Grzegorz Jakubowski

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Kraków

O mnie

Witam.

Nazywam się Grzegorz Jakubowski.

Jestem kwalifikowanym nauczycielem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem.

Od 2013 roku udzielam lekcji (zarówno indywidualnych jak i grupowych) wyłącznie przez internet.

Obecnie aktywnie uczę się języka francuskiego (od 2014 mieszkam w Bretanii - uroczej krainie na zachodzie Francji), więc mam doświadczenie w edukacji językowej i od strony nauczania i uczenia się.

Nieustannie szukam sposobów na to jak pokonywać przeszkody i przyspieszyć proces nauki. Jestem swoim własnym królikiem doświadczalnym - najpierw próbuję nowe odkrycia na sobie, zanim uznam czy są one godne polecenia moim kursantom.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 06.2001
Akademia Morska w Gdyni
Magister inżynier
Zarządzanie Usług Hotelarsko Turysztycznych
Kursy i szkolenia
.
Dyslexia and Foreign Language Teaching
10.2013
Certificate of Educational Studies in Teaching English to Speakers of Other Languages
10.2013
Educational Studies in TESOL with Business
11.2013
Teaching English One-to-One
04.2015
Theory and Methodology of TESOL
04.2015
Certificate in the Theory and Methodology of Teaching English to Speakers of Other Languages
Doświadczenie
10.2013 - aktualnie
Lektor prowadzący własną działalność
Indywidualne zajęcia prowadzone przez internet
10.2014 - aktualnie
Lektor w szkole języka angielskiego
Zajęcia grupowe dla dorosłych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Zanim zaczęłam zajęcia z panem Grzegorzem miałam dużą blokadę w mówieniu. Niby znałam gramatykę i słownictwo, ale jak przychodziło co do czego, to nie umiałam się odnaleźć.
Dzięki Grzegorzowi nauczyłam się nie stresować tak bardzo i teraz nawet lubię rozmawiać po angielsku.
Szczerze polecam!

Grzegorz Jakubowski

Cieszę się rezultatami naszej współpracy :)
Dziękuję za komentarz

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2019

Z Grzegorzem współpracuję od kilkunastu miesięcy. Przygotowuje się do nich w sposób profesjonalny, dobiera ciekawe i aktualne materiały. Spotkania odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze. Sposób tłumaczenia Grzegorza wielokrotnie pomógł mi zrozumieć takie zagadnienia, z którymi miałam problemy, a częste powtórki powodują, że zapamiętuję i gramatykę i słownictwo. Naprawdę BARDZO mocno POLECAM!!!

Grzegorz Jakubowski

Dziękuję bardzo :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Polecam Grzegorza każdemu bez względu na aktualne umiejętności językowe. Jest to nauczyciel, przy którym bardzo szybko znika "bariera" w używaniu języka co powoduje bardzo szybki i zauważalny rozwój umiejętności każdego ucznia. Lekcje są indywidualnie dopasowane do potrzeb i umiejętności ucznia oraz profesjonalnie przygotowane pod kątem materiałów i pomocy naukowych. Współpracuję z Grzegorzem około roku, w trakcie którego z dukającego matołka, który miał problem ze złożeniem zamówienia w restauracji przeszedłem na poziom, który pozwala mi na komunikację biznesową.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2016

Po wielu latach nieużywania angielskiego lekcje z Grzegorzem okazały się strzałem w dziesiątkę. Opór przed otwarciem ust został przełamany, bo lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Zakres i tematyka dostosowywana do zainteresowań, oczekiwań i aktualnych potrzeb. W trakcie zajęć przemycana gramatyka i prawidłowa wymowa - wszystko na "żywym organizmie" a nie jak za szkolnych lat jako teoria z podręcznika. Czas spędzany na rozmowie (czyt. nauce) mija tak szybko że nie wiadomo kiedy mija godzina zajęć. Wniosek - bardzo ciekawie a czasami również i wesoło. Szczerze polecam.

avatar
Danka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2015

Nauczyciel z pasją i świetnym przygotowaniem dydaktycznym. Zawsze profesjonalnie przygotowany do zajęć. Lekcje dopasowuje do potrzeb i poziomu ucznia, poprawia błędy, sporo uwagi poświęca na poprawną wymowę. Przy zajęciach prowadzonych przez skype, dostarcza materiały w plikach, bądź linki. Lekcje prowadzone przez p. Grzegorza są zawsze bardzo ciekawe i wprowadzają sporą ilością nowego, praktycznego słownictwa. Polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2015

Z mojego punktu widzenia najbardziej istotny jest fakt bardzo starannego przygotowania p.Grzegorza do każdych zajęć. Program dostosowany pod ucznia. Na każdą kolejną lekcję zapewnione są materiały. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Polecam!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2015

Od 8 miesięcy, 2x tyg uczęszczam na korepetycje u Grzegorza (i będę nadal :) Dostałam sie na nowe stanowisko w pracy i musiałam szybko podszkolić słownictwo z zakresu business english i logistyki. Grzegorz podszedł do tego bardzo profesjonalnie. Co zajęcia nowe słownictwo/powtórki i szlifowanie gramatyki. Grzegorz dostosowuje się do ucznia (zakres materiału, godziny zajęć, praca domowa jeśli ktoś chce). Bardzo miła atmosfera zajęć, bez stresu i efektywie. POLECAM :)

avatar
kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2015

Starannie przygotowana kazda lekcja. Materialy interaktywne dostosowane do potrzeb i zainteresowan. POLECAM

avatar
Veneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2014

I am from Bulgaria, so I can't speak Polish. The tutor is excellent professional. The topics and materials are interesting and very helpful. I recommend it.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2014

Profesjonalne i prowadzone w miłej atmosferze zajęcia. Pan Grzegorz starannie przygotowuje każdą lekcję i dopasowuje ją do indywidualnych potrzeb ucznia. Jest wymagający ale niestresujący, pomaga się rozgadać! Naprawdę polecam!

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2014

Nauka na bardzo wysokim poziomie. Lektor dobrał tok zajęć odpowiedni do moich potrzeb (a jestem dość wymagający). Czuję, że robię postępy. Szczerze polecam innym!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.