Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka70 / 60 min

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Opis ogłoszenia

Również ON-LINE! Zajęcia przez skype, teams lub inny komunikator. Wykorzystuję tablet graficzny w aplikacji OneNote i uczę live w whiteboard Realtime. Zapisy na rok szkolny 2019/2020 ! PRZYGOTOWANIE DO MATURY. NAUKA OD PODSTAW ORAZ NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI , POWTÓRKI DO EGZAMINÓW SPRAWDZIANÓW. Zapraszam studentów, uczniów, a w szczególności maturzystów. Korepetycje na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej i wyższej. Nadrabianie zaległości i nauka bieżących tematów. Pomoc w pracach domowych i uzupełnianie wiadomości. Proponuję własne materiały do ćwiczeń. Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów również dla najmłodszych. Gwarantuję skuteczność i pełen profesjonalizm.

Mój największy sukces zawodowy to zdana matura u ucznia z dyscalculią.

Posiadam 7 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć indywidualnych.
Jestem absolwentką matematyki na UMCS, studiów w systemie dziennym. Ukończyłam V LO im. Marii Skłodowskiej – Curie w Lublinie w klasie o profilu matematyczno-fizycznym. Zapewniam miłą i bezstresową atmosferę pracy. Jestem osobą otwartą, wyrozumiałą, sumienną i niezwykle cierpliwą. Potrafię znaleźć wspólny język z uczniem i w sposób przystępny przekazywać wiedzę. Mam bardzo dobry kontakt z ludźmi i bardzo dobre efekty współpracy z nimi.

Oferuję:
- nadrobienie zaległości i pomoc w zrozumieniu poprzedniego materiału,
- bieżącą pomoc w rozumieniu i przyswajaniu aktualnego materiału,
- przygotowanie do sprawdzianów, kartkówek, odpowiedzi ustnych, matury, egzaminów gimnazjalnych i szkoły podstawowej,
- pomoc w odrabianiu zadań domowych,
- rozwijanie zdolności ucznia.

Zajęcia mogą odbywać się każdego dnia tygodnia.
Szczególnie zapraszam maturzystów i gimnazjalistów, a także studentów.

tel: 570073662

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Donata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2016

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u p.Karoliny.W milej atmosferze udalo mi sie przygotowac do matury z matematyki. Wiem ze tylko dzieki jej cierpliwosci i zaangazowaniu zdalam ten egzamin. Z czystym sumieniem mogę polecic wszystkim dodatkowe lekcje u p.Karoliny napewno nikt sie nie zawiedzie :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2016

Pani Karolina jest bardzo cierpliwą osobą. W bezstresowej atmosferze pomogła mi w nadrobieniu zaległości i przygotowaniu do matury. Czas korepetycji jest maksymalnie wykorzystany. Pani pozwala uwierzyć we własne możliwości i zaraża spokojem. Zdecydowanie polecam!!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2016

Jestem bardzo usatysfakcjonowana zajęciami matematycznymi przeprowadzanymi przez Panią Karolinę. Zgłaszając się z zaległościami i problemami z matematyki, w sympatycznej atmosferze udało mi się zrozumieć materiał, który został mi wytłumaczony w sposób klarowny. Dzięki lekcjom, matura podstawowa wydawała mi się prostsza niż myślałam. Serdecznie polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2016

Jestem zadowolony z korepetycji u Pani Karoliny. Potrafi przekazać wiedzę, którą posiada. Czas zajęć jest wykorzystany produktywnie. Polecam ! :)

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2016

Karolinę poleciła mi siostra, która zdała maturę z matmy tak naprawdę tylko dzięki niej. Wybrałam się na pierwsze zajęcia pełna nadziei, i nie zawiodłam się. Bardzo przyjemna atmosfera i dobre podejście do z lekka opornej humanistki sprawiło, że po jakimś czasie wróciłam, a dzięki jeszcze kilku lekcjom przed maturą udało mi się zmiażdżyć moją amatematyczność. Nie sądziłam, że ktokolwiek nauczy mnie matmy tak dobrze, bym wyszła z matury w skowronkach. A Karolinie się udało! Polecam :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pani Karoliny. Dzięki korepetycjom u Pani Karoliny w klasie maturalnej nadrobiłam wszystkie zaległości ( a troche ich było :) ) i bez obawy podeszłam do matury z matematyki. Oczywiście zdałam ! :) Pani Karolina jest bardzo miłą i cierpliwą osobą, potrafi przekazywać swoją wiedzę. Dzięki Pani Karolinie matematyka przestała być zmorą, a stała się przyjemnością. POLECAM GORĄCO ! :)

avatar
Ann
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2015

Polecam Panią Karolinie wszystkim,którzy mają ogromne braki w matematyce. Korepetycje są w miłej i bezstresowej atmosferze. Jest cierpliwa i potrafi bardzo dobrze tłumaczyć. POLECAM

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2015

Pani Karolina jest doskonałą nauczycielką matematyki. Ma bardzo dobre podejście do ucznia. Wiem, bo uczęszczam na lekcje do Pani Karoliny. Serdecznie polecam tym, którzy mają problem z tym przedmiotem.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2014

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji, gdyż miałam mnóstwo zaległości i problemów, a dzięki systematyczności i dzięki Jej staraniom - zdałam maturę z matematyki :) To mówi samo za siebie.
Gorąco polecam!

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2014

Dzięki Pani Karolinie matematyka stała się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem :-) Korepetycje przebiegają w bardzo przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Nawet najtrudniejsze zadania, stają się proste:-) Zdaną maturę zawdzięczam tylko Pani Karolinie. Naprawdę polecam :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2014

Najlepsze korepetycje z matematyki! Od zawsze miałam problem z matmą: w liceum ledwo zdawałam, matury pisałam na max 30%. Po roku korepetycji w klasie maturalnej okazało się, że matura jest łatwa! Bardzo przyjemne zajęcia w miłej atmosferze. Pani Karolina ma świetny system robienia zadań (ale można też oczywiście przynosić swoje szkolne nieudane wypociny ;)). Jest bardzo cierpliwa i nie trzeba bać się zadawania jej najgłupszych pytań matematycznych. Genialnie tłumaczy wszystko w taki sposób, że największy głąb matematyczny załapie o co chodzi. Bardzo, bardzo POLECAM ;) Gdyby nie zajęcia u niej płakałabym nad niezdaną maturą a teraz mogę tylko głowić się nad tym czy będzie 70% czy 80%!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2014

Matma zawsze była moją piętą achillesową i mówię to jako absolwentka profilu humanistycznego. Miałam obawy czy zdam maturę, ale dzięki tej sympatycznej Pani stały się już przeszłością. Żaden nauczyciel nie nauczył mnie tyle i w tak przystępny sposób przez całą moją szkolną edukację. Naprawdę polecam! :))

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2014

Dzięki tej Pani matematyka stała się przyjemnością :) świetnie i proste wytłumaczenie nawet najtrudniejszych zagadnień , a co najważniejsze w bardzo miłej atmosferze . Polecam :) !

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2013

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji, miałem wiele zaległości oraz problemów z matematyką lecz dzięki pomocy Pani Karoliny udało mi się to zrozumieć :) polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2013

Uczęszczałam na korepetycje u Pani Karoliny przed maturą ;) Miałam problemy z matematyki i zaległości, które udało mi się nadrobić dzięki korepetycjom :) Zdałam maturę ;) Byłam bardzo zadowolona ;) Zaczęłam rozumieć matematykę ;D Polecam wszystkim :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.