Marek Olkuśnik

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Marek Olkuśnik - doktor historii. Także ogólnopolskie zajęcia on-line. Kompleksowe i solidne przygotowanie do matury 2025 oraz w 2026! Indywidualne przygotowanie do konkursów przedmiotowych. Kształtowanie umiejętności niezbędnych w obcowaniu z historią, wiedzą o społeczeństwie, historią sztuki. Efektywne przygotowanie do studiów humanistycznych i politologicznych. Kompetencje: doktor historii, absolwent studiów podyplomowych na wydziale prawa UW, doświadczony korepetytor, nauczyciel w LO, wykładowca historii na Uniwersytecie i kursach przygotowawczych, autor licznych publikacji naukowych, popularnonaukowych i dydaktycznych. Redaktor portalu edukacyjnego historia:poszukaj. Zapewniam: solidne omówienie całości materiału w zakresie rozszerzonym według starannie przemyślanego harmonogramu, który przekazuję na początku współpracy; naukę pisania wypracowań, analizy źródeł tekstowych, statystycznych, ikonograficznych; ćwiczenie rozwiązywania testów; darmowe materiały dydaktyczne; multimedialny charakter zajęć - prezentacje! Przyjazna atmosfera! Zapraszam także na 2-letni cykl przygotowań DO NOWEJ MATURY.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Marek Olkuśnik
u. Adama 2
05-803 Pruszków
NIP: 534-104-90-91

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1986 - 07.1992
Uniwersytet Warszawski
Doktor
historia
Kursy i szkolenia
05.1995
Studia Podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji UW
Doświadczenie
10.1989 - aktualnie
Trzydzieści lat praktyki w nauczaniu historii i wos
Prowadzenie indywidualnych korepetycji z historii i wos. Wykładowca na kursach przygotowawczych do matury. Zajęcia ze studentami W Instytucie Historycznym UW i na Wydziale Polonistyki UW.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2024

Pan Marek Olkuśnik to nauczyciel z pasją dzięki któremu przez 2 lata współpracy nauczyłem się zdecydowanie więcej niż przez wszystkie lata mojej edukacji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie. Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze oraz bardzo profesjonalnie co przełożyło się na bardzo dobrze napisaną przeze mnie maturę z obu tych przedmiotów. Z całego serca polecam.

KOREPETYCJE Z HISTORII. DR MAREK OLKUŚNIK.

Bardzo dziękuję za słowa uznania i dwa lata inspirującej współpracy! Pozdrawiam!

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2024

Pan Marek Olkuśnik to wspaniały nauczyciel. Oprócz wiedzy potrafi bardzo zaciekawić historią.
Materiał przekazany został w sposób obszerny i doskonale ułatwił uporanie się z zakresem rozszerzonej historii.
Lekcje z Panem Markiem zawsze będę wspominała z przyjemnością i z całego serca je polecam.

KOREPETYCJE Z HISTORII. DR MAREK OLKUŚNIK.

Bardzo dziękuję za miłe słowa uznania! Serdecznie pozdrawiam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2024

Pan Olkuśnik przygotowywał mnie przez 2 lata. Posiada ogromną wiedze i wie jak przekazać ją uczniom, jest cierpliwy oraz wymagający. Spotkania z panem Olkuśnikiem to najlepsze możliwe przygotowanie do matury z historii.

KOREPETYCJE Z HISTORII. DR MAREK OLKUŚNIK.

Bardzo dziękuję za bardzo wysoką ocenę naszej dwuletniej, systematycznej pracy oraz za tak jednoznacznie pozytywną rekomendację moich zajęć. Serdecznie pozdrawiam!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2024

Sądząc po już istniejących opiniach, raczej nie napiszę nic odkrywczego, ale nie przeszkadza mi to spróbować!
Są tacy ludzie, którzy aż promienieją autorytetem, a zajęcia z nimi (zwłaszcza indywidualne) są może nie zaszczytem (zbyt pompatycznie), nie szczęściem (ten sam problem), ale na pewno niesamowitą przygodą. Kurs pana Marka należy właśnie do takich przeżyć. Lekcje przygotowują nie tylko do matury, ale dają też głębsze zrozumienie otaczającego nas świata z wielu perspektyw, a nauczycielowi nie można odmówić humoru i mądrości. Serdecznie polecam. I zachęcam do zadawania wielu pytań!

KOREPETYCJE Z HISTORII. DR MAREK OLKUŚNIK.

Bardzo dziękuję za przemiłe słowa i tak wysoką ocenę! Wierzę, że moje odpowiedzi na niezliczone pytania, które dla mnie były prawdziwą inspiracją, zdołały zaspokoić ciekawość i wzbogacić wiedzę. Serdecznie pozdrawiam!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Jestem bardzo zadowolony z prawie dwuletniej współpracy z panem Markiem Olkuśnikiem. Zajęcia z historii były prowadzone w bardzo przemyślany i ciekawy sposób, dzięki czemu z przyjemnością i zainteresowaniem przyswoiłem materiał i uzyskałem bardzo dobry wynik na maturze. Szczegółowość przekazywanych informacji wykraczała poza poziom szkolny, co pozwoliło mi lepiej zrozumieć historię i dostrzec powiązania rozmaitych wydarzeń i procesów. Pan Olkuśnik często ubarwiał lekcje anegdotami i błyskotliwym dowcipem, co miało wpływ na przyjazną atmosferę spotkań. Serdecznie polecam!

KOREPETYCJE Z HISTORII. DR MAREK OLKUŚNIK.

Serdecznie dziękuję za przemiłe słowa i wysoką oceną naszej wspólnej pracy! Serdecznie pozdrawiam!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Fantastyczne zajęcia zarówno z historii, jak i WOS-u. Perfekcyjnie opracowany plan nauczania, który zapewnia świetne przygotowanie do matury i sprawia, że spotkania są jednocześnie merytoryczne i niezwykle interesujące. Korepetycje z Panem Markiem Olkuśnikiem były dla mnie kluczowym elementem przygotowań do matur z WOS-u i historii i pozwoliły osiągnąć świetne wyniki. Jednocześnie sprawiły, że nauka tych przedmiotów stała się przyjemnością. Niesamowicie pogłębiona wiedza Pana Oluśnika, entuzjazm oraz zaangażowanie z jakim prowadzi zajęcia, sprawiają że omawiania tematy stają się naprawdę ciekawe. Serdecznie polecam każdemu kto liczy na osiągnięcie wysokich wyników z matur z Wos-u lub historii :)

KOREPETYCJE Z HISTORII. DR MAREK OLKUŚNIK.

Wielkie dzięki za przemiłe słowa! Dziękuję za solidną, systematyczną i pełną zaangażowania współpracę! Niezmiernie się cieszę, że przyniosła ona wspaniały efekt w postaci wymarzonych studiów! Serdecznie pozdrawiam!

avatar
Irmina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2023

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem zajęć przygotowawczych do tegorocznej matury z historii, które dla naszej córki prowadził dr Marek Olkuśnik. Każde ze spotkań, we wszelkich aspektach, było perfekcyjnie przygotowane, a sposób ich prowadzenia sprawiał, że realizowany materiał był w stu procentach natychmiast przyswajalny. Pan dr Marek Olkuśnik, z racji między innymi swojego ogromnego doświadczenia dydaktycznego, posiada niezwykły dar dzielenia się wiedzą z konkretnego obszaru, wzbogacając ją o liczne anegdoty oraz przykłady z życia wzięte, tak aby realizowany materiał był jeszcze bardziej atrakcyjny, a jednocześnie zachęcał do dalszego zgłębiania tematu. W efekcie każda z lekcji, poza utrwalonym materiałem dostarczała również innych atrakcji w postaci omówienia zagadnień wykraczających daleko poza podręcznikowe standardy. Wszystko to sprawiło, że matura z historii naszej córki stała się wyłącznie przyjemnością, a nie obowiązkiem. Było nam niezmiernie miło poznać dr Marka Olkuśnika nauczyciela, historyka, autora i dydaktyka, a przede wszystkim człowieka o niezwykłej wiedzy i nie często spotykanej w dzisiejszych czasach kulturze i uroku osobistym.
Z ogromną przyjemnością rekomendujemy zajęcia u Pana dr Marka Olkuśnika.

KOREPETYCJE Z HISTORII. DR MAREK OLKUŚNIK.

Z wdzięcznością i onieśmieleniem przeczytałem Państwa opinię o współpracy z Martą. Zajęcia, dzięki zaangażowaniu Marty, dostarczały nieustającej inspiracji i były dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji. Bardzo dziękuję za tak pozytywną ocenę i serdecznie pozdrawiam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2023

Miałam przyjemność przygotowywać się do tegorocznej matury z historii z Panem Markiem Olkuśnikiem. Zajęcia były zawsze prowadzone w niezwykle przystępny sposób. Oprócz teorii w ramach zajęć były również ćwiczenia praktyczne - praca ze źródłami czy dodatkowe testy i wypracowania. Pełna opieka do matury! Dzięki zajęciom wszystko złożyło się w "historyczną całość". Serdecznie polecam!!

KOREPETYCJE Z HISTORII. DR MAREK OLKUŚNIK.

Serdecznie dziękuję za tak wysoką ocenę! Serdecznie pozdrawiam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Miałem przyjemność przygotowywać się do matury z WOSu z Panem Olkuśnikiem w roku szkolnym 2021/2022. Zajęcia były zawsze prowadzone w bardzo profesjonalny, a zarazem przystępny sposób. Nie przypominam sobie, żebym miał jakiekolwiek zastrzeżenia co do sposobu prowadzenia lub przebiegu zajęć. Muszę szczerze powiedzieć, że w odróżnieniu od lekcji w szkole, zajęcia dodatkowe z Panem Olkuśnikiem nigdy mnie nie nudziły ani nie sprawiały mi problemów, wręcz przeciwnie. Za jakość korepetycji może poświadczyć mój wynik z matury z WOSu, udało mi się uzyskać aż 87%. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić przygotowanie do matury z Panem Olkuśnikiem :D

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2022

Każda lekcja była prowadzona w sposób niezwykle profesjonalny i ciekawy. Barwne prezentacje, szczegółowe testy oraz zabawne anegdoty dodatkowo wzbogacały i urozmaicały naukę. Ponadto świetna atmosfera! Dzięki tym lekcjom czułam się dobrze przygotowana i pewna siebie na maturze. Taki nauczyciel to skarb. Serdecznie polecam!!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Z Panem Markiem przygotowywałem się do matury z wosu. Każda z lekcja była ogromną dawką informacji przekazaną w wyśmienity sposób. Serdecznie polecam

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Z Panem Markiem Olkuśnikiem przygotowywałem się do tegorocznej matury z WOS i Historii. Dzięki systematycznej pracy jestem bardzo dobrze przygotowany do tych matur. Ale lekcje z Panem Markiem to nie tylko przygotowanie merytoryczne sprowadzone do wiedzy podręcznikowej. Te lekcje to swego rodzaju przygoda. Sposób prowadzenia zajęć nie pozwala się nudzić, a rzeczowe przedstawienie zagadnienia wzbogacone o anegdoty pozwala na pełne zrozumienie tematu. Z każdym tygodniem coraz chętniej uczęszczałem na zajęcia chcąc coraz bardziej poszerzać swoją wiedzę. Pan Marek to nie tylko mentor, który dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. To ktoś kogo będę wspominać przez długi czas.
Serdecznie polecam współpracę z Panem Markiem Olkuśnikiem i dziękuję za przygotowanie.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2021

Polecam lekcje i przygotowanie do matury z WOS z Panem dr Markiem Olkuśnikiem, to nie tylko rzetelne i usystematyzowane przekazywanie wiedzy, ale również pasji. Dzięki Panu Markowi uzyskałem dobry wynik z matury oraz dostałem się na wymarzony kierunek na UW.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Z Panem Markiem Olkuśnikiem przygotowywałam się do tegorocznej matury z historii. Każdą lekcję wspominam z uśmiechem. Omawiane tematy nie były tylko „suchym” przedstawieniem faktów, ale także ciekawą podróżą wzbogaconą o anegdoty z życia. Zawsze byłam pod ogromnym wrażeniem przygotowania Pana Olkuśnika do zajęć. Przed każdą lekcją otrzymywałam dodatkowe materiały (np. prezentacje), które szczegółowo omawialiśmy, dzięki czemu na maturze nie miałam problemu z rozwiązaniem zadań opartych na pracy ze źródłem. Ponadto po skończeniu omawiania każdego działu, otrzymywałam zbiór zadań, którego rozwiązanie pozwalało mi zweryfikować stan mojej wiedzy. Dzięki cennym lekcjom oraz wskazówkom do matury podeszłam ze spokojem ducha.
Serdecznie polecam i dziękuję za przygotowanie!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Bardzo polecam przygotowanie do matury z WOS-u u Pana Marka. Cieszę się, że udało mi się na nie dostać ponieważ korepetycje te zagwarantowały mi solidne przygotowanie do matury oraz zwiększyły moją wiedzę na temat aktualnych wydarzeń politycznych.
Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze a wiedza przekazywana z humorem w interesujący sposób. Wszystko utrwalane jest przez liczne, pomocne testy i wypracowania.
Serdecznie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Z Panem Markiem przygotowywałam się do tegorocznej matury z historii. Bardzo dobrze wspominam lekcje, ponieważ były one prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Podczas zajęć pracowaliśmy z tekstami źródłowymi oraz prezentacjami, które pozwalały mi lepiej zrozumieć omawiany temat i wczuć się w daną epokę. Ze względu na systematyczną pracę, idąc na maturę czułam się dobrze przygotowana, a wiele zadań udało mi się rozwiązać poprzez przypomnienie sobie rozmowy czy opowieści Pana o danym zagadnieniu. Współpraca z Panem Markiem była czystą przyjemnością, a materiał z historii nie był tylko suchym przedstawieniem faktów, ale interesującą narracją historyczną :)

Serdecznie polecam współpracę z Panem Markiem!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Z Panem Olkuśnikiem przygotowywałam się do tegorocznej matury z WOS-u. Zajęcia były prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Mimo że odbywały się w niedzielę, zawsze czekałam na nie z zainteresowaniem. Nawet najtrudniejsze zagadnienia były przekazywane w bardzo przystępny sposób, często poparte prezentacjami, a na końcu utrwalane w formie testów i wypracowań. Przygotowywanie przez kilka miesięcy bieżących wiadomości z kraju i świata do omówienia na początku lekcji wielokrotnie pozwalało na prowadzenie ciekawych dyskusji. Bardzo polecam nie tylko w celu dobrego przygotowania do matury, ale także lepszego rozumienia dynamicznie zmieniającego się świata.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Z panem Markiem przygotowywałam się do matury z historii. Już od pierwszych zajęć wyczuć można było sympatyczna i miła atmosferę. Mimo mojej niechęci do przedmiotu lekcje z panem Markiem były ciekawe, a zarazem pożyteczne i efektywne. Lekcje odbywały się online bez żadnych problemów. Przed lekcjami dostawałam materiały w postaci tekstów źródłowych oraz prezentacji, które były wykorzystywane na lekcji. Natomiast pod koniec każdego działu dostawałam test oraz wypracowanie do napisania. Co dało mi możliwość utrwalenia zdobytej wiedzy oraz zdobycie umiejętności pisania wypracowania, które sprawiało mi największa trudność.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2021

Z Panem Olkuśnikiem przygotowywałam się do matury z WOS-u w roku 2021. Lekcje, ze względu na pandemię, odbywały się online i zawsze łączyłam się na nie z radością. Pan Olkuśnik bardzo szczegółowo omawiał wszystkie zagadnienia, często wzbogacał je przykładami z własnego życia, dzięki czemu łatwiej było zrozumieć skomplikowane zjawiska. Do własnej pracy co około 3 tygodnie dostawałam różne materiały (wypracowania, testy), dzięki czemu na bieżąco utrwalałam powtórzony materiał. Oczywiście później bardzo dokładnie omawialiśmy sprawdzoną już pracę, także zawsze można było o coś niejasnego dopytać. Bardzo także chcę podkreślić niezwykle wysoką kulturą osobistą Pana Olkuśnika, w dzisiejszych czasach niestety coraz rzadziej spotykaną. Bardzo serdecznie polecam wszystkim współpracę z Panem Olkuśnikiem! Są to bardzo przyjemne, a co ważniejsze efektywne zajęcia :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Jeżeli ktoś planuje zdawać WOS, a jest totalnie zielony w tym, to Pan Marek jest strzałem w dziesiątkę! Zajęcia prowadzone są niezwykle ciekawie, nie brak humoru i przeróżnych ciekawostek oraz rozmów na temat otaczającej nas rzeczywistości. Pan Marek przygotowuje różne materiały, które sprawiają że WOS jest jeszcze ciekawszy. Z całego serca gorąco polecam i gwarantuje, że lepiej nie można było trafić :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Pan Marek przygotował mnie na maturę z WOSu 2020 i zajęcia z nim były nie tylko bardzo merytoryczne ale również niezwykle ciekawe. Pan Marek w tak przystępny i zrozumiały sposób tłumaczył skomplikowane zagadnienia, że z jego pomocą prawdopodobnie opanowałabym fizykę kwantową w tydzień (a jestem typowym humanem). Sposób przekazywania wiedzy, zapał do pracy i pasja powinny być wzorem dla każdego nauczyciela!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2020

Pan Marek przygotowywał mnie w tym roku przez kilka miesięcy do matury z historii. Lekcje były czystą przyjemnością, ale były jednocześnie pełne informacji przekazywanych w bardzo przystępny sposób :) Często korzystaliśmy z atlasu oraz prezentacji Pana Marka, dzięki czemu łatwiej było zapamiętać wydarzenia, miejsca, czy dane obrazy, w tym niektóre karykatury. Dostałam również plik testów powtórkowych przed maturą, żeby powtórzyć materiał i uporządkować lepiej wiadomości. Pan Marek zawsze był niesamowicie punktualny, a gdy miałam pytanie chętnie odpowiadał, poszerzając temat.

Bardzo polecam! Wspaniały nauczyciel :)

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Z Panem Olkuśnikiem przygotowywałem się do matury z historii oraz WoS-u i były to lekcje wyjątkowo interesujące, wiele wnoszące i niezwykle rozwijające. Liczne dyskusje bardzo mi pomogły inaczej spojrzeć na kwestie, które dotychczas uważałem za jednoznaczne. Dzięki Panu Olkuśnikowi zrozumiałem dlaczego warto być ze światem na bieżąco i jak dużo można dowiedzieć się o teraźniejszości poprzez analizowanie przeszłości.

Bardzo serdecznie polecam usługi Pana Olkuśnika!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2019

Pan Marek Olkuśnik przygotowywał mnie do matury z WOSu w roku szkolnym 2012/2013. Każde zajęcia były bardzo ciekawe, starannie przygotowane, a także przeprowadzone w przemiłej atmosferze. Pan Marek ma szczególny dar przekazywania wiedzy, a regularne prace domowe i ich szczegółowe omówienie miały ogromny wpływ na wyniki matury. Egzamin rozszerzony zdałam na 86%, co pozwoliło mi sie dostać na dzienne prawo na UW na jednej z wyższych pozycji.
Do dzisiaj wspominam Pana Olkuśnika jako najlepszego nauczyciela w mojej szkolnej „karierze”. Dziękuję!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2016

Przygotowywałem się z Panem Markiem do egzaminów z WOSu oraz historii w roku szkolnym 2014- 2015. Zależało mi na uzupełnieniu wiedzy z tych przedmiotów. Najlepszą recenzję stanowi to, że w pierwszym roku obowiązywania nowej reformy (gdzie nie wszyscy wiedzieli, co się dzieje ) nasze spotkania pozwoliły mi na studiowanie prawa.

Zajęcia były prowadzone według harmonogramu. Pan Marek był zawsze przygotowany. Jest to jedyny korepetytor, z którym nie zdarzyło mi się odwołać zajęć z powodu "chyba mi się nie chce".

Pan Marek to człowiek stworzony do przekazywania wiedzy. Do tego podczas zajęć zawsze można odbyć ciekawą rozmowę, w ramach przerwy, na tematy takie jak film czy podróże :)

Polecam zdecydowanie !

avatar
Mari
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2013

Wspaniały nauczyciel! Zajęcia na wysokim poziomie, wiedza przekazana w przystępny sposób. Dzięki zajęciom jestem dziś szczęśliwą studentką prawa :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2010

Nigdy nie miałam lepszego nauczyciela i wiem, że już nie będę miała! Ogromna wiedza połączona z umiejętnością trafienia do każdego! Gorąco polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2010

Genialny nauczyciel,
Szanowny Pan przygotowywał mnie kilka lat temu do matury oraz do egz. na studia.
Zajęcia wybitnie ciekawe, do tej pory posiadam materiały z zajęć i bardzo pozytywne wspomnienia z porywających zajęć.
Gorąco polecam!

Piotr

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.