Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin (Lublin)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w szkole oraz poza nią. Mam dodatkowe kwalifikacje z oligofrenopedagogiki co poszerza wachlarz moich umiejętności wychowawczo - dydaktycznych. Jestem osobą młodą, cierpliwą oraz ambitną. Moją pasją jest praca z dziećmi. Chętnie podejmę się pomocy uczniom na etapie szkoły podstawowej w odrabianiu lekcji, przygotowaniu do sprawdzianów, dyktand, powtórzeniu materiału, wytłumaczeniu niezrozumiałych tematów. Nauczę technik uczenia się oraz sporządzania notatek.Zapraszam do kontaktu i omówienia potrzeb ucznia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.