Yuliia Hodlievska

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mam na imię Yuliia, mam 21 lat i jestem filologiem (umię płynnie mówić po angielsku, polsku, francusku, ukraińsku, rosyjsku i portugalsku). Jako że jestem z Ukrainy i język ukraiński jest moim językiem ojczystym, nauczanie języka mówionego będzie przechodziło bardzo naturalnie, jak w życiu codziennym, jednocześnie nie zapominając o naprawdę ważnej gramatyce. Moje podejście do uczenia się języków obcych, wzbogacone o studia filologiczne za granicą i codzienną komunikację z obcokrajowcami, różni się od typowych korepetycji. Oferuję nowoczesne, ciekawsze sposoby poznania języka ukraińskiego. Zapraszam na pierwsze darmowe 30 minut zapoznania się ze mną! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - 06.2022
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Filologia portugalska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.