Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Wągrowiec
Gołańcz
Kcynia
Nakło nad Notecią
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski50 - 80 / 60 min

gosia

Opis ogłoszenia

BONJOUR,

Zapraszam na zajęcia i konwersacje z języka francuskiego zarówno dla początkujących, jak i osób na bardziej zaawansowanym poziomie.

Jako absolwentka Filologii romańskiej na UAMie oraz Dydaktyki Języków Obcych na Université Lyon II, pomogę Ci systematycznie i efektywnie uczyć się języka francuskiego.W jasny i przystępny sposób wyjaśnię wszelkie zawiłości tego pięknego języka, wspólnie popracujemy nad słownictwem i gramatyką oraz przygotujemy się do testów, egzaminów i klasówek bez zbędnego stresu, nerwów i zarwanych nocy.

Zajęcia stacjonarnie lub on line, możliwość dojazdu do ucznia na terenie miasta Wągrowiec badz Naklo/Notecia i najbliższej okolicy (wtedy koszt wiekszy, do negocjacji).

Zapraszam do współpracy.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek00:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2011
UAM
Magister
Filologia Romańska
10.2011 - 06.2013
Université Lumière Lyon II
Magister
Dydaktyka Języków Obcych i TIKE
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - 06.2012
Centre Académique Michel Delay w Lyonie
Praca nad projektem TIKE mającym na celu ułatwienie nauki języka francuskiego (grupa badawcza: dorośli niefrancuskojęzyczni)

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.