Olga Grażyna

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Olsztyn
Ostróda
Morąg
Kętrzyn
Mrągowo
Lidzbark Warmiński
Dobre Miasto
Szczytno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

OLSZTYN Rysunek artystyczny/odręczny /z podstawami perspektywy,
kurs rysunku dla zdających na ARCHITEKTURĘ i ASP:
-BARDZO SZYBKIE EFEKTY NAUKI,
-podstawy perspektywy,
-praca przy sztalugach,
-zapewniam materiały rysunkowe,
-małe grupy /max. 5 osób/,
-nauka w bloku trzygodzinnym,
-twórcza atmosfera.
Szybka nauka rysunku od podstaw! Autorski program nauki szybkich technik odręcznego rysunku artystycznego z elementami perspektywy/patrz opinie/.

Na życzenie podam ADRES STRONY z pracami moich uczniów.

Pracownię rysunku i scenografii prowadzę od 2006 roku. Absolwenci mojej pracowni z powodzeniem zdają co roku egzaminy wstępne z rysunku na uczelnie architektoniczne /Politechnika: Gdańsk, Wrocław, Poznań, Łódź, Białystok itp./ oraz na Akademie Sztuk Pięknych w kraju i za granicą /np. Anglia, Dania/ na kierunki: scenografia, wzornictwo przemysłowe, grafika, grafika komputerowa, konserwacja zabytków, architektura wnętrz, edukacja artystyczna i inne.
Także przygotowanie do egzaminu z rysunku do Liceum Plastycznego /od 14. roku życia/.

Proszę o kontakt mailowy

Zapraszam
scenograf
/Zdjęcie profilowe- kilka przykładowych rysunków moich uczniów/.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2006 - 04.2018
Nauczyciel akademicki /UG, WSP Warszawa, PM/
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2019

Kursy od podstaw bardzo dobrze przeprowadzane, miła atmosfera, dbałość o detale w rysunku jak i postawę artysty. Super klimat i sympatyczna Pani :)

Olga Grażyna

Bardzo dziękuję Wojtku, życzę powodzenia na egzaminach!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Powróciłam do Pani Olgi po dwóch latach i naprawdę serdecznie polecam,jak zwykle bardzo miła atmosfera, muzyka w tle, a co najważniejsze szybkie efekty pracy! Już po 2 lekcji mam skończony profesjonalny rysunek! :). Także jeżeli przygotowujecie się do egzaminu i potrzebujecie mieć wymagany warsztat, to naprawdę polecam się zapisać! Pozdrawiam Emilka

Olga Grażyna

Bardzo dziękuję Emilko! Trzymam kciuki na egzaminie. Daj znać, jaki wynik. Pozdrawiam serdecznie :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Pani Olga na swoich zajęciach nauczyła mnie rysunku od podstaw w zalewie kilka zajęć. Dzięki niej zdałam egzamin wstępny do liceum plastycznego. Same zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, a pani Olga do każdego ucznia podchodzi w sposób indywidualny. Z całego serca polecam.

Olga Grażyna

Bardzo dziękuję Marto. Życzę udanych wakacji i gratuluję pomyślnie zdanych egzaminów do Liceum Plastycznego ☺

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2019

Uczęszczałam na zajęcia do Pani Olgi w pierwszym półroczu roku szkolnego 2018/19, bardzo cieszę się ze trafiłam akurat do niej, ponieważ zajęcia odbywają sie w świetnej , przyjaznej atmosferze, Pani Olga podchodzi do ucznia bardzo indywidualnie co pozwala na dobre poprawienie swoich umiejętności i nauczenie się wielu nowych sposobów o których nawet nie miałam pojęcia , dzięki Pani Oldze rysowanie nabrało dla mnie większego znaczenia i większe możliwości,nauczyłam się dużo różnorodnych technik rysowania a także wyuczyła mnie Pani Olga nowych nawyków a pozbyłam się złych,starych nawyków w kwestii rysunku,które wydawały mi się dobre.Bardzo dziękuje za lekcje rysunku,polecam i zachęcam z całego serca aby szkolić się u Pani Olgi,ponieważ nie jest to czas stracony,a czas w którym nauczymy się więcej niz w nie jednej szkole.

Olga Grażyna

Natalko, dziękuję za opinię, trzymam kciuki, pozdrawiam!

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Chodziłem na korepetycje krótko, ale żeby w pół roku nauczyć się rysować to chyba tylko u pani Grażyny, jeszcze dużo mi brakuje do misztrza, ale tyle co się nauczyłem wystarczy mi na bardzo długo, a na pewno wystarczyło na studiowanie grafiki komputerowej.
Sympatyczna atmosfera, efektywnie spędzony czas w dobrym humorze, częste fachowe porady, bardzo duża ilość wiedzy i ogromne wsparcie.
Z zajęć jestem MEGA zadowolony, to był bardzo dobry wybór.
Pani Olga nie traci z nami kontaktu, pomimo nieuczestniczenia w zajęciach, interesuje się naszymi dalszymi krokami i zawsze możemy liczyć na jej porady i wsparcie.
Bardzo, bardzo, bardzo mocno POLECAM!

Olga Grażyna

Dziękuję Czarku. Cieszę się, że już jesteś studentem! Trzymam kciuki.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2018

W tym roku dostałam się na architekturę pomimo małej ilości czasu na przygotowania. Pani Grażyna podchodzi do każdego ucznia indywidualnie. Uczy różnych technik rysunkowych w zależności od wybranego kierunku studiów. Tłumaczy zagadnienia w prosty sposób. Bardzo efektowna i szybka nauka. Polecam!

Olga Grażyna

Dziękuję Olu! Dobry wybór, cieszę się, że będziesz studiowała na wymarzonej uczelni architektonicznej. Gratuluję trzech pomyślnie zdanych egzaminów wstępnych :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2017

Pani Grażyna przygotowała mnie do egzaminu wstępnego na łódzka ASP w bardzo krótkim czasie. Zdałam egzamin i dostałam się na studia z dobrym wynikiem. Świetnie i zrozumiale przekazuje praktyczne informacje, które umożliwiają natychmiastowe postępy. Każde 5 minut spędzone wartościowo z poczuciem rzetelnego pogłębiania wiedzy i umiejętności. Bardzo życzliwa i miła atmosfera, szczerze polecam. Nieoceniona pomoc i miłe owocne doświadczenie.

Olga Grażyna

Dziękuję Ewo! Cieszę się, że mogłam pomóc. Powodzenia na studiach!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2017

Pani Grażyna zdołała mnie przygotować w miesiąc z rysunku, dzięki czemu zrobiłam portfolio i dostałam się na studia architektury wnętrz w Anglii. Atmosfera na zajęciach jest przemiła, a podejście do każdego ucznia indywidualne. Zdecydowanie polecam!! :)

Olga Grażyna

Dziękuję Karolinko. Powodzenia!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2016

Polecam!! Atmosfera na zajęciach przyjemna, szybkie efekty pracy, indywidualnie skonsultowana każda praca. Pani Grażynka jest niezastąpiona!! ;)

Olga Grażyna

Dziękuję Dagmarko. Serdecznie wspominam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2016

Wspaniałe przygotowanie do egzaminów na uczelnie artystyczne i architekturę! Pani Grażyna świetnie uczy podstaw rysunku, a następnie prowadzi każdego ucznia indywidualnie w zależności od kierunku, w którym planuje studia. Niesamowita atmosfera na zajęciach, za którą bardzo tęsknię :) Gorąco polecam!

Olga Grażyna

Dziękuję Agatko, też za Wami tęsknię :) Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Oksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2016

Polecam Serdecznie! Indywidualne podejście do ucznia i cierpliwość, a co za tym idzie świetne przygotowanie do egzaminów. Miła, domowa atmosfera zajęć.

Olga Grażyna

Dziękuję Oksanko, pozdrawiam serdecznie!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2016

Przemiła atmosfera, profesjonalne podejście do każdego tematu i co najlepsze każdy nawet oporny uczeń z Panią Grażyną na pewno sobie poradzi

Olga Grażyna

Dziękuję Weroniko, powodzenia na studiach!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2016

Bardzo dobre i bardzo szybkie przygotowanie do egzaminów na studia architektoniczne. Bardzo kompetentna osoba z cierpliwym podejściem do ucznia. Przyjemna atmosfera zajęć.

Olga Grażyna

Dziękuję Sylwio, pozdrawiam serdecznie!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2012

Solidne przygotowanie do egzaminu na studia w krótkim czasie, w zasadzie od podstaw. Przyjemna i sympatyczna atmosfera podczas zajęć. Zajęcia przenoszą rezultaty. Polecam serdecznie!

Olga Grażyna

Dziękuję Natalko, trzymam kciuki za studia.
pozdrawiam:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.