Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wysokie Mazowieckie
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia70 / 60 min

Małgorzata

Opis ogłoszenia

Cześć :) Mam na imię Gosia i jestem studentką 5 roku chemii. Mogę pochwalić się czteroletnim doświadczeniem w parcy z uczniami szkół średnich i podstawowych (głównie przygotowanie do egzaminu ósmoklasistów i maturalnego). Chętnie pomogę w przygotowaniach do matury i innych egzaminów, pracy nad bierzącym materiałem i zdobywaniu upragnionych 5 z chemii :) Korepetycji udzielam stacjonarnie (u uczenia lub nauczyciela) oraz online. Zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.