Nikodem Gosławski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć :)
Nazywam się Nikodem. Jestem profesjonalnym muzykiem i gitara to moja największa pasja, której poświęcam każdy dzień.  

Studiuję na Akademii Muzycznej, gram w zespołach oraz prowadzę lekcje gry na gitarze w mojej szkole na warszawskim Mokotowie. 

Bardzo lubię dzielić się wiedzą, dlatego zapraszam Cię na indywidualne lekcje gry na gitarze. Nauczyłem grać na gitarze ponad 200 osób i chciałbym pomóc również Tobie!  

Dla kogo są moje lekcje?

1. Dla osób, które zaczynają od zera.
Nauczę Cię grać na gitarze nawet jeżeli nie masz wcześniejszego doświadczenia z muzyką.Najważniejsze są Twoje dobre chęci oraz zaangażowanie. Ze mną nauczysz się podstaw i zrobisz to od razu dobrze, bez złych nawyków. 

2. Dla osób, które grają na gitarze lub chcą wrócić po przerwie do gitarowej pasji i potrzebują wskazówek jak dalej się rozwijać. Jeśli masz np. problemy z rytmem, techniką gry czy nie znasz teorii muzyki to nie martw się. Na lekcjach ze mną ruszysz do przodu. Mam sprawdzone metody, które pomogą Ci rozwiązać największe problemy, które blokują grę.  

Moja metoda nauki

Moje podejście do nauki opiera się indywidualnych potrzebach każdego studenta. Weźmiemy na warsztat Twoje ulubione utwory i będziemy razem pracować na tym, byś mógł wyrazić siebie przez muzykę i mieć z tego dużą frajdę! Moja metoda łączy w sobie pracę nad wszystkimi ważnymi elementami w muzyce - będziemy pracować nad słuchem, rytmem, brzmieniem czy techniką gry. 

Cenię Twój czas - dlatego dostaniesz ode mnie sprawdzoną metodę, same konkrety bez lania wody i jak najszybciej zagramy Twoje ulubione utwory. Do każdej lekcji jestem przygotowany i dostaniesz ode mnie materiały, które weźmiesz do domu.  

Kogo uczę grać

Nie ma granicy wiekowej. Mój najmłodszy uczeń ma 6, a najstarszy 70 lat. Lekcję kieruję do każdej osoby, która lubi muzykę i chce spełnić marzenie gry na instrumencie.  

Na czym uczę grać

1. Gitara akustyczna
2. Gitara elektryczna
3. Gitara klasyczna
4. Gitara basowa
5. Ukulele

Gdzie prowadzę lekcje

Spotkamy się w mojej szkole gitary na Mokotowie. Szkoła jest w odległości 100m od stacji Metro Pole Mokotowskie. Na zajęciach nie musisz mieć instrumentu. Wszystkie gitary i potrzebny sprzęt mam nam miejscu i możesz z niego korzystać na zajęciach.  

Czego Cię nauczę

1. Twoje ulubione utwory. Dopasuję repertuar do Twojego poziomu gry. 
2. Poprawna technika gry - np. kostkowanie czy gra palcami. 
3. Poczucie rytmu, wrażliwość i słuch muzyczny. 
4. Teoria muzyki. 
5. Akompaniament w różnych stylach muzycznych.
6. Gra solowa i improwizacja. 
7. Aranżowanie i komponowanie utworów. 
8. Tworzenie podkładów muzycznych. 
9. Nagrywanie gitary.  

Jak umówić się ze mną na lekcję

1. Napisz do mnie wiadomość lub zadzwoń. Odpowiem jak najszybciej i zaproponuję pierwszy wolny termin BEZPŁATNEJ lekcji próbnej

2. Na pierwszym spotkaniu poznasz mnie, szkołę oraz dopasuję program nauki do Twojego poziomu gry. Sprawdzę również czy masz ustawiony instrument lub doradzą jaki model kupić.

3. Ułożymy stały grafik zajęć z możliwością odwołania lekcji - jestem elastyczny i otwarty na propozycje.

4. Moje wsparcie otrzymasz również między lekcjami. Jeśli masz jakieś pytanie to zadzwoń do mnie i chętnie Ci pomogę.  

Umów się ze mną na lekcję próbną już dziś i razem zacznijmy przygodę z gitarą!

O mnie

Za moimi lekcjami stoją lata doświadczenia – od współpracy z wykonawcami bluesowo-rockowymi (Sławek Wierzcholski, Forsal), przez udział w wielu warsztatach gitarowych (Marek Napiórkowski, Artur Lesicki) po kilka nagranych płyt, autorski projekt Azztronauci oraz studia na Akademii Muzycznej na Wydziale Jazzu w klasie dr hab. Piotra Olszewskiego. Specjalizuję się w muzyce improwizowanej - blues, rock, jazz. Zagrałem setki koncertów i jam sessions na dużych scenach oraz w telewizji, a także otrzymałem kilka nagród indywidualnych.

Zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego pod numerem:
512 188 521

Dostępność

Poniedziałek14:30 - 21:00
Wtorek14:30 - 21:00
Środa14:30 - 21:00
Czwartek14:30 - 21:00
Piątek14:30 - 21:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

To, co bardzo w nim doceniam to to, że poza wiedzą merytoryczną, poza wykształceniem ma też ten codzienny szlif praktyczny, który odróżnia go od wielu nauczycieli. Bardzo polecam współpracę z Nikodemem.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

Nikodem udowodnił mi, ze nigdy nie jest za późno, żeby zacząć grać na gitarze. Zna każdy styl, od rocka po jazz - nie ma rzeczy, której nie mógłby Cię nauczyć. Po kilku latach nauki gorąco i z czystym sumieniem polecam lekcje gitary z Nikodemem.

avatar
Krzysztof Nowak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

Nauka u Pana Nikodema jest bardzo konkretna i przebiega w miłej atmosferze. Zacząłem naukę na instrumencie od nie dawna a efekty są zaskakujące! Bardzo polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

Od pierwszej lekcji z Nikodemem poczułam, że moje umiejętności idą w górę. Bardzo fajnie tłumaczy, dużo pokazuje, wychwytuje i eliminuje błędy, który ma każdy samouk, a przede wszystkim motywuje do ćwiczeń. Mocno polecam każdemu kto chce nauczyć się dobrze grać na gitarze w krótkim czasie!

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

Nikodem is not only a great musician but a great teacher. He understood my musical necessities and thaught me how to become better. He's also very versatile which gives me the possibility to learn pop, jazz, rock, etc.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

Z Nikodemem pracuję od roku i uważam, że to była świetna decyzja. Nikodem bardzo dobrze tłumaczy teorię muzyki, przerabiamy wiele utworów w różnych stylach muzycznych i przede wszystkim pomaga mi zrozumieć jak działa muzyka, aby grać w świadomy sposób. Bardzo polecam lekcje z Nikodemem i jego szkołę gitary :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.