Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocławice
Wrocław
Faktura VAT

O mnie

Wierzymy, że każdy może rozwinąć w sobie zdolności matematyczne. Przygotowujemy do wszelkiego rodzaju egzaminów. Zaczynając od testu ósmoklasisty przez problemy bieżące kończąc na maturze i przygotowaniu do sesji z zakresu matematyki.Nasi wykwalifikowani nauczyciele uczą w systemie indywidualnym oraz systemie małych grup (max. 4 osoby). Dobieramy metody do uczniów i stawiamy na indywidualne tempo pracy. Każdy jest inny i każdy zasługuje na indywidualny sposób nauczania.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Matematyka
10.2009 - 06.2014
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Matematyka - Specjalizacja nauczycielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.