Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław (Ołtaszyn)
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie62 - 125 / 60 min

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam,

Jestesmy programistami z  wieloletnim doświadczeniem .

Zapraszamy na kurs programowania w jezyku JAVA z wykorzystaniem technologi aktualnych na rynku  pracy np. ( [*also in english *] )

1. Projekty
2. Przekwalifikowanie na Java Developer
3. Podniesienie kwalifikacji z Junior java Dev na  MID java dev

Java , Spring, Spring BOOT,  REST,Hibernate,
Postgres,SQL, MongoDB, NO-SQL
Microservices. SCRUM, JIRA
Junit, Mockito, Maven,
Design patterns.

Node.JS, Javascript, yarn, mongoose, http, chai

Pierwsze 2-3 spotkania najlepiej odbyc face to face, ale później jak już sie znamy i zostały przekazane podstawy - można kontynuowac nauke zdalnie ( SLACK ). 

Możemy się uczyć zarówno od początku kariery jak i doskonalić zdolności już z aktualnymi Java Developerami.

Kurs JAVA :

1. Podstawowe Elementy języka JAVA
2. Obiekty i Klasy
3. Dziedziczenie
4. Interfejsy i klasy wewnetrzne
5.Wyjątki, dzienniki, aserscje i debugowanie
6. Programowanie uogólnione ( Generics )
7. Kolekcje

Spring:

Spring Boot, 
AOP,
DI
JDBC, 
JPA,
JTA
Security

Hibernate :

Relacje 1 do 1, 1 do wielu, wiele do wielu, 
projektowanie bazy danych,
hibernache 1 st lvl cache,
hibernache 2 nd cache,
lazy loading
performance

SQL

Relacje embedded 1-1
Relajce 1 do wielu
Relacje wiele do wielu
Join
Union
constraint

Dokladny opis tego co robimy na zajeciach :

[*1. Projekty *] to pomoc przy realizacji projektu np. studiach. Nauczyciel tłumaczy JAVA, Spring, Hibernate, SQL, REST na podstawie projektu kurstanta jednoczesnie realizujac kolejne zadania.

2. Przekwalifikowanie na Junior Java Dev

Na pierwszym spotkaniu poznajemy siebie i sprawdzamy ile juz wiesz, no i czego powinienes sie nauczyc - w kontekscie poznania JAVA. Juz od razy ja nakierowuje nauke i zajecia na zdobycie pracy jako Java Developer czyli na pozytywne przejscie rozmowy kwalifikacyjnej - takze nie marnujemy czasu.Kazda rozmowa rekrutacyjna na jakiej bylem tudziez rozmowy rekrutacyjny w mojej firmie wygladaja w sposob podobny - sa podzielone na konkretne dzialy. Kandydat jest sprawdzany czy byl juz w konkretnej sytuacji/ mial problem deweloperski do rozwiazania no i oczywiscie pyta jak go rozwiazal.

Aby odpowiewdziec na te pytania naturalnie nalezy byc w tej sytuacji i znac odpowiedz.Wlasnie dlatego od pierwszych zajec zaczynamy robic projekt w ktorym bedziemy realizowac realna logike biznesowa ( rozwiazywac problemy deweloperskie ) i po kolei tlumaczyc sobie java i jednoczesnie odpowiedzi na pytania rekrutacyjne zeby nie marnowac czasu i przygotowac sie do rozmowy.

3. Podniesienie kwalifikacji z Junior Java Dev - MID Java Dev

Ten Kurs jest już przeznaczony dla osób którzy już pracują jako Junior JAVA Dev, ale chcieliby podnieść szybciej swoje kwalifikacji na MID Java Dev. Np. gdy jesteś w firmie które nie oferuje zbyt wiele możliwości do rozwoju ( maintenance ) to jest własnie kurs dla Ciebie.

 Tutaj kursant będzie musiał zrealizować 2 projekty.

Pierwszy to Core JAVA, JSON, Junit, REST, Maven, GIT, IntelliJ.

Drugi to: Java, Spring, Hibernate, SQL, REST, JSON, JUNIT, Maven, GIT.

Wyimaginowany klient ma aplikacje do zbudowania dla kursanta, który  musi z punktu widzenia biznesowego zaprojektować aplikację krok po kroku zgodnie ze schematem warstwowym opisanym na naszej stronie ( na filmiku )

Następnie w metodologii TDD stworzyć kolejne warstwy naszej aplikacji.

A całośc tworzymy w SCRUM ( opisany na naszej stronie - na filmiku ) który u nas wygląda nastepująco :
Kursant powinien  poświecićokolo 1-2h,  PN-PT  na zrealizowanie zadania domowego/kolejnej części projektu. O wybranej godzinie ( np. 10 am )kursant pisze na slack 3 rzeczy

1) Co robiłem wczoraj ?
2) Co będę robił dziś ?
3) Z czym miałem/mam problemy ?

Kursant realizuje IN PROGRESS natomiast na zajeciach robimy sobie REVIEW, TESTING oraz nauczyciel pokazuje co w aplikacji jeszcze jest zepsute ( testy przechodza ale nie zawsze kod bedzie dzialal poprawnie )  - wracamy do IN PROGRESS i w ten sposób uczymy się pisać wysokiej jakości oprogramowanie.

PS. Polecam tez korzystac z opcji aby część spotkania odbywać w języku angielskim ( np 30 min ). Na rozmowie rekrutacyjnej prawie zawsze pojawia sie część po angielsku gdzie manager sprawdza zdolność porozumiewania sie w branzy IT w języku angielskim.

Serdecznie Zapraszamy,
Paweł, Jacek, Łukasz

1) 125 PLN/h
2) 125 PLN/h
3) 125 PLN/h
4*) BOOT CAMP w biurze 62.5 PLN/h  - sobota 8 -12:30 [ 8 os. grupy ] [ aktualnie 4/8 chetnych]

 

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa17:00 - 19:00
Czwartek17:00 - 19:00
Piątek17:00 - 19:00
Sobota08:00 - 12:30
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Na pierwszych zajęciach znałem podstawowe zagadanienia programowania Javy, ale nie widziałem możliwości ich użycia. Paweł bardzo szybko wprowadził mnie w projekt wykorzystując różne aspekty Javy, jednocześnie kładąc nacisk na moją dotychczasową wiedzę.
Bardzo polecam Pawła :)

Paweł

Wiktor jest chyba najlepszym moim studentem. W najkrotszym czasie zrobil najwieksze postepy i juz po 2 miesiacach wspolnej pracy bedziemy wysylac CV i zdobywac prace dla Wiktora. Dzieki serdecznie za Twoj zapal Wiktor !

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Paweł podczas swoich szkolenia duży nacisk kładzie na SOLID i pisanie "Czystego kodu". Posiada ogromną widzę, którą umiejętnie potrafi przekazać. Jego szkolenia są praktyczne. Tworzy się od razu projekty i rzeczywiste aplikację. Cieszę się, że mogę uczyć się właśnie od niego.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2019

Zajęcia z Pawłem są prowadzone w świetny sposób. Szczególnie ciekawe jest to, że od początku realizujemy projekt dzięki czemu pomijamy realizowanie bezsensownych zadań. Jak najbardziej polecam :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2019

Już od pierwszych zajęć dało się wyczuć, że Paweł bardzo angażuje się w pomoc przy nauce Javy, a swój poziom dopasowuje do poziomu kursanta. Pomoc ze strony Pawła jest dostępna w zasadzie bez przerwy - komunikacja odbywa się za pomocą komunikatora slack, co daje poczucie oparcia przez cały czas trwania kursu.

Na zajęciach wspólnie realizujemy projekt od podstaw co pozwala na przejście przez wszystkie etapy nauki.
Bardzo polecam korepetycje z Pawłem :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2018

Paweł jest bardzo pozytywną osobą z ogromną wiedzą. Potrafi tę wiedzę przekazać, a co więcej widać u niego duże zaangażowanie jeśli chodzi o pomoc w zrozumieniu omawianej na korepetycjach tematyki. Polecam :-)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2018

Kiedy poznałem Pawła miałem wiedzę teoretyczną z zakresu Javy, ale brakowało mi rozeznania w zakresie architektury oprogramowania. Paweł z łatwością pomógł mi się ‘ogarnąć’ w kodzie złożonego programu. To prawdziwy pasjonat programowania, mający jednocześnie duże praktyczne doświadczenie w pracy dla największych firm IT. Nie przekazuje oderwanej od praktyki teorii, ale uczy jak pisać kod. Dzięki niemu udało mi się utrzymać w pierwszej pracy w branży i dziś mogę powiedzieć o sobie, że jestem już doświadczonym programistą.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2018

Z usług Pawła korzystam już od jakiegoś czasu i z czystym sumieniem mogę go polecić, jako nauczyciela i mentora. Prócz potężnej wiedzy, posiada on również umiejętność jej przekazywania, co przełożyło się na znalezienie lepszej oferty pracy ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.