Marcin Krajewski

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Online
Łódź
Warszawa
Skierniewice
Żyrardów
Muzyka50 - 100 / 60 min

Marcin Krajewski

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

LEKCJE GRY NA PIANINIE ONLINE!!

W zwązku z obecją sytuacją prowadzę naukę gry na pianinie online za pomocą programu Skype. Pomagam również uczniom szkół muzycznych w ćwiczeniu gry na instrumencie.

Jestem absolwentem Akademii muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi a obecnie pedagogiem w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim oraz w Samorządowej Szkole Muzycznej II stopnia w Skierniewicach.

Zapraszam na lekcje gry na fortepianie, pianinie wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z muzyką oraz tych którzy posiadają jakieś doświadczenie w grze i chcieliby się dalej rozwijać lub potrzebują pomocy w ćwiczeniu. Chętnie pomogę też w przygotowaniu młodzieży/dzieci do szkoły muzycznej lub innej muzycznej instytucji. Przyjmuję osoby w każdym wieku i niezależnie od ich umiejętności i predyspozycji muzycznych.. Na moich zajęciach bardzo ważną kwestią jest rozwijanie kreatywności oraz indywidualności ucznia. Jestem otwarty na różne style muzyczne. Podczas nauki gry na fortepianie szczególną uwagę skupiam na rozwijaniu umiejętności improwizacji oraz wprowadzaniu elementów kompozycji, tak by każdy mógł odnaleźć swój własny „muzyczny” świat. Zapewniam przyjemną współpracę i miłą atmosferę. Korepetycji udzielam u siebie w domu ale istnieje także możliwość dojeżdżania bezpośrednio do ucznia.

Udzielam również korepetycji z kształcenia słuchu oraz z teorii muzyki.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Marcin Krajewski
Słomków ul. Główna 92B
96-124 Maków
NIP: 8361873481

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
Magister
Fortepian
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - 08.2019
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Piotrkowie Trybunalskim

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.