Mateusz Guzowski Guzowski

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Gdynia
Sopot
Rumia
Wejherowo
Kosakowo
Reda
Rewa
Puck
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Lekcje gry na gitarze elektrycznej oraz akustycznej. Lekcje przeznaczone są zarówno dla początkujących jak i dla osób które juz grają ale chciałyby bardziej zagłębić się w aspekty muzyki, uczę gry od samych podstaw takich jak akordy, ich budowa, podstawowe gamy i skale, nauczę gry z nut nie tylko z taabulatury, nauczę także improwizacji a przede wszystkim pokażę jak zrozumieć muzykę. Udzielaniem korepetycji zajmuję się już od ponad pięciu lat i uczyłem osoby w każdym wieku więc mam już niemałe doświadczenie. Mam 27 lata i około 10 lat gry za sobą.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego i SMS 669658514 ew.785620104 oraz mailowego  

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.