskałem wynik 87% i bez problemu dostałem się na uczelnię medyczną. Polecam :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2023

Zajęcia te bardzo podwyższyły poziom mojej wiedzy biologicznej, pozwalając mi uzyskać wysoki wynik na maturze. Pan Dariusz potrafi skomplikowane tresci przedstawić w zrozumiały i prosty sposób. W czasie zajęć panowała przyjazna atmosfera, a poczucie humoru pana doktora pozwalało mi opanować stres przedmaturalny:)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2022

Pan Dariusz to bardzo kompetentny nauczyciel z szeroką wiedzą biologiczną. Potrafi w bardzo łatwy i zrozumiały sposób przeniknąć do ucznia dzięki czemu nawet najbardziej zagmatwane zagadnienia stają się zrozumiałe. Jeżeli regularnie się uczycie, ale potrzebujecie pomocy ze strategiami rozwiązywania zadań maturalnych to jest to nauczyciel dla was. Pokaże on wam różne schematy zadań oraz wyjaśni czego egzaminatorzy wymagają od maturzysty w poszczególnych typach zadaniach.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Pan Dariusz jest najlepszym edukatorem, przy boku którego miałem okazję się uczyć. Kontakt jest super, potrafi zmotywować do nauki, wyśmienicie przekazać wiedzę, stosując chwytliwe i łatwe do zapamiętania porównania oraz przykłady, ale również uczy myślenia i konstruowania modelowych odpowiedzi przy rozwiązywaniu pytań własnego autorstwa oraz zadań maturalnych. Jestem przekonany, że to dzięki zajęciom z doktorem Dariuszem tak pogłębiłem swoją wiedzę z biologii i bez dużego stresu podszedłem do egzaminu maturalnego, który poszedł mi bardzo zadowalająco. Serdecznie polecam każdemu, kto chce mieć pewność znakomitego przygotowania do matury z biologii!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Serdecznie polecam lekcje z Panem Dariuszem, przez okres od końcówki września do połowy czerwca przygotowywał mnie do poprawki matury z biologii. Jest bardzo wymagającym nauczycielem, ale jak trzeba to wytłumaczy najbardziej skomplikowane rzeczy oraz drobnostki. I te cechy w połączeniu z ogromem zadań jakie Pan Dariusz daje do rozwiązania na zajęciach dały u mnie efekt w postaci poprawy matury do 88% (centyl 99%) dzięki czemu bez problemu dostanę się na medycynę. Oprócz tego kontakt z nim jest bardzo dobry, także jeszcze raz serdecznie polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Uczęszczałam na korepetycje do Pana Dariusza w klasie maturalnej. Zajęcia opierają się na samodzielnym wykonywaniu zadań i ich dogłębnej analizie w celu wykluczenia wszelkich błędów i dopracowaniu odpowiedzi w ten sposób, aby na maturze żaden egzaminator nie miał wątpliwości co do poprawności naszej pracy. Pan Dariusz jest bardzo wymagający, ale właśnie dzięki systematycznej nauce podczas tego roku ugruntowałam wiedzę z biologii do tego stopnia, że przy pierwszym podejściu do matury udało mi się uzyskać wynik 87% co daje mi miejsce w 2% osób o najwyższych wynikach w kraju. Jestem pewna, że jest to zasługa zajęć właśnie z Profesorem Ziają.

avatar
Steven
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Pan Dariusz przygotowywał mnie półtorej roku do matury z biologii. Na zajęciach uczył mnie jak wykorzystywać wiedzę w zadaniach maturalnych, co jest kluczową umiejętnością do zdania matury na wysokim poziomie. Po przerobieniu bardzo dużej ilości zadań typowo maturalnych i postępowaniu według wskazówek Pana Dariusza, nabrałem umiejętności formułowania odpowiedzi do zadań tak, aby egzaminator sprawdzający pracę z kluczem odpowiedzi nie miał żadnych zastrzeżeń. Ogromny zbiór zadań maturalnych Pana Dariusza, plus systematyczność pracy, pozwoliły mi na przygotowanie się do matury z wszystkich działów, które obowiązują na maturze, zahaczając o wiadomości na poziomie studiów. Maturę napisałem na 80%, dzięki czemu jestem w 4% najlepszych tegorocznych maturzystów z biologii.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2019

Chodziłam do pana Dariusza od września do maja. Przez ten czas nauczyłam się nie tylko niezbędnej wiedzy do matury, ale również prawidłowego konstruowania wypowiedzi w zadaniach maturalnych. Korepetycje polegają na robieniu zadań maturalnych i autorskich, co naprawdę daje duże efekty, a Pan Dariusz zawsze wszystko klarownie tłumaczy jak się czegoś nie rozumie

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Do Pana Doktora na zajęcia uczęszczałem bardzo krótko, bo jedynie 4 miesiące, ale przez ten okres Pan Dariusz przekazał mi wiele bardzo przydatnych wiadomości i nauczył w jaki sposób prawidłowo konstruować wypowiedzi pisemne z biologii. Pan Doktor jest bardzo wymagający co motywuje do indywidualnej pracy i dodaje pewności siebie. Dzięki Panu Dariuszowi dostałem się na kierunek lekarski i lekarsko-dentystyczny. Mogłem wybierać pomiędzy kierunkami i uczelniami. Zdecydowałem, że to będzie kierunek lekarsko-dentystyczny we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolony, że zechciał mnie Pan uczyć. Gorąco polecam!!! Pomaga Pan spełniać marzenia.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Zajęcia z Panem Doktorem pozwoliły mi nie tylko na uzyskanie wysokiego
wyniku z matury z biologii, ale także pewność, że moja wiedza, którą
na nich uzyskałam przekracza poziom licealny. Nauka tworzenia
wypowiedzi pisemnych na egzamin maturalny dała mi niezwykłą swobodę,
która pozwoliła mi na osiągnięcie sukcesu. Dzięki temu z łatwością
dostałam się z pierwszej listy na kierunek lekarski, na wszystch
uczelniach, na które kandydowałam, co pozwoliło mi na szeroki wybór i
podjęcie nauki na najlepszej uczelni w kraju.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2018

Pan Dariusz jest najlepszym
korepetytorem z jakim miałem do czynienia. Przekazuje wiedzę w tak przystępny sposób, że nawet w ciągu kilku wizyt do samego września widziałem już znaczące postępy, nie wspominając o maturze pare miesięcy później , którą zdałem rewelacyjnie i nie stanowiła dla mnie żadnej przeszkody. P.Dariusz jest bardzo wymagający, chce On wiedzy na wysokim poziomie, a w razie jakiegokolwiek problemu z rozwiązaniem danego zagadnienia, szczegółowo tłumaczy i wyjaśnia idee zadań które sa robione podczas zajęć.
Gorąco Polecam

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2017

Uczęszczałem na korepetycje do Pana Doktora przez prawie rok. Zajęcia bardzo mocno rozszerzyły i ugruntowały moją wiedzę z zakresu biologii. Pan Doktor jest cierpliwym ale również wymagającym korepetytorem co bardzo motywuje do wytrwałej i systematycznej pracy. Przerabia z uczniem bardzo duże ilości pytań maturalnych. Szczegółowo tłumaczy i chętnie dzieli się swoją wiedzą. Po roku nauki pod okiem Pana Doktora uzyskałem wysoki wynik z biologii co dało mi możliwość podjęcia studiów na wydziale lekarskim.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Gorąco polecam!
Dostałam się na kierunek lekarsko-dentystyczny dzięki korepetycjom z biologii u Pana Doktora kilka lat temu. Matura z chemii nie poszła mi najlepiej, jednak matura z biologii zdecydowanie uratowała sytuację :)
Dostałam się na Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny.
Wiadomości jakie Pan Doktor mi przekazał bardzo pomogły mi szczególnie podczas studiowania anatomii, biochemii i fizjologii człowieka.
Jestem szczęśliwa, że mogłam uczyć się od Pana Doktora - to był dla mnie zaszczyt. Bardzo dziękuję. Pomógł mi Pan spełnić moje marzenia!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Pan Dariusz świetnie przygotowuje pod kątem matury ale również rozszerza wiedzę o tą potrzebną na studiach medycznych. Zajęcia polegają na rozwiązywaniu testów, lecz w razie problemów Pan Dariusz potrafi świetnie wytłumaczyć uczniowi zagadnienie w szczegółowy sposób. Serdecznie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2016

Bardzo polecam, zajęcia prowadzone rzetelnie, nie ma straty czasu na zajęciach, robi się zadanie za zadaniem, jeśli sie czegos nie rozumie to tłumaczy i leci sie dalej. Jeśli zajęcia wypadną to jak najszybciej ustala termin zastępczy żeby od razu szybko nadrobić. Uczy jak podejść do matury/ czytac polecenia. Jak najbardziej polecam.

avatar
Nicola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Zdecydowanie polecam zajęcia z panem doktorem. Pan Dariusz posiada olbrzymią wiedzę, którą z pasją przekazuje. Każde zagadnienie jest w stanie wytłumaczyć w sposób szczegółowy, a zarazem ciekawy. Uczy nie tylko czystej wiedzy, ale pozwala na przyswojenie sobie umiejętności, co było kluczowe podczas tegorocznej matury. Jednocześnie motywuje do indywidualnej pracy i, przynajmniej w moim przypadku, znacznie dodaje pewności siebie. Podczas zajęć przerabia się takie ilości materiałów, że naprawdę nie ma się o co martwić. Dzięki tym korepetycjom moim dylematem nie jest ‘czy się dostanę’, ale ‘gdzie mam pójść’. Gorąco polecam!

avatar
Pamela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2015

Bardzo polecam korepetycje z panem Dariuszem. Całą swoją rozległą wiedzę przekazuje w sposób bardzo ciekawy i zrozumiały dla każdego. Podczas zajęć przerabia się duże ilości zadań maturalnych, co moim zdaniem, jest najlepszym sposobem przygotowania do egzaminu dojrzałości. Sposób prowadzenia zajęć pozwala uwierzyć we własne możliwości, co dodatkowo motywuje i zachęca do dalszej pracy. W ciągu pół roku udało mi się poprawić mój wynik o około 50 punktów procentowych, kończąc z 83% z matury i dostając się na wymarzone studia, co uważam za najlepszy dowód, że pan Dariusz jest świetnym korepetytorem, który jest w stanie pomóc każdej osobie, która się do niego zgłosi.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2014

Jak najbardziej polecam zajęcia z Panem Dariuszem. Sposób prowadzenia zajęć zaraża zamiłowaniem do przedmiotu i motywuje do nauki. Lekcje oprócz ogólnej wiedzy uczą rozwiązywania zadań maturalnych, co przynosi bardzo duże efekty na maturze. Dzięki zdobytej na korepetycjach wiedzy, czuję się swobodnie na zajęciach związanych z biologią na studiach. Pan Dariusz przedstawia biologię nie tylko jako suchą teoretyczną wiedzę, ale również posługuje się licznymi przykładami z życia codziennego, co bardzo pomaga w zrozumieniu i przyswojeniu materiału. Efektem pracy z Panem Dariuszem jest poczucie bycia przygotowanym do egzaminu oraz wysokie wyniki na maturze. Gorąco polecam!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2014

Zdecydowanie polecam zajęcia z dr Dariuszem. Rozległa wiedza i ogromne doświadczenie prowadzącego pozwoliły mi uzyskać wynik powyżej 90% na egzaminie maturalnym z biologii i rozpocząć wymarzone studia na wydziale lekarskim. Pan Doktor chętnie odpowiada na wszelkie pytania związane z przerabianym materiałem, wyjaśnia niejasności i dzieląc się wiadomościami wykraczającymi poza ramy podręczników licealnych, pozwala lepiej zrozumieć omawiane zagadnienia, zachęca do myślenia oraz poszerzania własnej wiedzy. Informacje zdobyte na korepetycjach okazały się bardzo pomocne nie tylko na maturze, ale również na studiach pozwalając mi już w pierwszym tygodniu roku akademickiego aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Jeszcze raz gorąco polecam!!!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2014

Szczerze polecam korepetytora! Zajęcia prowadzone bardzo rzetelnie, ogromna ilość materiałów i testów. Dzieki zajęciom z Panem Dariuszem nie tylko przerobicie potrzebne zagadnienia ale przede wszystkim nauczycie się jak rozwiązywać zadania maturalne. Korepetytor potrafi zaciekawić przedmiotem a jego uwagi są niezwykle cenne i przydają się podczas matury. Po ostatnich zajęciach z p. Dariuszem będziecie mieli poczucie, że wszystko co powinno zostało przerobione i spokojni pójdziecie zdawać swój ważny egzamin (oczywiście nie obejdzie się bez wkładu własnego) :) Ja moją maturę zdałam na 88%, co jest najlepszym dowodem na to, że warto skorzystać z tych właśnie korepetycji. Jeszcze raz gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.