Marcin Krajewski

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Skierniewice
Żyrardów
Łowicz
Faktura VAT
Muzyka90 / 60 min

Marcin Krajewski

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam na naukę gry na fortepianie, pianinie, keyboardzie wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z muzyką oraz tych, którzy posiadają już jakieś doświadczenie w grze i chcieliby się dalej rozwijać lub potrzebują pomocy w ćwiczeniu.

Niezależnie od wieku oraz predyspozycji muzycznych każdy może się podjąć nauki gry na pianinie. Ważne jest, aby muzyka była dla Ciebie przede wszystkim pasją.

Na moich zajęciach pracuję nad rozwojem kreatywności oraz indywidualności gry. Szczególną uwagę skupiam na rozwijaniu umiejętności improwizacji oraz wprowadzaniu elementów kompozycji, tak by każdy mógł odnaleźć swój własny „muzyczny” świat. Jestem otwarty na różne style muzyczne, od klasyki, jazz czy muzykę filmową.

Udzielam również lekcji z kompozycji, songwritingu, kształcenia słuchu oraz teorii muzyki.

Alternatywnie prowadzę również zajęcia w formie comiesięcznych spotkań. Jest to rozwiązanie dla osób zapracowanych, którzy nie mają czasu na regularne zajęcia oraz dla tych, którzy uczą się w swoim zakresie, ale chcieliby skonsultować swoją grę na instrumencie co jakiś czas. Termin zajęć dostosowany do Twoich możliwości oraz potrzeb i zwykle taka forma warsztatowa trwa do trzech godzin. 

Zajęcia odbywają się w mojej pracowni w Warszawie (Służewiec), bądź w okolicach Skierniewic

Prowadzę również swoje własne studio nagraniowe, gdzie można zrealizować inne muzyczne projekty.

Cena za zajęcia:
- lekcje indywidualne stacjonarne – 90zł/1h

Jestem absolwentem Akademii muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Pracowałem jako pedagogiem w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim oraz w Samorządowej Szkole Muzycznej II stopnia w Skierniewicach. Obecnie prowadzę swoją autorską szkołę gry na fortepianie.

Zapraszam do kontaktu (: 

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Marcin Krajewski
Słomków ul. Główna
96-124 Maków
NIP: 8361873481

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
Magister
Fortepian
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - 08.2019
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Piotrkowie Trybunalskim

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.