Nikodem Gosławski

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć!
Nazywam się Nikodem Gosławski. Jestem założycielem Mokotowskiej Szkoły Gitary, w której uczę gry na tym wspaniałym instrumencie.

Zapraszam Cię na indywidualne lekcje gry na gitarze elektrycznej, akustycznej i klasycznej . Uczę również grać na ukulele.

Zadzwoń do mnie lub napisz i umów się na bezpłatną lekcję próbną .
Kontakt do mnie: 512 188 521 

Zajęcia skierowane są dla osób na każdym poziomie zaawansowania:

- Mój program nauki jest idealny dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z gitarą. W szkole nauczę Cię od podstaw grać Twoje ulubione utwory!

- Jeśli już grasz to sprawdzę czy w Twojej grze nie ma złych nawyków. Przygotuję indywidualny plan nauki. Ucząc się pod moimi skrzydłami poprawisz technikę gry, poczucie rytmu, słuch oraz brzmienie.

- Chcesz grać profesjonalnie? Interesuje Cię improwizacja jazzowa? Przygotuję Cię do gry w zespole, pracy studyjnej czy do egzaminu na Akademię Muzyczną.

Moje podejście do nauki gry na gitarze opiera się na indywidualnych potrzebach każdego ucznia. Weźmiemy na warsztat Twoje ulubione utwory i będziemy pracować nad tym, byś mógł wyrazić siebie przez muzykę. Razem odkryjemy Twoje wewnętrzne pokłady talentu i unikalny styl gry.

Pozdrawiam i do zobaczenia,
Nikodem Gosławki
tel 512 188 521

Lokalizacja:
Mokotowska Szkoła Gitary
Al. Niepodległości 159/U219 (Metro Pole Mokowskie)
02-555 Warszawa

Dostępność

Poniedziałek14:30 - 21:00
Wtorek14:30 - 21:00
Środa14:30 - 21:00
Czwartek14:30 - 21:00
Piątek14:30 - 21:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

To, co bardzo w nim doceniam to to, że poza wiedzą merytoryczną, poza wykształceniem ma też ten codzienny szlif praktyczny, który odróżnia go od wielu nauczycieli. Bardzo polecam współpracę z Nikodemem.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

Nikodem udowodnił mi, ze nigdy nie jest za późno, żeby zacząć grać na gitarze. Zna każdy styl, od rocka po jazz - nie ma rzeczy, której nie mógłby Cię nauczyć. Po kilku latach nauki gorąco i z czystym sumieniem polecam lekcje gitary z Nikodemem.

avatar
Krzysztof Nowak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

Nauka u Pana Nikodema jest bardzo konkretna i przebiega w miłej atmosferze. Zacząłem naukę na instrumencie od nie dawna a efekty są zaskakujące! Bardzo polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

Od pierwszej lekcji z Nikodemem poczułam, że moje umiejętności idą w górę. Bardzo fajnie tłumaczy, dużo pokazuje, wychwytuje i eliminuje błędy, który ma każdy samouk, a przede wszystkim motywuje do ćwiczeń. Mocno polecam każdemu kto chce nauczyć się dobrze grać na gitarze w krótkim czasie!

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

Nikodem is not only a great musician but a great teacher. He understood my musical necessities and thaught me how to become better. He's also very versatile which gives me the possibility to learn pop, jazz, rock, etc.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

Z Nikodemem pracuję od roku i uważam, że to była świetna decyzja. Nikodem bardzo dobrze tłumaczy teorię muzyki, przerabiamy wiele utworów w różnych stylach muzycznych i przede wszystkim pomaga mi zrozumieć jak działa muzyka, aby grać w świadomy sposób. Bardzo polecam lekcje z Nikodemem i jego szkołę gitary :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.