Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Online
Kołobrzeg
Białogard

O mnie

Pomoc osobom, które "rozbiły się" o państwową edukację prowadzę od 1997 roku, równocześnie poznając jako uczeń/student/pracownik mechanizmy z jakimi człowiek ma kontakt w procesie poznawania społeczeństwa. Zakładając idealistycznie, że mądrzejsi i starsi pomagają młodszym=mniej doświadczonym, prowadzę spotkania z radością, spokojem i KONSEKWENCJĄ dla tych uczniów którzy chcą poznać ten (podobno jedyny) Świat.

Bartłomiej

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Beata Prewencka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Świetny nauczyciel.

avatar
Luke
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Doskonały nauczyciel i mistrz dla młodych ludzi definitywnie polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2016

Świetny korepetytor! Gorąco polecam. Jest szczery i potrafi nauczyć. Wie o wiele więcej niż jakikolwiek nauczyciel w szkole masowej. Ma podejście do ucznia i umie skutecznie wpłynąć na wyobraźnię. Nie propaguje obłudy, której uczą nas w szkole.

avatar
beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
19 października 2015

Nie ocenię kompetencji bo do korepetycji nie doszło. Jednak
nie polecam tego pana, bo człowiek pisze o ludzkiej twarzy a w kontaktach jest bezczelny, nie szanuje drugiego człowieka, jest arogancki

Bartłomiej

Szczegóły historię kontaktu z Pania Beatą B. pominę. Dosyć mi, że w sms'ach osoba deklarująca: "..mam tytuł doktora..", "..na kinderstubie się znam...", pozwala sobie na zwroty: "...gburom nie płacę", "... chamstwo ma pan we krwi...", ect. Żywy dowód na potwierdzenie tezy, że znajomość zasad nie implikuje ich stosowania, zaś fakt otrzymania STOPNIA NAUKOWEGO doktora (tytuł to jest na książce) już dawno w tym kraju przestał reprezentować klasę człowieka. Niestety. I szkoda, że nie miała Pani odwagi odebrać telefonu

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.