Ostatnia aktywność:
4 dni temu
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!
Oferuję zajęcia z nauki gry na fortepianie/pianinie/keyboardzie oraz z kształcenia słuchu . Jestem absolwentką szkoły muzycznej I i II stopnia w klasie fortepianu. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami!
Zapraszam na naukę gry na instrumencie od podstaw, dla dzieci od lat 7, młodzieży i dorosłych, a także dla osób średniozaawansowanych. W ramach zajęć z kształcenia słuchu zapewniam ćwiczenie umiejętności potrzebnych na zajęciach w szkole muzycznej i do egzaminów wstępnych.
Oferuję wybór utworów dostosowany do poziomu ucznia, miłą atmosferę, cierpliwość i sumienność :).

W razie pytań - proszę o kontakt.
Zapraszam! :)

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek15:00 - 21:00
Środa19:00 - 21:00
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2022

Bardzo polecam lekcje z Panią Martą. Wszystko tłumaczy na spokojnie, logicznie i skutecznie. Wkłada w całe serce żeby zrozumiano materiał. Bardzo polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.