Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Łódź
Warszawa
Skierniewice
Żyrardów
Muzyka50 - 100 / 60 min

Marcin

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Lekcje gry na fortepianie, pianinie (keyboardzie), kształcenie słuchu, teoria

Jestem absolwentem Akademii muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi a obecnie pedagogiem w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim oraz w Samorządowej Szkole Muzycznej II stopnia w Skierniewicach.

Zapraszam na lekcje gry na fortepianie, pianinie wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z muzyką oraz tych którzy posiadają jakieś doświadczenie w grze i chcieliby się dalej rozwijać lub potrzebują pomocy w ćwiczeniu. Chętnie pomogę też w przygotowaniu młodzieży/dzieci do szkoły muzycznej lub innej muzycznej instytucji. Przyjmuję osoby w każdym wieku i niezależnie od ich umiejętności i predyspozycji muzycznych.. Na moich zajęciach bardzo ważną kwestią jest rozwijanie kreatywności oraz indywidualności ucznia. Jestem otwarty na różne style muzyczne. Podczas nauki gry na fortepianie szczególną uwagę skupiam na rozwijaniu umiejętności improwizacji oraz wprowadzaniu elementów kompozycji, tak by każdy mógł odnaleźć swój własny „muzyczny” świat. Zapewniam przyjemną współpracę i miłą atmosferę. Korepetycji udzielam u siebie w domu ale istnieje także możliwość dojeżdżania bezpośrednio do ucznia.

Udzielam również korepetycji z kształcenia słuchu oraz z teorii muzyki.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.