Małgorzata Dzieduszyńska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Łódź

Małgorzata Dzieduszyńska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Małgorzata Dzieduszyńska

O mnie

Jestem magistrem Italianistyki, absolwentką Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy jako lektorka w szkole językowej. Prowadziłam zajęcia indywidualne oraz grupowe z języka włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C1) oraz zajęcia firmowe. Ponadto odbyłam staże w szkołach językowych we Włoszech - w Rzymie oraz Palermo, gdzie także szlifowałam swój warsztat dydaktyczny.

Zapraszam do współpracy!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2023

Pani Gosia bardzo dokładnie tłumaczy materiał, daje starannie przygotowane ćwiczenia, a także można ja o wszystko zapytać i rozwiać wszelkie wątpliwości! W dodatku jest przemiłą osobą, więc nauka włoskiego z Nią jest czystą przyjemnością. Z jej pomocą udało mi się zrozumieć wiele zagadnień! Gorąco polecam Panią Gosię!

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2023

Bardzo miła, przyjazna i cierpliwa. Uczenie się u p. Gosi to czysta przyjemność. Ciekawe zadania, zabawne konwersacje.. Polecam serdecznie zajęcia z p. Gosią..

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.