Agnieszka Krasowiak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań

Agnieszka Krasowiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/555 opinii
Dla użytkownika Agnieszka Krasowiak

O mnie

Absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uzyskałam tytuł licencjata z zakresu syntezy i analizy chemicznej w 2004, a następnie tytuł magistra chemii stosowanej w 2006 roku. Praca magisterska o tytule „Analiza fizykochemiczna zawartości eteru 2,4,4’-trichloro-2’-hydroksydifenylowego w modyfikowanych włókninach wiskozowych” powstała w Zakładzie Chemii Mikrobiocydów UAM pod okiem prof. UAM dr hab. Bogumiła Bryckiego i została oceniona stopniem bardzo dobrym. Jestem zdobywczynią wyróżnienia Dziekana Wydziału Chemii UAM prof. dr hab. Grzegorza Schroedera za bardzo dobre wyniki w nauce oraz Rektora Uniwersytetu im Adama Mickiewicza „MAXIMA CUM LAUDE” przyznawanego najlepszym studentom danego rocznika. Współautorka publikacji naukowych z zakresu modyfikacji włókien mikrobiocydami. Już w trakcie studiów podjęłam współpracę z firmą z branży chemicznej w celu poszerzania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych. Od 2006 roku dzielę się swą wiedzą chemiczną z innymi, początkowo hobbystycznie, obecnie już zawodowo.Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką, pasjonatką Tatr i Podhala, smakoszką kuchni japońskiej i wszystkiego, co zawiera czekoladę :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 55
avatar
Roch
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2022

Serdecznie polecam, zajęcia dostosowywane pod potrzeby ucznia. Dzięki korepetycją z Panią Agnieszką udało mi się zdać maturę z chemii na 83%, co pozwoliło mi się dostać na moje wymarzone studia.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2021

Super zajęcia :) do Pani Agnieszki chodziłam tylko w klasie maturalnej, ale ilość materiału i zadań jakie udało nam się omówić i przerobić pozwoliło mi zdać maturę na 92% i dostać się na wymarzony lekarski.
Pani Agnieszka pokazała mi proste i logiczne metody na rozwiązywanie zadań z którymi miałam najwiecej kłopotów , trudniejsze zagadnienia omawiała z wykorzystaniem rysunków lub skojarzeń, co mega mi pomogło poukładać sobie wszystko w głowie.
Ogólnie lekcje z Panią Agą to dużo pracy, motywacji i super atmosferka :)) polecam z całego serduszka

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Dzięki zajęciom z Panią Agnieszką, nie tyle co nauczyłam się chemii, ale zaczęłam ją rozumieć, co pozwoliło mi poprawić przez rok wynik matury na 95%! Z każdej lekcji wynosiłam coś nowego, a Pani Agnieszka motywowała mnie do pracy, kiedy tylko tego potrzebowałam. Jeżeli ktoś myśli o uzyskaniu wysokiego wyniku z matury to serdecznie polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2021

U Pani Agnieszki byłam tylko na kilku zajęciach , gdyż niestety z powodów osobistych nie mogłam kontynuować. Z chemią nie miałam za wiele wspólnego, mimo to po zajęciach z nią żadne zadanie nie było dla mnie zaskoczeniem, wszystko omawiałyśmy szczegółowo. Spokojna , rzetelna, cierpliwa, uczciwa osoba. Serdecznie polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Jestem ojcem dwójki studentów kierunku lekarskiego oraz lekarzem medycyny. Chciałbym wyrazić uznanie dla zaangażowania Pani Agnieszki w edukowanie przyszłych lekarzy w naszym kraju. Sposób Pani pracy przekłada się nie tylko na bardzo dobre wyniki maturalne, ale także na motywację i lepsze samopoczucie uczniów, co sam obserwowałem u moich dzieci po dwuletnich zajęciach u Pani. Chcę też wspomnieć, odnosząc się do mojego zawodu, w którym często mam do czynienia z pacjentem załamanym psychicznie, oraz do drugiej profesji Pani Agnieszki, że jestem niebywale wdzięczny, że mogę podsyłać Pani moich pacjentów, bo wiem, że znajdą u Pani pocieszenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów zawodowych oraz prywatnych. PD

Agnieszka Krasowiak

wzruszenie odjęło mi mowę. dziękuję, doktorze.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Najlepsze zajęcia w moim życiu:) Gdybym trafiła do Agnieszki od razu nie zmarnowałabym tyle czasu i pieniędzy na uczenie się chemi od d......py strony. Na zajęciach podawane są konkretne wskazówki - jak w danych jest to, to liczyć mole, a jak jest tamto, to najpierw pv=nrt. Prościej już się chyba nie da:) Niestety same zajęcia nie wystarczą i trzeba przeliczyć tryliard zadań w domu, ale Agnieszka tak umie zmotywować, że będziesz płakać ale będziesz liczyć, a przynajmniej ja liczyłam, bo było mi wstyd przyjść na zajęcia bez zadania domowego. Udało się, może 85 to nie jakiś super wynik, ale wystarczył, za co będę dozgonnie wdzięczna.

Agnieszka Krasowiak

a ja będę wspominać nasze energetyczne zajęcia do końca życia! gratuluję sukcesu:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Przez ostatni rok chodziłam na korepetycje z chemii do Pani Agnieszki i bardzo dobrze wspominam ten okres. Pani Agnieszka w odróżnieniu od wielu korepetytorów z jakimi miałam do czynienia angażuje się w te lekcje całą sobą. Naprawdę czułam się najważniejsza w trakcie 2 godzin spotkania, wszystkie moje wątpliwości zostawały wyjaśniane do skutku, pomimo tego że czasami trochę to trwało ^^. W tym roku dostałam się na kierunek lekarski i szczerze mogę polecić Panią Agnieszkę każdej osobie, która chce dostać się na ten kierunek!

Agnieszka Krasowiak

to była idealna współpraca, dziękuję Ci za nią Karolina, jestem naprawdę pod wrażeniem pracy, jaką włożyłaś przez cały ten czas i ogromnie się cieszę że przyniosła efekty! pozdrowienia i do zobaczenia :>

avatar
Violetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 sierpnia 2020

Pani Agnieszka na swoim profilu FB, na którym podała fałszywe dane o miejscu zamieszkania (Portugalia) opublikowała następujący tekst: "Przyjaciele to forma przeprosin Boga za nasze rodziny" - oby Państwa dzieci nie musiały przepraszać Boga za własne rodziny po korepetycjach u tej Pani, moja córka już jak czas pokazał zmanipulowana przez nią już musi. Nigdy nie naraziłabym mojej rodziny na kontakt z tą osobą gdybym tylko mogła cofnąć czas.

Agnieszka Krasowiak

:> wszystkie przejawy nękania uprawianego przez tę panią względem mnie i moich bliskich są przez nas skrupulatnie archiwizowane i przekazywane do adwokata.

avatar
Ola :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2020

Pani Agnieszka jest jedną z tych osób które wykonują swoją pracę z pasją i charyzmą. W tej współpracy czułam się zaopiekowana i bardzo chętnie chodziłam na zajęcia które szybko mijały. Największą zaletą zajęć jest jednak merytoryczne przygotowanie Pani Agnieszki, dzięki niemu materiał szybko wchodzi do głowy. Przy okazji na zajęciach jest super atmosfera i miejsce na najgłupsze pytanie dzięki czemu można zrozumieć zagadnienia i okazuję się że chemia jest przyjemna i logiczna. Z całego serducha polecam :D

Agnieszka Krasowiak

cieszę się Ola że na siebie trafiłyśmy i że pokonałaś swój lęk i niską wiarę w siebie i jesteś na tym wymarzonym lekarskim, straszliwie ci się należał. gratulacje wielkie, wiem ile cię to kosztowało:)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2020

Pani Agnieszka nie dość że przygotowała mnie świetnie do matury (W szkole poziom był bardzo słaby), to jeszcze zawsze prowadziła lekcje w miłej atmosferze, dzięki czemu nie straszne było zadawanie pozornie głupich pytań i drążenie tematu, żeby naprawdę zrozumieć problem. Po tych dwóch wspólnych latach po raz pierwszy serio polubiłam chemię:D Serdecznie polecam zajęcia z panią Agą!

Agnieszka Krasowiak

a tu Asia, córka mojego zawodowego wzorca, prof Służewskiego. Asia jest już na lekarskim i będzie kiedyś tak samo świetnym lekarzem jak jej Tata.

to było wspaniałe móc Was poznać. do zobaczenia Asiu one day na oddziale.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2020

Dzięki Agnieszce zwalczyłem swój strach przed chemią, poza tym sposoby na wykonywanie zadań nauczane przez Agnieszkę znacznie pomogły mi podczas nauki w szkole oraz na maturze.

Polecam!

Agnieszka Krasowiak

z Kacprem mieliśmy ciężkie początki :D ale ważne jak się kończy, a skończyło się widowiskowym wejściem z pierwszej listy więc warto było! pozdro!

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2020

Agnieszka pomagała mi się przygotować w tym roku do matury z chemii i zajęcia z nią będę wspominać naprawdę świetnie. Atmosfera jest miła i przyjacielska, bezstresowa. Cały materiał jest przerabiany szczegółowo i bardzo dokładnie. Agnieszka znajduje wiele różnych sposobów by dotrzeć do uczniów, aby w pełni zrozumieli wszelkie tajemnice chemii. Z ręką na sercu mogę ją polecić każdemu, kto chce się dobrze przygotować do matury. Jest kreatywną, pozytywnie zakręconą osobą, która robi to co lubi i widać, że robi to z pasją i oddaje się nauczaniu w pełni.

Agnieszka Krasowiak

wiedziałam że się Tobie uda od naszych pierwszych zajęć:) wielkie gratulacje lekarskiego i do zobaczenia tu czy tam :>

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Hej jestem Marta i jestem studentką stomatologii :)

Zajęcia z Agnieszką są prowadzone bardzo szczegółowo i kompetentnie. Każdy temat jest bardzo dobrze omówiony, przedyskutowany i opracowany w najmniejszych szczegółach. Nie ma mowy o nieprzygotowaniu do zajęć, nieodrabianiu zadań domowych i odwoływaniu lekcji. Pełen profesjonalizm i bat dla osób, które mają problem z motywacją. Zajęcia są prowadzone w super atmosferze! Muszę powiedzieć, że polubiłam chemię i ją zrozumiałam!!! ( Myślałam, że to jest niemożliwe :) )

Agnieszko, jeszcze raz dziękuję Ci za spędzony razem czas, za to że mnie zmotywowałaś i pomogłaś spełnić mi marzenie o zostaniu stomatologiem.

Agnieszka Krasowiak

Marta! Trzymam kciuki, świetnie mi się z Tobą pracowało. :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Po roku przygotowań do tegorocznej matury z chemii z Panią Agnieszką i zobaczeniu siebie na liście kandydatów na lekarski (wciąż nie mogę uwierzyć!) mogę z całą pewnością stwierdzić że siedzenie nad zadaniami domowymi, wertowanie kserówek i warsztaty się opłaciły. Dzięki pomocy na jaką zawsze mogłam liczyć chemia stała się wręcz przyjemna i taka zaskakująco logiczna :)
Jeśli wybierzesz Panią Agnieszkę to musisz liczyć się z tym że nie pozwoli Ci ona zmarnować czasu- po każdych zajęciach wyjdziesz z głową pełną wiedzy ale także ze zobowiązaniem żeby ją utrwalić w postaci zadań.
I wiadomo, że będą dni kiedy nie będzie się chciało! Im bliżej matury tym tych dni więcej, ale na własnym przykładzie powiem, że będziesz mógł tam liczyć na porządne motywacyjne wsparcie. Nie żałuję żadnej środy przeznaczonej na zajęcia z Panią Agnieszką i mogę je polecić z całego serca

Agnieszka Krasowiak

awwww dziękuję bardzo <3

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Po pierwsze ja i moje 83% chcemy bardzo podziękować! Jeżeli szukasz korepetytora, który tylko daje kseróweczki i miernie tłumaczy zadania na nich, to nie masz szczęścia. Jeśli nstomiast szukasz mentora, który wpoi Ci chemię w sposób zrozumiały i przystępny, który dostosuje tempo do ucznia, wyjaśni coś wielokrotnie w razie potrzeby i nawet z największej leniwej kluchy, jak np. moja skromna osoba, wydobędzie choć trochę systematyczności i własnego wkładu w naukę, to wal drzwiami i oknami do P. Agnieszki!
Ps. A super anegdoty i żarciki są na zajęciach w gratisie!!!!

Agnieszka Krasowiak

Łukasz, praca z Tobą to była fantastyczna i przezabawna przygoda! dziękuję również!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Chciałabym podziękować Pani Agnieszkę za każdą poświęconą minutę na naszych zajęciach, dzięki którym moje wymarzone studia są w zasięgu moich możliwości. Dzięki korepetycjom większość niezrozumiałych dla mnie zadań stała się jasna i prosta co odzwierciedla uzyskany przeze mnie wynik z matury na poziomie 91%. Pani Agnieszka ma niesamowite umiejętności dydaktyczne przez co nawet najtrudniejsze zagadnienia wchodzą do głowy i tam zostają, głownie dlatego, że każdy temat jest tłumaczony a nie tylko wkuwany na blachę. Zajęcia, mimo że trwały po półtorej godziny, mijały niczym 15 minut w bardzo przyjemnej atmosferze, ponieważ jak nikt Pani Agnieszka umie stworzyć swobodną relacje ze swoimi uczniami. Każdej niezdecydowanej osobie zapewniam, że warto i nie ma nad czym się zastanawiać, lepszego korepetytora nie znajdziecie!

Agnieszka Krasowiak

Asiu ściskam serdecznie :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

To niech także po mnie zostanie jakiś ślad:):) Na pierwszym spotkaniu pomyślałam sobie "O Boże ta kobieta wie o chemii wszystko", na drugim już wiedziałam że to jest prawda :D:D poprawiałam drugi raz maturę, ostatni rok pod okiem Pani Agnieszki, te 87% całkowicie mnie satysfakcjonuje, bardzo bardzo miło mi się z panią Agą pracowało, wielkie wyrazy uznania za cierpliwość tłumaczenia oraz za poczucie humoru i dystans, a z drugiej strony za stanowczość i autorytet który budzi swoją wiedzą ale również szacunkiem do ludzi. Czuję że w końcu umiem chemie, a nigdy wcześniej nie miałam takiego poczucia. Co do samych zajęć, to są pełne treści i logiki, wszystko zaczyna układać się logicznie, to jest fantastyczne uczucie i mam nadzieję że dalej w swoim życiu będę trafiała na takich nauczycieli jak Pani Aga. Polecam każdemu kto chce rozumieć chemię, a zwłaszcza jeśli myślicie o zawodzie lekarza, bo musicie wiedzieć że Pani Agnieszka jest bardzo blisko pacjentów ale to już pewnie sama wam któregoś dnia opowie. :):):)

Agnieszka Krasowiak

Agata, będziesz świetnym lekarzem! do zobaczenia gdzieś na oddziale :)

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Jestem całkowicie usatysfakcjonowany wynikiem tegorocznej matury 92%!!!! Poprawiałem z wyniku ledwie 50% ale dopiero po zajęciach z p Agnieszka dotarło do mnie jak mało umiem a przede wszystkim JAK MAŁO ROZUMIEM z chemii. Pani Agnieszka ma niesamowity dar tłumaczenia najbardziej skomplikowanych rzeczy, naprawdę chyba nawet dziecko by zrozumiało jak liczyć pH :) do tego jest ciepłym i otwartym nauczycielem z humorem i Z PASJĄ, czytajcie cytaty i zapiski na ścianach, od razu widać że na zajęciach nie będzie nudno!!! Mam nadzieję że wynik pozwoli mi studiować na kierunku lekarskim, pani Agnieszko DZIĘKUJĘ !!!

Agnieszka Krasowiak

ja równiez DZIĘKUJĘ Jędrzeju, bardzo!

avatar
Violetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
5 lipca 2019

Dzień dobry, w opozycji do tych zachwytów nad panią Agnieszką chcę, jako matka przedstawić drugą stronę tej rzekomo "wspaniałej osoby", każdy rodzic podejmie oczywiście sam decyzje czy skorzystać z usług tej Pani czy nie.
Niestety to osoba rzekomo zamężna i rzekomo matka gustuje w spotkaniach towarzyskich z swoimi byłymi uczniami odciągając ich od nauki na lekarskim, ale co gorsza uczy ich tzw. "myślenia" gdyż rzekomo para się również psychologią. Jestem matką dziewczyny, która dostała się na lekarski nie dlatego że Pani Agnieszka ją przygotowała do matury na te rzekome 90 % którymi się chwali tylko zaledwie na 68 %. Córka sama ciężko pracując i jednocześnie ucząc się chemii studiując analitykę na UMP poprawiła na chemię już bez udziału tej osoby na 88%. Pani Agnieszka zamiast chemii nauczyła ją w bonusie "myśleć" przeciwko własnej matce, dziś dzięki tej osobie praktycznie nie mam kontaktu z córką. Na nic zdały się smsy i rozmowa telefoniczna z tą Panią, aby zostawiła moją córkę w spokoju, fałsz i hipokryzja tej osoby jest dla mnie porażająca. Zlecając tej Pani korepetycje miałam nadzieję, że korzystam z usług profesjonalisty niestety pomyliłam się. Profesjonalista wykonuje zlecenie z należytą starannością i nie wchodzi z butami do rodzin swoich uczniów, profesjonalista nie prowadzi życia towarzyskiego z swoimi uczniami, którzy są wiele lat młodsi i powinni skupiać się na nauce a nie na kawkach i koncertach inicjowanych przez Panią Agnieszkę. Dziś mogę powiedzieć, że zapłaciłam tej Pani za skłócenie mnie z córką choć umowa zlecenia dotyczyła korepetycji z chemii. Powyższe pozostawiam Państwu do oceny, ja gdybym mogła cofnąć czas nigdy w życiu nie pozwoliłabym uczyć mojej córki tej Pani raz jeszcze. Choć faktycznie kompetencje Pani Agnieszki do manipulowania osobami na przykładzie mojej córki oceniam na najwyższym poziomie.

Agnieszka Krasowiak

A to jest opinia Pani, której córka uczestniczyła w moich zajęciach 3 lata temu (Izabella, opinia z 16.05.2016), i która to Pani została telefonicznie poinformowana, że nie interesują mnie ustalenia dotyczące jej relacji z jej (22-letnią) córką i nie życzę sobie być w nie angażowana; jako że owa Pani nie tylko tutaj narusza moje dobra osobiste, podjęłam odpowiednie działania.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2019

Zajęcia były bardzo zrozumiałe i przejrzyste, poznałam wiele metod, które znacznie skracają czas rozwiązywania zadań, a matura to niestety częściowo walka z czasem, więc metody te bardzo się przydawały. Wszystkie niezrozumiałe zagadnienia po zajeciach stawały się proste i zrozumiałe. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Na zajeciach panowała miła atmosfera, nie brakowało też śmiechu. Każdemu kto zmierza się z maturą z chemii polecam zajęcia.

Agnieszka Krasowiak

Emilia, dziękuję za wspólne pełne zapału (i śmiechu) zajęcia!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

To naprawdę najlepsze zajęcia!!! Do Pani Agnieszki chodziłam od drugiej klasy po to by chemię ZROZUMIEĆ, a nie tylko nauczyć się na pamięć regułek i powtarzalnych schematów obliczeń. Omówiliśmy cały materiał potrzebny do matury i zrobiliśmy mnóstwo rozmaitych zadań. Cały jednak czas uczyliśmy się MYŚLEĆ, dzięki coraz to nowym pytaniom i zagadkom, na które CKE jeszcze nie wpadło. Poza tym cały czas powtarzaliśmy zdobyte wcześniej umiejętności i w czasie ostatnich przygotowań braliśmy udział w warsztatach, podczas których mogliśmy zmierzyć się z superhardkorowymi pytaniami typu wyjaśnij, wymyślnymi doświadczeniami czy umiejętnością odczytywania najbardziej skomplikowanych schematów. Ale co chyba najważniejsze - całe to rzetelne przygotowanie odbyło się bez jakiegokolwiek stresu czy nerwów. Te zajęcia były wytchnieniem od codziennego szkolnego życia i powtarzania przez nauczycieli: „za chwilę matura”. Pani Agnieszka to nie tylko wspaniały korepetytor, ale i CZŁOWIEK gotowy zawsze służyć swoim wsparciem.

Agnieszka Krasowiak

ach Olu, jestem przekonana że spotkamy się kiedyś przy pacjentach, zwłaszcza że jako pierwsza w tym roku znalazłaś się w gronie przyjętych na lekarski :) nasze zajęcia to była przyjemność w czystej formie, będziesz wspaniałym lekarzem, wiedziałam to od zawsze!

avatar
FiFi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2018

Do Pani Agnieszki trafiłem po pierwszym nieudanym podejściu do matury i praktycznie zerowej wiedzy z chemii. Obawiałem się że chemia to tylko zakuwanie "wyjątków od wyjątków" i inne fikuśne tortury. Okazało się jednak, że z pomocą Agnieszki i jej świetnego i CIERPLIWEGO (specjalnie caps) sposobu tłumaczenia wszystko staje się prostsze i wychodzi się z wytłumaczonymi zagadnieniami, które potem trzeba tylko utrwalić w domu. Niestety od liczenia dużej ilości zadań nie ma ucieczki w przypadku tego przedmiotu, ale i na to Agnieszka ma sposób- warsztaciki, które bardzo miło wspominam, dawały poczucie że zadania typu "podetnij sobie żyły arkuszem" zaserwowane przez CKE przestawały być aż takie straszne po wspólnym obliczeniu ich w grupie, zapewniały też możliwość porównania swojej wiedzy na tle innych. Zajęcia były prowadzone w świetnej młodzieżowej atmosferze, a jak się zbierało OPR to był on zasłużony. Dla mnie bardzo ważne były notatki, których nikomu nie oddam za wszystkie skarby świata (nie to żeby z notatek, które robiłem ja, a nie Agnieszka, byłby w stanie ktoś coś odczytać, ale mniejsza), były one bardzo przejrzyste i na pierwszy rzut oka wiadomo było czego należy się nauczyć (nie to żebym ja to zawsze umiał, ale no hehe). Każdemu bym polecił Panią Agnieszkę ponieważ daje ona z siebie wszystko i reszta już zależy tylko od naszego zaangażowania, plus jest ona nie tylko świetną korepetytorką, ale też megaaa osobą z którą można pogadać na najróżniejsze tematy, od pomocy przy odwołaniach maturalnych po te zupełnie niezwiązane z chemią.

Agnieszka Krasowiak

Przepiękne słowa, dziękuję Filip <3 i gratuluję stomatologicznego sukcesu:)

avatar
Izabella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2018

Agnieszko! Mam nadzieję, że chociaż troszkę mnie jeszcze pamiętasz, Twoje zajęcia ze mną i spędzone w ten sposób chwile. Nie sądziłam, że dzień Twoich urodzin stanie się również jednym z najszczęśliwszych dni w moim życiu tak więc prócz życzeń pragnę Ci przede wszystkim podziękować. Dziękuję ci za wszystkie godziny ze mną spędzone, dziękuję za każdą wskazówkę i kawałek wiedzy jaki mi przekazałaś, za wszystkie niecenzuralne słowa i „lanie po łapskach” gdy po raz n-ty zamiast myśleć- pędziłam. Dziękuję Ci za to, że zbudowałaś mnie na nowo w momencie gdy sądziłam, iż zwyczajnie jestem noga z chemii a wspólnego z nią mam tylko pH. Dzięki Tobie uwierzyłam w siebie i powolutku nabierałam wiatru w żagle. Nie poddałam się. Dzisiaj dostałam się na swój wymarzony wydział lekarski w Poznaniu a pewnego dnia zostanę lekarzem onkologiem. Każda chwila spędzona nad zbiorami Witowskiego była chwilą gdy korzystałam z wszystkiego co mi przekazałaś. Rok temu chemię napisałam na 88% poprawiając tym samym swój pierwszy wynik o 28%, dzięki czemu w tym roku lekarski był w moim zasięgu. Życzę Ci żebyś zawsze była tak inspirującą osobą jaką jesteś, byś pod swoje skrzydła brała kolejne rzesze młodych ludzi i kształciła kolejne pokolenie lekarzy. Jak nikt rozumiesz, że nauczyciel to nie tylko ten, który przekazuje wiedzę ale ten, który jest mentorem w każdej dziedzinie. Zawsze bądź tak zarąbistą babką!
P.S. Na końcu mały cytacik, bo nie mogłam się oprzeć „Nauczyciel ociera się o wieczność. Nigdy nie może stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ.” Henry Adams

Agnieszka Krasowiak

[Iza, przyszły onkolog, studentka UMP w Poznaniu] Iza, ściskam Cię mocno i do zobaczenia przy pacjentach onkologicznych! (tak tak moja druga profesja to psychoonkologia)

avatar
Wiktoria Grochowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Na korepetycje do Pani Agnieszki zaczęłam chodzić pod koniec drugiej klasy liceum. Teraz z perspektywy czasy, gdy już znam moje wyniki z egzaminu maturalnego i zostałam przyjęta na kierunek lekarski z pierwszej listy, stwierdzam, że gdyby nie te zajęcia, na pewno nie byłabym tak bliska spełnienia marzenia jakim jest studiowanie medycyny.
Na zajęcia chodziłam na początku sama, następnie po uzgodnieniu tego ze mną, pani Agnieszka zaproponowała wspólne zajęcia z innym jej uczniem, który był na podobnym do mojego poziomie. Podczas zajęć nie tylko realizowaliśmy program, ale także (co uważam za jedną z ogromnych zalet tych zajęć) dostawaliśmy wskazówki jak ustrzec się przed najbardziej pospolitymi błędami, jak poprawnie odpowiadać na zadania typu „wyjaśnij” oraz być w stanie rozwiązać każde obliczeniowe zadanie, jakie może wystąpić na egzaminie (co jest szczególnie ważne, jako że matematyka odgrywa coraz większą rolę w maturze z chemii).
Po omówieniu danego działu dostawałam zadania do zrobienia w domu - zadania ze zbioru Witowskiego, trudniejsze zadania ze starych matur lub autorskie zadania pani Agnieszki.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pani Agnieszka zawsze odpowiadała na moje pytania w taki sposób, bym zrozumiała dokładnie o co chodzi, a nie wykuła na pamięć prawidłową odpowiedź. Dodatkowo, gdy jakiś temat sprawiał mi szczególny problem lub nie czułam się w nim wystarczająco pewnie, dostawałam zadania z tego zagadnienia, na tyle różnorodne i podchwytliwe, by całkowicie rozwiały moje wątpliwości.
Inną zaletą tych zajęć jest atmosfera, jaka na nich panowała. Można było odczuć, że pani Agnieszce szczerze zależy na naszym zrozumieniu chemii.
Co do minusów zajęć, nie jestem w stanie czegokolwiek wymyślić. Jedyna rzecz, jakiej żałuję to fakt, że nie znalazłam korepetytora z biologii uczącego na podobnym- wysokim poziomie.
Dlatego jeśli waszym celem jest dostanie się na kierunek lekarski, lekarsko-dentystyczny lub inne kierunki medyczne, które wymagają wysokiego wyniku z matury z chemii, z całego serca polecam Wam tę korepetytorkę. Pani Agnieszka nie da Wam, w ramach zajęć, pewności, że w maju osiągniecie 100% z matury z chemii, ale daje do tego narzędzia i oferuję swoją pomoc, która umożliwi osiągnięcie takiego wyniku. Nie należy zapominać, że bardzo ważnym czynnikiem, decydującym o sukcesie jest nasz wkład własny: sumienna praca, systematyczność i wytrwałe dążenie do celu. Mając te cechy oraz panią Agnieszkę za korepetytorkę, możemy być pewni sukcesu.

Agnieszka Krasowiak

[Wiktoria, studentka lekarskiego UMP] dzięki Wiktoria! gratulacje!

avatar
Kacper Wojtala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2018

Przygotowania do matury z chemii, pod czujnym okiem pani Agnieszki zacząłem od 3 klasy liceum. Już po pierwszych zajęciach uświadomiłem sobie, że moja wiedza chemiczna jest niepełna, albowiem brakowało mi ZROZUMIENIA zagadnień chemicznych. Samo ich wykucie nie gwarantuje sukcesu na maturze, jako że pojawia się coraz więcej zadań wymagających od zdającego podania przyczyny bądź mechanizmu zjawiska chemicznego. Na początku się przestraszyłem, nowej dla mnie metodyki pracy, jednak po pewnym czasie wszystkie informacje zaczęły się układać w piękną logiczną całość. Z tego powodu mogłem biegle odpowiadać na pytania korepetytorki ;) i formułować odpowiedzi do otwartych zadań maturalnych.
Na szczególną uwagę zasługuje co tygodniowe zadawanie przez korepetytorkę zadań własnego autorstwa lub ze zbioru Witowskiego. Taka systematyczność pracy pozwala ćwiczyć skupienie podczas wykonywania zadań, szybsze ich rozwiązywanie i odnajdywanie własnych błędów. Jest to bardzo ważne, dlatego że na maturze masz tylko 3 godziny, a jeśli chcesz osiągnąć wymarzony wynik to walczysz o każdy 1 punkt. Bardzo pomocne okazały się warsztaty, na których rozwiązywaliśmy w grupach zwykle 4 osobowych, superhardkorowe ☺ zadania, przy których analizowaliśmy swoje błędy i ćwiczyliśmy elastyczność naszego mózgu aby na maturze nic nas nie zaskoczyło.
Pani Agnieszka często podaje modele rozwiązań zadań stechiometrycznych, które są bardzo pomocne, jako że zmniejszają ryzyko popełnienia błędu rachunkowego, a przecież nie każdy biol-chem jest orłem matematycznym (znam to z autopsji). Poza tym, zajęcia nie zawsze skupiały się tylko na nauce, albowiem mieliśmy czas na rozładowanie emocji. Z tego powodu atmosfera na zajęciach sprzyja przygotowywaniu się do matury. Często byłem zestresowany i sfrustrowany egzaminem, jednak po spotkaniu z p. Agnieszką odzyskiwałem wiarę w swoje umiejętności. Z pełnym przekonaniem i żadnym cieniem wątpliwości mogę polecić P. Agnieszkę osobom ,które marzą o dostaniu się na lekarski czy inne wymagające kierunki medyczne. Sama korepetytorka z czasem staje się kimś w rodzaju mentora którego zapamiętuje się i wspomina przez całe życie <3.
Dzięki p. Agnieszce osiągnąłem wynik 90 % z matury z chemii, dzięki któremu dostanę się na lekarski do poznania z wynikiem 82% z biologii. Jeszcze raz bardzo dziękuję!!

Agnieszka Krasowiak

ach, dziękuję! i gratuluję wejścia na lekarski z pierwszej listy!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2018

Najlepsza korepetytorka ever, nawet nie wiem co mam napisać, zgadzam się ze wszystkimi innymi pozytywnymi opiniami- kompetentna, miła, TŁUMACZY a nie każe wykuć, wszystkie zagadnienia bardzo ładnie wyjaśnione, wymaga pracy samodzielnej która owocuje zrozumieniem tematu i wysokimi wynikami. niesamowite ze można tęsknić za korepetycjami, ale co się dziwić kiedy jest taki nauczyciel. Dziękuje Ci Agnieszko za wszystko!

Agnieszka Krasowiak

a Olga weszła na lekarski z pierwszej listy, wiecie Państwo? <3 gratuluję i dziękuję za te piękne słowa.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Wybór korepetytora to wg mnie jedna z kluczowych decyzji w drodze po wymarzony wynik maturalny. Jeżeli marzysz o wyniku nawet 100% z matury z chemii to jesteś we właściwy miejscu. Sam w poszukiwaniach korepetytora kierowałem się wynikami w opiniach innych uczniów, dlatego muszę napisać, że po sprawdzeniu nieoficjalnego klucza spodziewam się wyniku >95%! Uczęszczałem na zajęcia przez rok do Pani Agnieszki, spotykaliśmy się raz w tygodniu na 2h. Pani Agnieszka przedstawiała na początku z danego tematu najważniejsze, WSZYSTKIE niezbędne informacje, dzięki czemu na maturze żadne zadanie nie było dla mnie zaskoczeniem, widziałem wszystkie ukryte haczyki, niczym mając noktowizor na oczach, jedyny mój błąd nie był związany z wiedzą, a z niedokładnym przeczytaniem polecenia (wina czasu). Korepetytorka znakomicie zna wymagania CKE, dzięki czemu informuje co należy wiedzieć, a na co nie tracić czasu. Następnie ja sam rozwiązywałem problematyczne zadnia jedno po drugim, przy braku zrozumienia zadanie było wyjaśniane, a co najważniejsze dostawałem wskazówkę wyliczenia zadania, by zmniejszyć prawdopodobieństwo popełnienia w nim błędu. Po każdym zrobionym temacie w domu trzeba było walczyć ze zbiorami Witowskiego. Wszystkie niezrozumiane w nich zadania na każdym kolejnym spotkaniu były wyjaśniane. Pani Agnieszka nie miała problemu w tym, żeby wytłumaczyć popełnione w nich błędy, ponieważ jest osobą, która chemię ma w małym palcu ale równocześnie potrafi logicznie dojść do wiedzy, czego naucza także swoich uczniów. Jest to osoba kompetentna, która swoich uczniów kieruje do ich wymarzonego celu, napędza do nauki, motywująco krytykuje, a na końcu udziela bardzo ważnych rad, tuż przed samym egzaminem. Jednak najcenniejsze są jej warsztaty, które cyklicznie organizuje, można nauczyć się na nich niektórych wskazówek, które stosują inni uczniowie, usystematyzować wiedzę oraz powtórzyć rzeczy, które z głowy po drodze uciekły. Na koniec roku dla sowich podopiecznych organizuje kilkugodzinny warsztat przedmaturalny, na którym pokazuje, że wszyscy są doskonale przygotowani do jednego z najważniejszych sprawdzianów.
Myślę, że mój nieoficjalny wynik mówi sam za siebie,
Aga dzięki za ten rok spotkań !

Agnieszka Krasowiak

[Miłosz, student lekarskiego UMP] Miłosz gratuluję sukcesu z pierwszej listy i do zobaczenia przy pacjentach:)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Zanim poznałam Panią Agnieszkę miałam wrażenie, że chemia jest czymś do ogarnięcia tylko przez wybitnych i uzdolnionych. Po 10 miesiącach współpracy okazało się, że jest to przedmiot który jest w stanie zrozumieć każdy kto zastosuje się do pewnych reguł które w nim obowiązują i oczywiscie przeliczy setki zadań. Miałam to szczęście że trafiłam na cudowną korepetytorkę która tłumaczyła je w sposób ciekawy, a co najważniejsze zrozumiały. Z każdych zajęć wychodziłam ze świadomością że mój cel- dostanie się na lekarski staje się co raz bardziej osiagalny. Dzięki atmosferze jaka panuje na zajęciach nie bałam się zadawać pytań i prosić o sprawdzenie jakiegoś z zadań które sprawiło mi trudność. Każda z lekcji była przygotowana przez Panią Agnieszkę w sposób przemyślany i dzięki czemu w ciągu roku szkolnego przerobiliśmy wszystkie typy maturalnych zadań, wszystkie zagadnienia obowiązujące licealistów i jednocześnie utrwalaliśmy zdobytą wiedzę w czasie cyklicznie odbywających się warsztatów. Dzięki takiemu pełnemu zrozumieniu chemii jestem w stanie dochodzić do wniosków z którymi większość maturzystów ma problem i liczyć nietypowe zadania które co raz częściej pojawiają się w arkuszach. Miałam w życiu do czynienia z kilkoma korepetytorami ale żaden z nich nie był tak profesjonalny i motywujący. Z całego serca mogę polecić Panią Agnieszkę wszystkim tym którzy do osiągnięcia swoich celów potrzebują osiągnąć wysokie wyniki z chemii na maturze.

Agnieszka Krasowiak

Julia, gratuluję sukcesu, będziesz najlepszym lekarzem na świecie:)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2018

bardzo mile wspominam zajecia z Pania Agnieszka, z powodu swietnie przygotowanego materialu dzieki czemu chyba kazdy przedszkolak zrozumie nawet izomerie optyczna :))), ale tez z powodu tych wszystkich dodatkowych rzeczy ktore byly dla mnie bardzo wazne, na przyklad swietni ludzie poznani u Pani Agnieszki (przyjaznie przeniesione potem na studia przetrwaly!!!), wspolnie organizowana Szlachetna Paczka <3 i mnostwo dobra i energii przekazywanej przez P Agnieszke dzieki czemu uwierzylam, ze moge spelniac moje marzenia :))) 92% z chemii mi na to pozwolilo:))) polecam pAgnieszke wszystkim zmotywowanym osobom.

Agnieszka Krasowiak

Asia, gratuluję sukcesu i dziękuję!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2017

Jestem po 4 spotkaniach z Panią Agnieszką, celem moim było nauczenie się w końcu liczenia zadań stechiometrycznych i nareszcie mogę to powiedzieć -UMIEM LICZYĆ I WYLICZĘ (CHYBA) KAŻDE ZADANIE!!!!! gdybym trafiła do Pani Agi szybciej może nie poprawialabym trzeci raz matury..... Pani Agnieszką ma swój własny niespotykany u innych korepetytorów sposób uczenia zadań i to już widać na pierwszym spotkaniu jak i efekty są od razu bo po prostu nie da się nie rozumieć - dlatego bardzo bardzo polecam. Oprócz tego jest to świetny człowiek jak już inni zauważyli, z pasją do nauczania i do ludzi,polecam!!!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2017

U Pani Agnieszki uczyłam się zarówno ja jak i mój brat i moja przyjaciółka i wszyscy studiujemy na lekarskim (ja od tygodnia:)))) ). To nauczyciel który jest prawdziwym przewodnikiem przez życie, wymaga od uczniów ale najwięcej od siebie, wielki szacunek za to jakim jest Pani nauczycielem i człowiekiem Pani Agnieszko!:*

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 września 2017

Najgorsza nauczycielka w moim życiu.Chcialam nauczyć sie chemii od podstaw ,ponieważ nie byłam w klasie o profilu biolchem i nie miałam chemii.Po kilku lekcjach korepetytorka wyrzuciła mnie z zajęć dzwoniąc do mnie i upokarzając mnie przy innych uczniach.Zajecia odbywają sie w starej, zimnej i ciemnej piwnicy.Nauczycielka bez wyczucia,empatii,nastawiona tylko na zarobek.Dostalam sie na medycynę do Warszawy bez pani pomocy chociaż mówiła pani ,ze nie będzie to możliwe.NIE POLECAM

Agnieszka Krasowiak

Dziękuję za opinię, krytyczne uwagi też są cenne. Zrezygnowałam z zajęć z Tobą, ponieważ się na nich nie pojawiałaś, blokując w ten sposób grafik innym, bardziej zmotywowanym osobom. Na pięć umówionych spotkań pojawiłaś się dwa razy, a po półtoramiesięcznej współpracy nadal nie potrafiłaś narysować wzoru strukturalnego kwasu węglowego, pomimo że studiowałaś wtedy chemie. W mojej ocenie dalsze usilne próby współpracy nosiłyby znamiona wyciągania pieniędzy (nie Twoich, a Twoich rodziców) z nikłymi szansami na sukces. Myślę że wiadomość sms o mojej decyzji zakończenia współpracy była kulturalna i do dziś mam tego smsa w telefonie: https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/NPWVSmDGVaKweR39ef6WpSQ0U2Zv7V Jeśli jednak udało Ci się zmotywować i dostać na UM, gratuluję. Ps. sugerowanie zajęć w starej zimnej piwnicy to obrażanie nie tyle mnie, co moich rodziców, właścicieli lokalu - w mojej ocenie miejsce spotkań jest czyste, ciepłe i aż za mocno doświetlone, nikt nigdy nie zgłaszał zatrzeżeń (włącznie z Tobą w trakcie zajęć) i regularnie organizujemy tu spotkania byłych uczniów a obecnych studentów w celu wspominania różnych sympatyczności, które się tu przydarzały. To smutne, że próbujesz popsuć moją opinię, na którą ciężko od lat pracuję, życzę Ci żeby Ciebie jednak tak nikt nigdy nie potraktował i mimo wszystko pozdrawiam.:)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2017

Na zajęciach Pani Agnieszki omówione są dokładnie wszystkie zagadnienia obowiązujące do matury. Przekazana najpierw teoria stanowi solidną bazę do rozwiązywania zadań, ale przede wszystkim do samodzielnego myślenia i wnioskowania na podstawie informacji pojawiających się w zadaniach maturalnych. Taki system naprawdę motywuje do działania w odpowiednim tempie, a cotygodniowe spotkania uczą również pracy w grupie.
Pracując sama lub bazując tylko na lekcjach w szkole nie byłabym w stanie osiągnąć takiego rezultatu. Dzięki Pani Agnieszce do matury podeszłam ze spokojem i pewnością swojej wiedzy.
Rok współpracy przyniósł wyniki, z których jestem naprawdę dumna. Polecam!

Agnieszka Krasowiak

Dziękuję za dobre słowo, studentko stomatologii UMP!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2017

Z całego serca polecam!! Pani Agnieszka jest wymagającą korepetytorką, która potrafi wytłumaczyć dosłownie każde zagadnienie. Na zajęciach stawiany jest nacisk na systematyczność, pilność i zrozumienie. Dobra organizacja, świetna atmosfera, dokładność Pani Agnieszki oraz ogromna ilość zadań- to wszystko sprawiło, że chemia już nie stanowi dla mnie problemu. Jestem pod ogromnym wrażeniem sposobu w jaki potrafi Pani przekazać wiedzę, naprawdę coś cudownego! DZIĘKUJĘ <3

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Bardzo polecam korepetycje z Panią Agnieszką, gdyż dzięki nim udało mi się napisać maturę z chemii na 97% i dostać się na wymarzony kierunek lekarski! Na zajęciach bardzo podobało mi się to, że Pani Agnieszka zwracała szczególną uwagę na to, co wychodziło mi najgorzej i cały czas starała się ze mną nad tym pracować. Zajęcia dobrze zorganizowane, więc można zdążyć ze wszystkim i jest dużo czasu na pytania i dokładną analizę zadań, z którymi był problem. Każde zagadnienie omówione i wytłumaczone jest dokładnie, tak żeby nie tylko nauczyć się teorii na pamięć, ale także ją zrozumieć i wyjaśnić. Poza tym bardzo miła atmosfera, nie czuje się żadnego stresu, pomimo tego, że pani Agnieszka jest wymagająca i dokładna. Serdecznie polecam!!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką!
Super wytłumaczone wszystkie zagadnienia i świetna atmosfera na zajęciach. Oprócz zadań ze zbiorów Witowskiego, dostawaliśmy dużo zadań przygotowanych przez Panią Agnieszkę i materiałów do nauki.
Zajęcia przygotowują dobrze do logicznego myślenia, które jest istotne na maturze z chemii.
Wiedzę utrwalaliśmy podczas sobotnich warsztatów, które bardzo pomogły mi nauce rozwiązywania zadań. Teraz czekam na wyniki i jestem dobrej myśli

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2017

Baaaardzo polecam!!!! Zajęcia są prowadzone w zupełnie innej formie niż w szkole z naciskiem na wykorzystanie wiedzy w zadaniach. Trzeba się nastawić, że pracy jest sporo, nie tylko na zajęciach ale i po, ale p. Agnieszka potrafi wytłumaczyć każde nawet najtrudniejsze zagadnienie. Materiał jest świetnie podzielony dzięki czemu zdążyłyśmy ze wszystkim do matury, bez zbędnych informacji jak w szkole. Ponadto p. Agnieszka jest świetną osobą, niezwykle motywującą, która potrafi dać kopa kiedy trzeba :) Naprawdę warto, drugiego takiego korepetytora nie ma!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Lekcje prowadzone w przyjacielskiej ale zdyscyplinowanej atmosferze. Wiedza przekazywana merytorycznie i jest adekwatna do potrzebnej do egzaminu maturalnego - dowiadujemy się dokładnie tego co jest nam potrzebne, ani wiecej ani mniej co według mnie jest ogromnym plusem. Pani Agnieszka tłumaczy jak nikt inny i gdyby nie ona niektóre zagadnienia chyba na zawsze byłyby czarną magią. Wszystkie tematy są dokładnie opracowane a zadania przygotowywane przez Panią Agnieszkę bardzo przypominają zadania maturalne (oprócz tego oczywiście zrobiliśmy wszystkie faktyczne zadania maturalne). Z matury z chemii wychodzililam bardzo pozytywnie nastawiona bo po dwóch latach z Panią Agnieszką zadania w niczym nie zaskoczyły. Jeszcze muszę dodać, że oprócz tego, że Pani Agnieszka jest niezawodną nauczycielką jest również bardzo inspirującą osobą. Gorąco polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

Najlepsza korepetytorka EVER!
Na zajęciach jest miło i przyjemnie, można się pośmiać i pożartować ALE na pierwszym miejscu jest zawsze nauka. I dobrze! Ostro cisnęłyśmy od września. Na zajęciach wszystkie zagadnienia są świetnie wytłumaczone, a jak nie rozumiesz- wytłumaczone jeszcze raz, jeszcze lepiej ;) Duży nacisk jest na liczenie zadań maturalnych i formułowanie zdań zgodnie z kluczem. A klucz, jak wiadomo, największym wrogiem maturzysty.
Co jeszcze warto powiedzieć, to że Pani Agnieszka to korepetytorka, mentorka i motywatorka w jednej osobie. Potrafi zarazić pasją do chemii i przekonać, że weekend czy dwa z nosem w zbiorze zadań to inwestycja, nie czas stracony.
Rozpoczynałam korepetycje z ogromnymi zaległościami, nie miałam nadziei na zbyt wiele. 3 dni temu odebrałam wyniki matur.
Chemia na 95%!!!
Teraz czekam na wyniki rekrutacji, ale dzięki Pani Agnieszce jestem spokojna. Kolejne wyzwanie: kierunek lekarski!
Polecam gorąco korepetycje u Pani Agnieszki, nie pożałujecie ;)

Agnieszka Krasowiak

Ewelina, dziękuję za przemiłą opinię, to była przyjemność pracować z Tobą, gratuluję leka w Poznaniu, masz być z czego dumna:)

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2016

Bardzo polecam Panią Agnieszkę ,
Każdy temat jest solidnie przerobiony zarówno teoretycznie jak i pod kątem zadań. Pani Agnieszka przede wszystkim nauczyła mnie liczyć zadania pokazując każdy typ zadań obliczeniowych i jak się do nich zabrać. Jest to bardzo pomocne dla osób takich jak ja, które ,w szkole w ogóle nie miały pokazane jak liczyć te bardziej skomplikowane zadania i bardziej potrzebują je robić według schematu. Pani Agnieszka to nie tylko korepetytor ale i psycholog, motywator w jednej osobie! Jeszcze raz bardzo wszystkim polecam, szczególnie osobom których marzeniem jest studiowanie medycyny.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

POLECAM POLECAM POLECAM! Zajęcia są bardzo ciekawe, Pani Agnieszka wytłumaczy KAŻDE zagadnienie, a przy okazji zaraża pasją do chemii. Jeśli ktoś poważnie myśli o medycynie to powinien jak najszybciej zapisać się do Pani Agnieszki na zajęcia.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2016

Zdecydowanie najlepszy nauczyciel z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia zarówno podczas zajęć szkolnych jak i korepetycji. Pani Aga ma doskonale przygotowany materiał, lekcje z Nią są swietnie zorganizowane. Informacje podawane rzeczowo, bez zbędnych szczegółów, często wymaganych w szkołach. Po takim kursie chemii (przy odpowiednim wkładzie własnym :D) rzeczywiście można zrozumieć ten przedmiot, a ekscytacja i satysfakcja płynące z pojęcia zagadnień, z którymi zawsze miało się problem jest nie do przecenienia! :)
pani Aga wymaga na zajęciach myślenia i skupienia, lecz zapewnia przy tym naprawdę bardzo przyjazną atmosferę. Jest także szalenie inspirującą, ciekawą osobą, motywuje, doradza i potrafi w odpowiednim czasie postawić do pionu.

Z łezką w oku wspominam wspólne lekcje i z całego serca polecam wszystkim tym, którzy chcą porządnie przygotować się do matury z chemii!
Z takim korepetytorem sukces jest na wyciągnięcie ręki! :D

avatar
Izabella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Myślę, iż ocena "bardzo dobry" jest tu stanowczo niewystarczająca. Pani Agnieszka jest moim zdaniem rewelacyjna i polecam z nią korepetycje każdej osobie, która marzy aby dostać się na wymarzony kierunek gdzie potrzebna jest chemia. Podejście do ucznia jest bardzo indywidualne a Pani Agnieszka umie bezbłędnie przekazać wiedzę. Nie można ukryć, iż jest bardzo wymagającym korepetytorem ale jednocześnie jest człowiekiem, który wkłada, dosłownie, całe swoje serce w wykonywaną pracę. Dla mnie nie tyle ważne okazało się wytłumaczenie mi materiału, którego w szkole nie byłam w stanie zrozumieć, ale ponowne wszczepienie we mnie wiary we własne możliwości i to, że medycyna, która jest moim największym marzeniem, jest w moim zasięgu. Pani Agnieszka to nie tylko nauczycielka ale również mentorka, która zawsze pozostanie w sercu ucznia.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Konkrety, zero zbędnych informacji, dyscyplina i dobra atmosfera. Potrafi przygotować każdego do egzaminów na lekarski. Pisząc każdego mam na myśli nawet osobę 13 lat po maturze :) a to nie lada wyczyn.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2015

Jestem tegoroczną maturzystką i choć wyniki matur nie są jeszcze mi znane, wiem jednak na pewno, iż wszelkie błędy nie są winą złego przygotowania. Pani Agnieszka starannie przygotowała mnie do egzaminu, dlatego gorąco polecam jej zajęcia. Profesjonalne podejście, ułożony plan pracy, zawsze przygotowane materiały dla uczniów to tylko niektóre zalety tych zajęć. Pani Agnieszka posiada talent do ciekawego przekazywania wiedzy i jasnego wyjaśniania problematycznych zagadnień. Na lekcjach panowała przyjemna atmosfera, nie oznacza to jednak, iż brakowało obowiązków. Zadane prace były sprawdzane, a wszelkie wątpliwości wyjaśniane. Gorąco polecam zajęcia z panią Agnieszką zarówno tym, którzy chemię uważają za czarną magię jak i dla tych którzy szukają skutecznej metody na powtórkę materiału przed maturą.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2015

Niestety, w zeszłym roku nie udało mi się dostać na moje wymarzone studia. Pomimo że, jakby się mogło wydawać,chodziłam do liceum o dobrym poziomie. Podstawową wiedzę chemiczną uzyskałam u Pani Agnieszki(teraz stwierdzam, że każda minuta chemii w szkole była minutą zmarnowaną) Chodząc do Niej przez rok, dowiedziałam się więcej niż przez trzy lata nauki w swoim liceum. Z panią Agą pracuje się rewelacyjnie. Mój strach przed tym przedmiotem został zamieniony na prawdziwą fascynację. Każde zagadnienie jest omawiane zrozumiale. Okazało się, że strach ma wielkie oczy a chemia jest na prawdę OKEY! Oprócz optymalnej wiedzy chemicznej, nauczyłam się po prostu myśleć logicznie. Pani Agnieszka to nie tylko bardzo dobry korepetytor ale także osoba, która potrafi mobilizować. Co prawda nie znam jeszcze moich tegorocznych wyników, ale jestem o nie spokojna. Ten rok współpracy, mimo że, nie poszłam na studia NIE BYŁ ROKIEM STRACONYM, ale to tylko dzięki Pani! Każdej zdeterminowanej osobie polecam Panią Agnieszkę!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2015

Bardzo żałuję, że najwyższa ocena jaką mogę wystawić to tylko bardzo dobry, bo pani Agnieszka i prowadzone przez nią zajęcia zasługują na wiele, wiele, wieeeele więcej, naprawdę.
Jestem tegoroczną maturzystką i uważam, że nie mogłam trafić lepiej. Pani Agnieszka wyciągnęła mnie z 'chemicznego dołu', całkowitej niechęci chemicznej a wręcz ze strachu przed chemią tak, że siedząc w ławcę z arkuszem maturalnym z chemii 2015, czułam wyłącznie spokój i opanowanie, a zasługą tego nie były- jak mogłoby sie wydawać- powtarzające sie 6 razy w tygodniu zajęcia chemii w szkole, które zamiast wyjaśniać, tylko mieszały w głowie i budziły rezygnację, ale właśnie zajecia z panią Agnieszką.
Pani Agnieszka to całkowita profesjonalistka. Tłumaczy zagadnienia, które wydają się być niewytłumaczalne w taki sposób, że z łatwością się je zapamiętuje i przede wszystkim pani Agnieszka przedstawia chemię nie jako czystą teorię, ale uczy stosować ją w zadaniach maturalnych. To właśnie liczone w tysiącach zadania rozwiązywane pod okiem pani Agnieszki, która motywuje i mobilizuje nawet w momentach rezygnacji, pozwalają na oswojenie się z maturalną formułą zadań tak, że po pewnym czasie chemiczne zadania z trudnych i podchwytliwych, stają sie jednym z przyjemniejszych elementów całych maturalnych przygotowań.
Oprócz pełnego profesjonalizmu chemicznego, pani Agnieszka tworzy wspaniałą atmosferę zajęć, czego zasługą jest zdecydowanie osobowość i poczucie humoru pani Agnieszki. Jednym zdaniem: po zajęciach z panią Agnieszką zawsze wychodzi się z uśmiechem, nawet gdy kilka godzin wcześniej mogłoby sie wydawać, że nic nie jest tak jak być powinno.
Pani Agnieszka, oprócz tego, że oswoiła mnie z chemią, nauczyła mnie także oceny własnych możliwości i przede wszystkim wiary w siebie, za co jestem ogromnie wdzięczna.

Bardzo, bardzo, bardzo polecam zajęcia z panią Agnieszką każdemu kto posiada marzenie o chemicznym sukcesie maturalnym.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2015

Jestem tegoroczną maturzystką. Co prawda nie dostałam jeszcze oficjalnych wyników matury, ale po wstępnych oględzinach wnioskuję, że dostanę się na studia, o których myślałam. Nie byłoby to możliwe bez lekcji z p. Agnieszką. Zajęcia są warsztatami opartymi głównie na interakcji nauczyciela z uczniem. Ogromną zaletą p. Agnieszki jest to, że nie uczy w szkole - mówi o chemii tak, by każdy ogarnął materiał. Na zajęciach chodzi o to, by ZROZUMIEĆ. Nawet, jeśli oceny w szkole nie są zadowalające, to wynik egzaminu daje ogromną satysfakcję. Jednak trzeba się nastawić na intensywną pracę - p. Agnieszka jest wymagająca.
Jeśli chcecie dostać się na wymarzone studia, warto pomyśleć o lekcjach u p. Agnieszki. Wytłumaczy wszystko tyle razy, ile będzie trzeba. A dodatkowo - co dla mnie ważne - ma poczucie humoru, a więc lekcje przebiegają w miłej atmosferze.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2015

Bardzo polecam!!!! Pani Agnieszka jest bardzo zaangażowana w pracę, zajęcia są wszechstronne i rozjaśniają całą chemię. W szkole miałam tróję, a maturę napisałam na 89%. Widać, że Pani Agnieszka lubi uczyć i chyba dlatego tak szybko przyswaja się wszystkie informacje. Czułam się bezpiecznie i pewnie na maturze ponieważ wcześniej Pani Agnieszka robiła mi swoje testy, z których też miałam 90%. Tak więc polecam, bo dzięki tym zajęciom rzetelnie wiedziałam że umiem chemię i to się potwierdziło na maturze! Pozdrawiam Kasia :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2015

Dzięki Pani Agnieszce jestem teraz na swoich wymarzonych studiach - medycynie weterynaryjenej ;) Serdecznie polecam zajęcia, do tej pory korzystam z notatek i materiałów które dostałam z tych lekcji ;)

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2015

Pani Agnieszka była moim czwartym korepetytorem i po poprzednich doświadczeniach gdzie nie mogłam doprosić się o wyjaśnienie niektórych rzeczy na przykład bilansów jonowych czy chemii fizycznej tutaj znalazłam wreszcie odpowiedzi na wszystkie pytania. Chyba najbardziej podobało mi się że mogłam pytać i wyjaśniać wszystko i nie spotkałam się z niechęcią czy nieprzyjemną reakcją jak u nauczycielki w szkole, że podważam jej autorytet. Pani Agnieszka wymaga b.dużo ale przedtem to wszystko wyjaśni i wytłumaczy dlatego nie miałam problemu z nauką. Polecam bo naprawdę warto.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2015

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Agnieszki. Nigdy wczesniej nie spotkałam tak sumiennego korepetytora, który zachęca do nauki i tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały. Czas na zajęciach wykorzystany w stu procentach. Idealny plan przygotowania do matury, cały materiał z chemii układa się w jedną przejrzystą całosć.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2015

Naprawdę SZCZERZE POLECAM zajęcia u Pani Agnieszki. Na korepetycje jeździłam raz w tygodniu po 2 godziny i nie spodziewałam się, że wiedzę z chemii i metody rozwiązywania zadań można przekazać w tak szybki, prosty i co najważniejsze - zrozumiały sposób. Potwierdzam, Pani Agnieszka jest wymagająca, pracy było dużo, ale warto, bo udało mi się dostać na farmację, za co jeszcze raz dziękuję!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2013

SUPER uczyłem się z Panią Aga dwa razy w tygodniu po dwie godziny, zrobiliśmy wszystkie możliwe wariacje zadań maturalnych i co? 96%! Warto było. Ale uwaga - pani Aga jest wymagająca bardzo i trzeba cały czas myśleć na lekcjach, a i czasami o termin trudno

Agnieszka Krasowiak

O rety, dopiero dziś zauważyłam otrzymane opinie... dziękuję bardzo Karol, powodzenia na UM!:)
PS. uprzejmie potwierdzam, iż zdecydowanie wymagam myślenia podczas całych 120 minut zajęć, zapomniałam o tym wpisać w ogłoszeniu!:D

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2013

Pani Agnieszka jest świetnym nauczycielem gdyż miała duuuużo cierpliwości do mnie i nauczyła mnie całej chemii w niecałe pół roku. Dzięki niej studiuję na Uniwersytecie Medycznym, dziękuję Pani Agnieszko - IZA

Agnieszka Krasowiak

Kochana Izo, również dziękuję bardzo i powodzenia! Będzie z Ciebie świetny lekarz!:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.