Marcin Głowacki

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Żoliborz +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka200 / 60 min

Marcin Głowacki

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/527 opinii

Opis ogłoszenia

Matura z fizyki nie jest straszna. Udzielam korepetycji z fizyki i matematyki na poziomie gimnazjum, szkoły średniej, studiów, przygotowuję do matury, konkursów gimnazjalnych i Olimpiad. Jestem wyrozumiały i cierpliwy oraz zagadnienia tłumaczę do skutku. Fizyka to moja pasja.
Uważam, że jeśli ja mogę coś zrozumieć, to każdy może to zrozumieć, kwestia przekazania wiedzy.
Na zajęciach ćwiczymy staranność, dokładność i cierpliwość.
Rozwijamy umiejętność szukania i poprawy własnych błędów, ponieważ każdy je popełnia.
Uczymy się jak efektywnie korzystać z wielu pomocy naukowych,
jak modelować komputerowo procesy zachodzące w rzeczywistości.
Wykorzystujemy wydarzenia naukowe, wystawy interaktywne itd.
Szczegółowo analizujemy postępy w nauce, określamy mocne i słabe strony i dostosowujemy strategię nauki.
Uczymy się jak przygotować estetyczne i przejrzyste prezentacje.
Dowiadujemy się jak wykorzystać posiadaną wiedzę z zakresu fizyki w codziennym życiu. Szukamy powiązań fizyki z innymi dziedzinami nauki i sposobów jej wykorzystania w medycynie, motoryzacji itp.
Zachęcam również do zajęć prowadzonych online.
Dysponuję wysokiej jakości sprzętem audio oraz kamerami HD, co wpływa znacząco na komfort zajęć. Szczególnie zapraszam użytkowników Mac.

Przygotowuję również do egzaminów SAT i międzynarodowej matury (IB).

Fyzika v češtině.
Nabízím kvalitní doučování fyziky taky v češtině, hlavně pro studenty středních škol. Mám zkušenosti s přípravou na maturitní zkoušky, taky IB.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:00
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek07:00 - 23:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Marcin Głowacki

NIP: 865-22-89-031

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 27
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2016

Pan Marcin jest bardzo dobry w tym co robi. Świetnie tłumaczy, jest dobrze zorganizowany i zawsze przygotowany do lekcji. Poza tym ma duzo cierpliwości i potrafi zachęcić do nauki. Bardzo serdecznie polecam Pana Marcina, ponieważ myślę, że tak dobrego korepetytora nie znajdziecie nigdzie indziej.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2014

Dzisiaj dostałem się na PW Wydział Inżynierii Materiałowej. To dzięki Panu się udało. Pozdrawiam i polecam się na przyszłość :P

Marcin Głowacki

Pracowaliśmy z Piotrem przez całe liceum na ten wynik. Udało się głównie dzięki systematycznej pracy Piotrka i temu, że nie poddawał się mimo, że w szkole czasami nie szło najlepiej. Piotrek to bardzo zdolny młody człowiek, który potrafił mnie zaskoczyć nie jednym pytaniem natury fizyczno-filozoficznej. Miło jest pracować z takimi ludźmi.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2014

Polecam korepetycje z matematyki u Pana Marcina. Wszystko cierpliwie i dokładnie tłumaczy.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2014

Mimo mojego oporów względem przedmiotów ścisłych Pan Marcin w bardzo przystępny sposób wytłumaczył mi niegdyś skomplikowane zagadnienia. Dzięki temu, uzyskałam satysfakcjonujące mnie wyniki na egzaminie gimnazjalnym

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2013

Pana Marcina "znalazłam" w internecie więc tak naprawdę nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Po pierwszych zajęciach już byłam zachwycona i w tym zachwycie trwam do dnia dzisiejszego. Jest genialnym nauczycielem i prawdziwym pasjonatem zarówno fizyki, jak i matematyki. Zawsze perfekcyjnie przygotowany, jest w stanie rozwiązać każdy problem. Posiada ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w sposób przystępny, z ogromną pasją. Oprócz tego w każdej chwili można liczyć na Jego pomoc, robi genialne notatki, natychmiast sprawdza zadane zadania. Poleciłam Pana Marcina kilku osobom i wszyscy bardzo Go chwalili. Polecam wszystkim zajęcia!

Marcin Głowacki

Idąc do Marysi na pierwsze zajęcia również nie wiedziałem, czego się spodziewać, ale szybko okazało się, że jest bardzo pilną i skrupulatną osobą. Natychmiast robiła zadane zadania zawsze bardzo starannie. Wierzę, że bez problemu odnajduje się na Politechnice. Co ważne Marysia ma pasje i je realizuje, co bywa rzadkie w dzisiejszych czasach. Takim osobom zawsze łatwiej wyjaśniać większość zjawisk fizycznych, poczynając od tego, dlaczego we mgle lepiej mieć żółte światła do bardziej abstrakcyjnych zagadnień. Od Marysi również wiele się nauczyłem. Bardzo dziękuję za wspólne zajęcia.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2013

"Fizyka wcale nie jest straszna" - nie wierzyłam, że kiedyś się do tego przekonam, ale mogę teraz z ręką na sercu powiedzieć, że to czysta prawda. A Pan Marcin uczy fizyki naprawdę w świetny sposób, tfu, nie uczy - tłumaczy, a tu różnica jest naprawdę duża. Fizykę należy rozumieć, a to jest osoba, która nie tylko rozumie, ale też potrafi to przekazać za pomocą nowoczesnych metod. Przeżyłam niemały (aczkolwiek pozytywny) szok kiedy usłyszałam, że zjawisko fotoelektryczne można porównać do wyjmowania kostek lodu z foremki (jeżeli jeszcze nie wiecie co to jest to się nie bójcie, bo "fizyka wcale nie jest straszna"). Byłam osobą, która z przerażeniem poszła do mat-fizu, przechodziły mnie ciarki na samą myśl o fizyce, a ten rok bez żadnych problemów zaliczyłam na 5. Naprawdę gorąco polecam!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2013

Super ! Wystarczy jedna lekcja aby fizyka i matematyka stała się zrozumiała i prosta. Zdecydowanie polecam wszystkim !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2013

Polecam wszystkim korepetycje z Panem Marcinem. Posiada On ogromna wiedzę, którą przekazuje z pasją, w bardzo przystępny sposób.Na zajęciach panuje miła atmosfera, a każde zagadnienie tłumaczone jest do skutku. Pan Marcin jest zawsze otwarty na prośby i sugestie ucznia. Serdecznie polecam bo warto.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2013

Mega!
W prosty sposób potrafi wytłumaczyć każdą zagadkę! Sprawia, że z pozoru niewytłumaczalne zjawiska, stają się dziecinnie łatwe. Zawsze jest przygotowany do zajęć. Dysponuje szerokim wachlarzem materiałów dydaktycznych - przez proste zadania, po fizycznie niezbędne przyrządy. Zaskakująca, jak i jednocześnie rewelacyjne jest podejście do ucznia poza zajęciami. Notatki w wersji elektronicznej, stały kontakt i mobilna pomoc na bieżąco to tylko niektóre z zalet Pana Marcina. Ogromną zaletą jest to, że Pan Marcin dojeżdża do ucznia, przez co atmosfera podczas zajęć niczym nie przypomina stresującej szkoły.
Zdecydowanie polecam wszystkim!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2013

Pan Marcin jest rewelayjnym nauczycielem. Do każdej lekcji jest doskonale przygotowany, ma mnóstwo pomysłów i sposób jaki przekazuje wiedzę jest bardzo efektywny. Najważniejsze jest jednak to, że robi to wszystko z pasją i zainteresowaniem. Ponadto ma ogromną wiedzę, nie tylko z zakresu fizyki i matematyki. Nie ma też żadnego problemu by porozmawiać z nim na tematy zupełnie niezwiązane ze szkołą. Mało tego jest bardzo zaangażowany w nauzanie nawet poza lekcjami. Szuka materiałów, tworzy prezentacje i wysyła zadania. Polecam go absolutnie każdemu, ponieważ taki nauczyciel jest najlepszym jaki może być.

Marcin Głowacki

Rzeczywiście z Pawłem nie miałem problemu, żeby porozmawiać na tematy nie związane ze szkołą, ponieważ Paweł ma pasję, której się oddaje oraz wrodzoną ciekawość. Bardzo łatwo zatem zrozumiał zagadnienia z mechaniki tłumaczone na przykładzie ich zastosowań w motoryzacji. A że modele zdalnie sterowane potrzebują zasilania, z elektrycznością też nie było problemu. Praca poza zajęciami i wyszukiwanie materiałów oraz podsyłanie ciekawostek takiej osobie jak Paweł to przyjemność, bo wiadomo, że to spotka się z jego zainteresowaniem i uznaniem.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2012

Pan Marcin od roku udziela korepetycji z fizyki i matematyki mojemu synowi (liceum klasa mat-fiz). Jest bardzo cierpliwy, spokojny i tłumaczy do skutku. Przekazywana przez Niego wiedza często wykracza poza program nauczania. Jest profesjonalistą. Ma ogromną wiedzę i potrafi zainteresować przedmiotem. Bardzo polecam.

Marcin Głowacki

Przy przekazywaniu wiedzy wykraczającej poza poziom nauczania zazwyczaj jestem ostrożny, ale syn Pani Ani nie miał problemu z bieżącym materiałem, a po pokazaniu czym są pochodne, całki i liczby zespolone większość zagadnień z fizyki stała się jeszcze prostsza. Wierzę, że teraz na studiach jest mu łatwiej. Sam w liceum miałem doskonałego nauczyciela, dzięki któremu bez stresu przeszedłem przez pierwsze semestry matematyki, dlatego wierzę w młodzież i cały czas pamiętam, że na maturze edukacja się nie kończy.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2012

Profesjonalne podejście, cierpliwość i jasny sposób przekazywania wiedzy. Marcin pomógł mi w trzy tygodnie opanować zakres materiału do zaliczenia egzaminu poprawkowego z fizyki. Zdecydowanie polecam!

Marcin Głowacki

Mieliśmy bardzo ciężką sytuację, ale dzięki regularnej, rzetelnej pracy Marysi między naszymi zajęciami udało się. Zajęcia odbywały się codziennie przez trzy tygodnie. Udało się opanować najważniejsze zagadnienia potrzebne do zaliczenia egzaminu.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2012

Pan Marcin przygotowywał mojego syna do testu gimnazjalnego z fizyki, który zaliczył bardzo dobrze na 90%. Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć trudne zagadnienia, często rownież poprzez przeprowadzanie doświadczeń. Mojego syna zainteresował rownież przedmiotem, dzięki czemu wybrał profil mat-fiz. Przekazuje szczegółowa zwrotną informację .Syn chętnie podjął wspópracę z Panem Marcinem w kolejnym okresie nauki. Naprawdę polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2012

Pan Marcin daje korepetycje z fizyki (i czasem z matematyki - wymiennie) mojej córce Oli (liceum, klasa mat-fiz) - wiedzę przekazuje w bardzo przystępny sposób, jest cierpliwy i bardzo zaangażowany w to co robi. Polecam tego korepetytora!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2012

Pan Marcin udzielał korepetycji mojej córce w sytuacji dla niej kryzysowej (zmiana profilu klasy w ciągu trwającego roku szkolnego). Emanował spokojem i cierpliwym podejściem. Był takim jakby strażakiem. Córka wyszła na prostą.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2012

Przygotowywałem się z Marcinem do Matury z Fizyki i z Matematyki na poziomie rozszerzonym, nie zawiodłem się i dostałem się z dużym zapasem na wymarzone studia, lepszego korepetytora do matfizu nie znajdziecie

Marcin Głowacki

Piotrek był świetnym partnerem do wspólnego rozwiązywania zadań. Nasze zajęcia polegały głównie na przygotowaniu do matury. Na zajęciach przerabialiśmy głównie arkusze maturalne z lat ubiegłych. Na pierwszych spotkaniach więcej robiłem ja, ale Piotr tak szybko potrafił zrozumieć zagadnienia, że bardzo szybko zaczął rozwiązywać cały arkusz w 90 minut. Piotrek teraz jest studentem Politechniki Warszawskiej.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2012

Głównie matematyka. Dokładny i łatwo nawiązuje kontakt. Sporo zadań - a to w matmie ważne - i na podstawie zadań często tłumaczone - polecam

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2012

Marcin udzielał mi korepetycji zarówno z matematyki jak i fizyki. Byłem bardzo zadowolony ze sposobu obrazowego tłumaczenia rozwiązywania zadań. Ponadto mogłem także przed sprawdzianem poprosić o przygotowanie zadań i extra pomoc. Zdecydowanie polecam

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2012

Zajęcia dodatkowe z Fizyki miałem już z kilkoma osobami. Mogę bez wahania powiedzieć, że Pan Marcin był z nich wszystkich najlepszy. Dzięki jego pomocy udało mi się sporo osiągnąć w konkursie przedmiotowym z fizyki na poziomie gimnazjalnym. Nadal mam z nim zajęcia i cieszę się , że udało mi się znaleźć kogoś kto na prawdę pomaga mi zrozumieć ten przedmiot. Osobiście ręczę za jego zdolności w dziedzinie nauczania :D

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2012

Rzetelnie i solidnie. Polecam

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2012

Marcin bardzo mi pomógł w rozwiązaniu zadań z fizyki, wszystko jasno i przejrzyście opisane, bez problemu można było zrozumieć wszystkie elementy rozwiązania.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2012

Marcin bardzo mi pomogl w zrozumieniu zarowno matematyki jak i fizyki, do tego stopnia, ze teraz sama udzielam korepetycji. Bez problemu dostalam sie na Politechnike Warszawska.
Polecam tego korepetytora, poniewaz ma odpowiednie podejscie do ucznia i przede wszystkim jest niesamowicie cierpliwy. Pozdrawiam :)

Marcin Głowacki

Pewnego dnia kilka dni przed maturą zamieściłem na portalu społecznościowym pewnie zadanie łączące kilka dziedzin fizyki. Byłem pewien, że będzie to świetny materiał do dyskusji z moimi ówczesnymi uczniami na zajęciach. Po kilkunastu minutach dostałem rozwiązanie. Zapomniałem, że wśród przyjaciół i znajomych mam byłych uczniów, z którymi ciągle utrzymuję kontakt. To właśnie Ula rozwiązała to zadanie. Szybko i elegancko. Jestem pewien, że jest godnym polecenia korepetytorem.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2011

Szczerze polecam! Zanim poznałam Marcina fizyka i matematyka były czarną magią... Dzięki jego lekcjom bardzo dobrze poradziłam sobie z maturą i nawet polubiłam te przedmioty :) cierpliwy, sympatyczny, z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Pełen profesjonalizm :)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2011

Polecam fizykę.Lekcje w miłej atmosferze, Marcin potrafi świetnie przekazać swoja wiedzę z fizyki przez co stała się ona dużo bardziej przystępna i zrozumiała a matura była tego potwierdzeniem ,dostałem sie na WUM na kierunek Lekarski.Gorąco polecam 6+

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2011

Polecam w 100%! Marcin ma świetne podejście i przede wszystkim ogromną cierpliwość. Udzielał mi korepetycji z fizyki. Pozdrawiam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2011

Szczerze polecam, uratował mnie przed dwoma zagrożeniami z matmy i fizyki w klasie maturalnej. Potrafi wytłumaczyć najtrudniejsze tematy, ale najważniejsze że to chodząca matematyczno-fizyczna encyklopedia :) "5+"

avatar
Zochan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
10 listopada 2011

Polecam, szczególnie korepetycje z matematyki. Marcin dobrze tłumaczy, ma świeże podejście do nauki, a poza tym lekcje przebiegały zawsze w miłej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.