Marcin Głowacki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Żoliborz +2)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka300 / 60 min

Marcin Głowacki

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/542 opinie

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji z fizyki i matematyki na poziomie szkoły podstawowej i średniej, przygotowuję do matury, IB (International Baccalaureate) na wszystkich poziomach, matury A Level , egzaminów IGCSE , jak również  Diplôme national du brevet i Bac S . Pomagam też w przygotowaniu do części matematycznej egzaminu SAT oraz wszelkich egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie zagraniczne (typu OMPT, PAT, MAT, EngAA itp) i innych egzaminów z zakresu matematyki (np. GMAT).

Jestem wyrozumiały i cierpliwy oraz zagadnienia tłumaczę do skutku. Uważam, że jeśli ja mogę coś zrozumieć, to każdy może to zrozumieć, kwestia przekazania wiedzy.

Na zajęciach ćwiczymy staranność, dokładność i cierpliwość a jednocześnie rozwijamy umiejętność szukania i poprawy własnych błędów , ponieważ każdy je popełnia.
Uczymy się jak efektywnie korzystać z wielu pomocy naukowych, które daje nam dzisiejsza technologia , jak modelować komputerowo procesy zachodzące w rzeczywistości, jak obsługiwać kalkulator graficzny ( TI-84  oraz podobne) i inne aplikacje wspomagające obliczenia.
Dowiadujemy się jak wykorzystać posiadaną wiedzę z zakresu fizyki w codziennym życiu. Szukamy powiązań fizyki z innymi dziedzinami nauki i sposobów jej wykorzystania w medycynie, motoryzacji itp.

Szczegółowo analizujemy postępy w nauce, określamy mocne i słabe strony i dostosowujemy strategię nauki do bieżącej sytuacji i celu, który chcemy osiągnąć.

Zajęcia online
Zachęcam również do zajęć prowadzonych online.
Dysponuję wysokiej jakości sprzętem audio oraz kamerami HD, co wpływa znacząco na komfort zajęć. 

Fyzika v češtině
Nabízím kvalitní doučování fyziky v češtině, hlavně pro studenty středních škol. Mám zkušenosti s přípravou na maturitní zkoušky včetně IB.

Prywatnie pasjonuję się językami - mówię biegle po czesku, aktualnie studiuję filologię francuską i angielską. Uwielbiam fotografię - mam arsenał najprzeróżniejszych aparatów analogowych, których ciągle używam, a wywołuję zdjęcia samodzielnie. Mam zamiłowanie do obserwacji astronomicznych, które w warunkach miejskich ćwiczą moją cierpliwość i uczą pokory. Jestem motocyklistą. W naprawdę wolnych chwilach uwielbiam majsterkować, programować i projektować roboty, które ułatwiają mi codzienne czynności od podlewania pomidorów na moim balkonie przez sterowanie teleskopem podczas nocnych obserwacji do egzekwowania zadań domowych od moich uczniów ;)

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:00
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek07:00 - 23:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Marcin Głowacki
Rudzka 9
01-689 Warszawa
NIP: 865-22-89-031

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 42
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2022

Nie można prosić o lepszego nauczyciela przedmiotów ścisłych. Pan Marcin jest wyborem idealnym. Przeszedłem z nim praktycznie całe liceum IB przerabiając materiał z matematyki i fizyki. Zawsze mogłem liczyć na jego pomoc. Również po zajęciach jest on do dyspozycji. Same zajęcia mogą odbywać się nawet niemalże w nocy - wszystko zależy od ucznia. Największą zaletą jest prowadzenie ich online. Pan Marcin ma zaawansowany sprzęt (tablety, kamery etc.), po zajęciach zawsze otrzymywałem notatki w formie pdf (wielokrotnie z dodatkowymi opisami). Pan Marcin na prawdę zna się na rzeczy i potrafi bardzo dobrze przekazać swoją wiedzę. Można zrobić z nim niemalże wszystko (zadania, nowy materiał, doświadczenia, analizy). Nigdy nie spotkałem tak zaangażowanego nauczyciela.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2022

Przedmioty ścisłe nigdy nie były moją mocną stroną, ale zajęcia z Panem Marcinem sprawiły, że przestałam patrzeć na nie jak na czarną magię. Miałam wielu korepetytorów przedtem, ale nikt nie potrafił w tak interesujący i zrozumiały sposób wytłumaczyć mi matematyki i fizyki. Innowacyjnym dla mnie rozwiązaniem jest zapisywanie przez Nauczyciela notatek podczas lekcji, ponieważ dzięki temu mogę się skupić na zajęciach, a później łatwiej jest powtarzać do sprawdzianów z gotowym materiałem (wysyłanym w ekspresowym tempie tuż po zakończeniu lekcji). Mogę polecić Pana Marcina wszystkim, nawet uczniom IB, ponieważ w tym zakresie Nauczyciel również ma imponującą wiedzę i potrafi doskonale wytłumaczyć każdy temat (oraz tajniki kalkulatora:))

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2022

W pierwszej klasie liceum, szukając nauczyciela, który pomoże mi w aplikacji za granicę (do USA, Wielkiej Brytanii i Holandii) oraz w przygotowaniu się do wszystkich egzaminów, jakie się z tym łączą, trafiłam na Pana Marcina. Nie dość, że te korepetycje przyniosły wspaniałe efekty (dostaję teraz oferty z różnych uniwersytetów), to są one dla mnie samą przyjemnością. Wyjątkowo indywidualne i kompleksowe podejście, skuteczne metody i wsparcie, jakie okazał mi Pan Marcin przez te lata znajomości, są niezrównane. Nie spotkałam lepszego nauczyciela :D

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2022

Pan Marcin jest świetnym korepetytorem z fizyki. Ma dużo cierpliwości do ucznia, tłumaczy bardzo przejrzyście. Mimo tego, że zajęcia są online to wynosi się z nich tyle samo co z zajęć stacjonarnych. Dobre jest to, że po każdej lekcji notatki są przesyłane mailem.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2022

Po próbach pracy z różnymi korepetytorami, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że cieszę się że trafiłam na pana Marcina. Razem z nim udało mi się dobrze zdać maturę rozszerzoną z matematyki (która była w tym roku wyjątkowo trudna) i dostać na wymarzone studia za granicą. Praca z panem Marcinem była bardzo przyjemna i na pewno polecałabym go każdemu, szukającemu kompetentnego nauczyciela matematyki.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2022

Z Panem Marcinem współpracuję już trzeci rok. Zaczęliśmy od przygotowania do testu 8-klasisty a teraz kontynuujemy w ramach pre-IB. Myślę, że przed nami jeszcze kilka lat współpracy. Głównie realizujemy program z matematyki, ale czasami jak potrzeba sięgamy po fizykę. Zadania bardzo często są anglojęzyczne. Pan Marcin jest perfekcjonistą, ze wspaniałymi notatkami i łatwością przekazywania wiedzy. Dużo wymaga, jeżeli widzi potencjał, nie da się obijać. Gwarantuje jednak bardzo dobre wyniki. Serdecznie polecam! :))

avatar
H
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2022

Zajęcia z Panem Marcinem są super, atmosfera jest zawsze przyjemna. Bardzo mi pomaga z matematyką - potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia nawet w dzień przed sprawdzianem. Lekcje online prowadzi bardzo dobrze - są tak samo produktywne jak lekcje face-to-face. Według mnie, najlepszy nauczyciel :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2019

Pan Marcin jest najlepszym korepetytorem z Fizyki i Chemi. Umie wszystko wytłumaczyć i jest bardzo cierpliwy. Napewno zawdzięczam tym korepetycjom liczne 6 z obydwóch przedmiotów. Polecam każdemu !

avatar
Halszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2019

Pan Marcin bardzo pomógł mi z matematyką! Bardzo często gdy mam jakiś nagły materiał do powtórzenia to zawsze stara się znaleźć czas na zajęcia nawet jeśli ma pełny grafik. Korepetycje przebiegają w bardzo przyjemnej i luźnej atmosferze, a wyciągam z nich bardzo dużo. Pan Marcin to najlepszy nauczyciel od matematyki jakiego kiedykolwiek miałam!

avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2019

Mam zajęcia z Panem Marcinem od wielu lat i szczerze mogę powiedzieć, że jest to najlepszy nauczyciel od matmy jakiego miałam. Zawsze pokazuje najlepsze techniki w rozwiązywaniu zadań na dowolnym poziomie. Wiele razy pomógł mi w sytuacjach kryzysowych ( nawet noc przed sprawdzianem za pomocą skye'a). Dodatkowo, zajęcia nigdy nie są nudne bo na każdym kroku widoczne jest jego doświadczenie i pasja. Na Pana Marcina zawsze można liczyć!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Najlepszy nauczyciel z matematyki jakiego kiedykolwiek miałam! Zna wszystkie najnowsze rozwiązania technologiczne, które usprawniają uczenie się, jak na przykład specjalny tablet graficzny podłączony do komputera dzięki któremu może prowadzić ze mną zajęcia zdalnie. Jest w stanie pomóc z zadaniami z matematyki na każdym poziomie, włącznie z zadaniami które mam teraz na studiach. Co najważniejsze jest bardzo cierpliwy, wyrozumiały i zawsze przygotowany na zajęcia.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Zajęcia z panem Marcinem bardzo pomogły mi w przygotowaniach do matury rozszerzonej z matematyki. Wiedza została uporządkowana i uzupełniona, a wszelkie wątpliwości rozwiane. Najlepszy nauczyciel tego przedmiotu, jakiego znam i którego serdecznie polecam! Nie było zadania, z którym pan Marcin by sobie nie poradził :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Pan Marcin jest wspaniałym nauczycielem, który wszystko wytłumaczy tak, że nie pozostawia żadnych wątpliwości, s oprócz tego tłumaczy nawet najtrudniejsze tematy w bardzo ciekawy sposób. Szczerze najlepszy nauczyciel matematyki jakiego miałem.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Pan Marcin to jeden z najlepszych nauczycieli matmy I fizyki których kiedykolwiek miałam! Świetnie tłumaczy nowe tematy które są nie jasne dla mnie. Polecam Pana Marcina dla każdego kto sobie nie radzi z matematyką, chemią i fizyką!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Rzetelne oraz solidne zajęcia z matematyki, jak i fizyki. Polecam serdecznie wszystkim, którzy mają problemy z tymi przedmiotami.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2016

Pan Marcin jest bardzo dobry w tym co robi. Świetnie tłumaczy, jest dobrze zorganizowany i zawsze przygotowany do lekcji. Poza tym ma duzo cierpliwości i potrafi zachęcić do nauki. Bardzo serdecznie polecam Pana Marcina, ponieważ myślę, że tak dobrego korepetytora nie znajdziecie nigdzie indziej.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2014

Dzisiaj dostałem się na PW Wydział Inżynierii Materiałowej. To dzięki Panu się udało. Pozdrawiam i polecam się na przyszłość :P

Marcin Głowacki

Pracowaliśmy z Piotrem przez całe liceum na ten wynik. Udało się głównie dzięki systematycznej pracy Piotrka i temu, że nie poddawał się mimo, że w szkole czasami nie szło najlepiej. Piotrek to bardzo zdolny młody człowiek, który potrafił mnie zaskoczyć nie jednym pytaniem natury fizyczno-filozoficznej. Miło jest pracować z takimi ludźmi.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2014

Polecam korepetycje z matematyki u Pana Marcina. Wszystko cierpliwie i dokładnie tłumaczy.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2014

Mimo mojego oporów względem przedmiotów ścisłych Pan Marcin w bardzo przystępny sposób wytłumaczył mi niegdyś skomplikowane zagadnienia. Dzięki temu, uzyskałam satysfakcjonujące mnie wyniki na egzaminie gimnazjalnym

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2013

Pana Marcina "znalazłam" w internecie więc tak naprawdę nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Po pierwszych zajęciach już byłam zachwycona i w tym zachwycie trwam do dnia dzisiejszego. Jest genialnym nauczycielem i prawdziwym pasjonatem zarówno fizyki, jak i matematyki. Zawsze perfekcyjnie przygotowany, jest w stanie rozwiązać każdy problem. Posiada ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w sposób przystępny, z ogromną pasją. Oprócz tego w każdej chwili można liczyć na Jego pomoc, robi genialne notatki, natychmiast sprawdza zadane zadania. Poleciłam Pana Marcina kilku osobom i wszyscy bardzo Go chwalili. Polecam wszystkim zajęcia!

Marcin Głowacki

Idąc do Marysi na pierwsze zajęcia również nie wiedziałem, czego się spodziewać, ale szybko okazało się, że jest bardzo pilną i skrupulatną osobą. Natychmiast robiła zadane zadania zawsze bardzo starannie. Wierzę, że bez problemu odnajduje się na Politechnice. Co ważne Marysia ma pasje i je realizuje, co bywa rzadkie w dzisiejszych czasach. Takim osobom zawsze łatwiej wyjaśniać większość zjawisk fizycznych, poczynając od tego, dlaczego we mgle lepiej mieć żółte światła do bardziej abstrakcyjnych zagadnień. Od Marysi również wiele się nauczyłem. Bardzo dziękuję za wspólne zajęcia.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2013

"Fizyka wcale nie jest straszna" - nie wierzyłam, że kiedyś się do tego przekonam, ale mogę teraz z ręką na sercu powiedzieć, że to czysta prawda. A Pan Marcin uczy fizyki naprawdę w świetny sposób, tfu, nie uczy - tłumaczy, a tu różnica jest naprawdę duża. Fizykę należy rozumieć, a to jest osoba, która nie tylko rozumie, ale też potrafi to przekazać za pomocą nowoczesnych metod. Przeżyłam niemały (aczkolwiek pozytywny) szok kiedy usłyszałam, że zjawisko fotoelektryczne można porównać do wyjmowania kostek lodu z foremki (jeżeli jeszcze nie wiecie co to jest to się nie bójcie, bo "fizyka wcale nie jest straszna"). Byłam osobą, która z przerażeniem poszła do mat-fizu, przechodziły mnie ciarki na samą myśl o fizyce, a ten rok bez żadnych problemów zaliczyłam na 5. Naprawdę gorąco polecam!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2013

Super ! Wystarczy jedna lekcja aby fizyka i matematyka stała się zrozumiała i prosta. Zdecydowanie polecam wszystkim !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2013

Polecam wszystkim korepetycje z Panem Marcinem. Posiada On ogromna wiedzę, którą przekazuje z pasją, w bardzo przystępny sposób.Na zajęciach panuje miła atmosfera, a każde zagadnienie tłumaczone jest do skutku. Pan Marcin jest zawsze otwarty na prośby i sugestie ucznia. Serdecznie polecam bo warto.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2013

Mega!
W prosty sposób potrafi wytłumaczyć każdą zagadkę! Sprawia, że z pozoru niewytłumaczalne zjawiska, stają się dziecinnie łatwe. Zawsze jest przygotowany do zajęć. Dysponuje szerokim wachlarzem materiałów dydaktycznych - przez proste zadania, po fizycznie niezbędne przyrządy. Zaskakująca, jak i jednocześnie rewelacyjne jest podejście do ucznia poza zajęciami. Notatki w wersji elektronicznej, stały kontakt i mobilna pomoc na bieżąco to tylko niektóre z zalet Pana Marcina. Ogromną zaletą jest to, że Pan Marcin dojeżdża do ucznia, przez co atmosfera podczas zajęć niczym nie przypomina stresującej szkoły.
Zdecydowanie polecam wszystkim!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2013

Pan Marcin jest rewelayjnym nauczycielem. Do każdej lekcji jest doskonale przygotowany, ma mnóstwo pomysłów i sposób jaki przekazuje wiedzę jest bardzo efektywny. Najważniejsze jest jednak to, że robi to wszystko z pasją i zainteresowaniem. Ponadto ma ogromną wiedzę, nie tylko z zakresu fizyki i matematyki. Nie ma też żadnego problemu by porozmawiać z nim na tematy zupełnie niezwiązane ze szkołą. Mało tego jest bardzo zaangażowany w nauzanie nawet poza lekcjami. Szuka materiałów, tworzy prezentacje i wysyła zadania. Polecam go absolutnie każdemu, ponieważ taki nauczyciel jest najlepszym jaki może być.

Marcin Głowacki

Rzeczywiście z Pawłem nie miałem problemu, żeby porozmawiać na tematy nie związane ze szkołą, ponieważ Paweł ma pasję, której się oddaje oraz wrodzoną ciekawość. Bardzo łatwo zatem zrozumiał zagadnienia z mechaniki tłumaczone na przykładzie ich zastosowań w motoryzacji. A że modele zdalnie sterowane potrzebują zasilania, z elektrycznością też nie było problemu. Praca poza zajęciami i wyszukiwanie materiałów oraz podsyłanie ciekawostek takiej osobie jak Paweł to przyjemność, bo wiadomo, że to spotka się z jego zainteresowaniem i uznaniem.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2012

Pan Marcin od roku udziela korepetycji z fizyki i matematyki mojemu synowi (liceum klasa mat-fiz). Jest bardzo cierpliwy, spokojny i tłumaczy do skutku. Przekazywana przez Niego wiedza często wykracza poza program nauczania. Jest profesjonalistą. Ma ogromną wiedzę i potrafi zainteresować przedmiotem. Bardzo polecam.

Marcin Głowacki

Przy przekazywaniu wiedzy wykraczającej poza poziom nauczania zazwyczaj jestem ostrożny, ale syn Pani Ani nie miał problemu z bieżącym materiałem, a po pokazaniu czym są pochodne, całki i liczby zespolone większość zagadnień z fizyki stała się jeszcze prostsza. Wierzę, że teraz na studiach jest mu łatwiej. Sam w liceum miałem doskonałego nauczyciela, dzięki któremu bez stresu przeszedłem przez pierwsze semestry matematyki, dlatego wierzę w młodzież i cały czas pamiętam, że na maturze edukacja się nie kończy.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2012

Profesjonalne podejście, cierpliwość i jasny sposób przekazywania wiedzy. Marcin pomógł mi w trzy tygodnie opanować zakres materiału do zaliczenia egzaminu poprawkowego z fizyki. Zdecydowanie polecam!

Marcin Głowacki

Mieliśmy bardzo ciężką sytuację, ale dzięki regularnej, rzetelnej pracy Marysi między naszymi zajęciami udało się. Zajęcia odbywały się codziennie przez trzy tygodnie. Udało się opanować najważniejsze zagadnienia potrzebne do zaliczenia egzaminu.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2012

Pan Marcin przygotowywał mojego syna do testu gimnazjalnego z fizyki, który zaliczył bardzo dobrze na 90%. Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć trudne zagadnienia, często rownież poprzez przeprowadzanie doświadczeń. Mojego syna zainteresował rownież przedmiotem, dzięki czemu wybrał profil mat-fiz. Przekazuje szczegółowa zwrotną informację .Syn chętnie podjął wspópracę z Panem Marcinem w kolejnym okresie nauki. Naprawdę polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2012

Pan Marcin daje korepetycje z fizyki (i czasem z matematyki - wymiennie) mojej córce Oli (liceum, klasa mat-fiz) - wiedzę przekazuje w bardzo przystępny sposób, jest cierpliwy i bardzo zaangażowany w to co robi. Polecam tego korepetytora!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2012

Pan Marcin udzielał korepetycji mojej córce w sytuacji dla niej kryzysowej (zmiana profilu klasy w ciągu trwającego roku szkolnego). Emanował spokojem i cierpliwym podejściem. Był takim jakby strażakiem. Córka wyszła na prostą.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2012

Przygotowywałem się z Marcinem do Matury z Fizyki i z Matematyki na poziomie rozszerzonym, nie zawiodłem się i dostałem się z dużym zapasem na wymarzone studia, lepszego korepetytora do matfizu nie znajdziecie

Marcin Głowacki

Piotrek był świetnym partnerem do wspólnego rozwiązywania zadań. Nasze zajęcia polegały głównie na przygotowaniu do matury. Na zajęciach przerabialiśmy głównie arkusze maturalne z lat ubiegłych. Na pierwszych spotkaniach więcej robiłem ja, ale Piotr tak szybko potrafił zrozumieć zagadnienia, że bardzo szybko zaczął rozwiązywać cały arkusz w 90 minut. Piotrek teraz jest studentem Politechniki Warszawskiej.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2012

Głównie matematyka. Dokładny i łatwo nawiązuje kontakt. Sporo zadań - a to w matmie ważne - i na podstawie zadań często tłumaczone - polecam

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2012

Marcin udzielał mi korepetycji zarówno z matematyki jak i fizyki. Byłem bardzo zadowolony ze sposobu obrazowego tłumaczenia rozwiązywania zadań. Ponadto mogłem także przed sprawdzianem poprosić o przygotowanie zadań i extra pomoc. Zdecydowanie polecam

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2012

Zajęcia dodatkowe z Fizyki miałem już z kilkoma osobami. Mogę bez wahania powiedzieć, że Pan Marcin był z nich wszystkich najlepszy. Dzięki jego pomocy udało mi się sporo osiągnąć w konkursie przedmiotowym z fizyki na poziomie gimnazjalnym. Nadal mam z nim zajęcia i cieszę się , że udało mi się znaleźć kogoś kto na prawdę pomaga mi zrozumieć ten przedmiot. Osobiście ręczę za jego zdolności w dziedzinie nauczania :D

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2012

Rzetelnie i solidnie. Polecam

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2012

Marcin bardzo mi pomógł w rozwiązaniu zadań z fizyki, wszystko jasno i przejrzyście opisane, bez problemu można było zrozumieć wszystkie elementy rozwiązania.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2012

Marcin bardzo mi pomogl w zrozumieniu zarowno matematyki jak i fizyki, do tego stopnia, ze teraz sama udzielam korepetycji. Bez problemu dostalam sie na Politechnike Warszawska.
Polecam tego korepetytora, poniewaz ma odpowiednie podejscie do ucznia i przede wszystkim jest niesamowicie cierpliwy. Pozdrawiam :)

Marcin Głowacki

Pewnego dnia kilka dni przed maturą zamieściłem na portalu społecznościowym pewnie zadanie łączące kilka dziedzin fizyki. Byłem pewien, że będzie to świetny materiał do dyskusji z moimi ówczesnymi uczniami na zajęciach. Po kilkunastu minutach dostałem rozwiązanie. Zapomniałem, że wśród przyjaciół i znajomych mam byłych uczniów, z którymi ciągle utrzymuję kontakt. To właśnie Ula rozwiązała to zadanie. Szybko i elegancko. Jestem pewien, że jest godnym polecenia korepetytorem.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2011

Szczerze polecam! Zanim poznałam Marcina fizyka i matematyka były czarną magią... Dzięki jego lekcjom bardzo dobrze poradziłam sobie z maturą i nawet polubiłam te przedmioty :) cierpliwy, sympatyczny, z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Pełen profesjonalizm :)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2011

Polecam fizykę.Lekcje w miłej atmosferze, Marcin potrafi świetnie przekazać swoja wiedzę z fizyki przez co stała się ona dużo bardziej przystępna i zrozumiała a matura była tego potwierdzeniem ,dostałem sie na WUM na kierunek Lekarski.Gorąco polecam 6+

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2011

Polecam w 100%! Marcin ma świetne podejście i przede wszystkim ogromną cierpliwość. Udzielał mi korepetycji z fizyki. Pozdrawiam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2011

Szczerze polecam, uratował mnie przed dwoma zagrożeniami z matmy i fizyki w klasie maturalnej. Potrafi wytłumaczyć najtrudniejsze tematy, ale najważniejsze że to chodząca matematyczno-fizyczna encyklopedia :) "5+"

avatar
Zochan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
10 listopada 2011

Polecam, szczególnie korepetycje z matematyki. Marcin dobrze tłumaczy, ma świeże podejście do nauki, a poza tym lekcje przebiegały zawsze w miłej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.