Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Wrocław (Krzyki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 - 70 / 60 min

Małgorzata

Opis ogłoszenia

WitamZapraszam na konsultacje w zakresie gry na skrzypcach.Jestem zawodowym muzykiem z wieloletnim doswiadczeniem , ukonczonymi kursami pedagogicznymi oraz kilkuletnim stazem nauczycielskim . Bardzo chetnie zajme sie panstwa dzieckiem i pomoge w uporaniu sie z tym pieknym instrumentem. Udzielam lekcji nie tylko malym dzieciom. Koszt to 70 zl za godzine lekcyjna ,jesli chodzi o maluszki to 50 zl.Jeszcze raz serdecznie zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 19:00
Wtorek13:30 - 17:00
Środa
Czwartek13:00 - 17:00
Piątek
Sobota09:00 - 20:00
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.