Jagoda Wojciechowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk (Śródmieście)
Kielno

Jagoda Wojciechowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Jagoda Wojciechowska

O mnie

Cześć! Mieszkam w Gdańsku, jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki (kierunek: jazz i muzyka estradowa).

1 marca 2017r. wydałam debiutancki autorski album „Samotność”.

Uczę dzieci, młodzież i dorosłych już od 2011r. Prowadziłam grupowe zajęcia m.in. w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni oraz w Broadway Musical School. Obecnie nadal prowadzę zajęcia indywidualne w Integracyjnym Studiu Twórczym. ;)

Brałam udział w telewizyjnych Talent Show , takich jak: IDOL (2017), „Must be the music„ (2014) czy „Szansa na sukces” (2011), w której otrzymałam wyróżnienie ;)

Od lat koncertuję w Polsce i za granicą z rodzinnym zespołem „Smile Trio” oraz z Orkiestrą Władysławowo, z którą w grudniu 2016r nagrałam płytę. Obecnie mam jeszcze kilka nowych projektów, z którymi działam na polskich scenach muzycznych. Jestem laureatką międzynarodowych festiwali i konkursów (m.in. I miejsce oraz statuetka Swingującego Kruka na XIV Międzynarodowym Festiwalu "Hot Jazz Spring Festiwal" 2018).

W 2018/19r. otrzymałam stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne.

Od 2019r. jestem również Psychotraumatologiem.

Jestem bardzo pozytywnie nastawioną i radosną osóbką , która w profesjonalny sposób chciałaby pomóc Wam odkrywać prawdziwe piękno muzyki przezwyciężając przy tym wszelkie ograniczenia i słabości. :) W nauczanie angażuję się zawsze całym sercem , a system pracy ustalam indywidualnie dla każdego z uczniów. :)Zapraszam na moją lekcję śpiewu ;)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2019
Akademia Muzyczna um. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Magister
Jazz i Muzyka Estradowa (specjalność: wokalistyka jazzowa)
10.2018 - 06.2019
Uniwersytet Gdański
Psychotraumatologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Instruktor wokalu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2019

Jagoda zna się na tym co robi, potrafi doradzić. Nauka daje efekty. Serdecznie polecam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.