Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Tarnów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielskicena do ustalenia

Magda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii

Opis ogłoszenia

 Witam serdecznie,

Jestem lektorką języka angielskiego. Oferuję skuteczne zajęcia dla osób początkujących oraz zaawansowanych. 

ZAKRES USŁUG :
1. Zajęcia dla młodzieży oraz osób dorosłych od poziomu początkującego do zaawansowanego. 

2.Gruntowne powtórzenie do MATURY (poziom podstawowy i rozszerzony)

3.Kursy dla osób wyjeżdżających za granicę - z naciskiem na mowę i praktyczne zastosowanie języka. 

4. Lekcje oparte wyłącznie na materiałach autentycznych

5. Konwersacje dla zaawansowanych w celu poprawienia płynności językowej oraz wzbogacenia słownictwa.  

DLACZEGO POWINIENEŚ MI ZAUFAĆ ?  

Jestem doświadczoną lektorką
Język angielski towarzyszy mi odkąd pamiętam. Ze względu na swoje zainteresowania postanowiłam zająć się nim zawodowo. Ukończyłam studia filologiczne: dwie specjalizacje - tłumaczeniową oraz nauczycielską. Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam pracując w szkołach językowych. Specjalizuję się szczególnie w zajacicah przygotowujących do matury oraz kursach  konwersacyjnych.

Systematyczne powtórki i zadania domowe
Na zajęciach możesz spodziewać się krótkiej powtórki materiału z poprzedniej lekcji. Po każdym naszym treningu językowym otrzymujesz ode mnie zadanie domowe, które jest przedłużeniem naszych zajęć. Dzięki temu pozostajesz z angielskim nawet gdy nie ma mnie obok.Jest to kluczowy element jeżeli chcesz odnieść  satysfakcjonujące rezultaty .Wiedz, że żaden lektor nie nauczy się za Ciebie płynnego mówienia :) 

Praktyczne zastosowanie języka
Na zajęciach omawiamy tylko to, co jest Ci potrzebne i nie tracimy czasu na tematy, które nie są bezpośrednio związane z celem, do którego dążysz. Nauczę Cię rozmawiać po angielsku tak abyś czuł się pewnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej, prezentacji w pracy lub wyjazdu zagranicznego.Moim priorytetem jest abyś poznał/a nowoczesny, praktyczny język.  Chcę abyś przestał skupiać się na gramatyce a zaczął mówić i czerpać przyjemność i satysfkację z tego. 

Wiem co jest dla Ciebie ważne
Swoją pracę traktuję poważnie a oczekiwania kursantów są dla mnie najważniejsze.  Moim priorytetem jest abyś miał/a widoczne rezultaty w szkole,   w pracy,  lub podczas wyjazdu zagranicznego. Jestem świadoma, że decyzja o inwestowaniu w siebie nie należy do najłatwiejszych dlatego, gwarantuję, że ucząc się ze mną otrzymasz wyłącznie wartościową wiedzę. 

Zapraszam do kontaktu:

TEL .   725-774-104      

Zajęcia odbywają się w Tarnowie. Cena do uzgodnienia podczas rozmowy telefonicznej. 

Jesli nie odbieram, prawdopodobnie prowadzę zajęcia - oddzwonię w ciągu godziny.  

Serdecznie zapraszam, 
Magda  

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Drodzy polecam korepetycje z Madgą - każda lekcja jest inna, prowadzona w bardzo ciekawy sposób i co najważniejsze Magda potrafi wytłumaczyć gramatykę w naprawdę bardzo prosty i jasny sposób . Uczę się z Magdą nie całe pół roku i widzę postępy. Co najważniejsze Magda potrafi zmotywować do uczenia i nauka z nią to czysta przyjemność, po raz pierwszy trafiłam na takiego nauczyciela z którym chce mi się uczyć i dzięki któremu czekam na lekcje z niecierpliwością. Mogę porównać lekcje prowadzone przez Magdę do innych nauczycieli, lektorów i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że trafiłam na fachowca. Gorąco polecam!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Absolutnie polecan zwłaszcza osobą, które na codzien używają jezyka lub mają taki zamiar:)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Bardzo polecam:)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Jak najbardziej polecam. Dzięki lekcjom wiele się nauczyłam i przełamałam barierę językową. Na lepszych zajęciach nie byłam :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2020

Polecam współpracę z tym nauczycielem. Nastawienie na potrzeby ucznia, zaangażowanie w przygotowanie zajęć i ich przeprowadzenie. Zajęcia są ciekawe tematycznie i rozwijające. Dodatkowo dobre podejście pedagogiczne.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2020

Dzięki lekcjom moja córka jest teraz jedną z najlepszych uczennic będąc w 3 klasie technikum.

Pani Magda potrafi skutecznie przekazać swoją wiedzę, jest kompetentna I wymagająca. Oprócz realizowania standardowego podrecznika córka otrzymuje dodatkowe materiały do nauki. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Polecam.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

Zgłosiłam się do Magdy, ponieważ musiałam zdać egzamin na studiach. Miałam szczególny problem z gramatyką, której nie do końca rozumiałam. W ciągu kilku miesięcy przerobiłam z Magdą dziesiątki ćwiczeń związanych z gramatyką, mówieniem i pisaniem. Do egzaminu zostałam bardzo dobrze przygotowana bo zdałam go za pierwszym czerwcowym podejściem a gramatyka teraz nie stanowi dla mnie problemu :) Magda jest wymagająca nie tylko wobec ucznia ale także wobec siebie. Wszystkie zajęcia były świetnie przygotowane, bogate w różne treści i materiały a wszystko to w bardzo miłej atmosferze. Lekcje naprawdę godne polecenia.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Kilka lat temu zdałam certyfikat CAE jednak ze względu na dość długą przerwę potrzebowałam przypomnieć sobie gramatykę a przede wszystkim chciałam znowu czuć się pewnie podczas mówienia. Zdecydowałam się odświeżyć swój angielski pod opieką Magdy i okazał się to strzał w dziesiątkę. Dyskusję były związane z moją pracą oraz zainteresowaniami dzięki czemu mogłam połączyć przyjemne z pożytecznym. Dostawałam dużo prac domowych. Opłaciło się. Szybko odblokowałam się, a moje słownictwo jest zdecydowanie bogatsze. Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2020

Polecam wszystkim, nawet najbardziej wymagającym. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2019

Z całego serca polecam lekcje z Panią Madzią! Dzięki lekcjom nie tylko zrozumiałam gramatykę ale przede wszystkim zdałam maturę z REWELACYJNYM wynikiem :) Dodatkowo p. Madzia świetnie potrafi wyjaśnić frazy z języka potocznego jakie zaobserwowałam podczas oglądania ulubionych seriali. POLECAM!!! :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Magdalena to bardzo wymagająca nauczycielka, która kładzie nacisk na dokładność w mowie, słuchaniu i czytaniu :) Brak monotonii podczas zajęć, niebanalne zadania przy których można się sporo napocić. Polecam !!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2019

Magda jest świetną nauczycielką która potrafi zachęcić do nauki i zainteresować językiem. Jest wymagająca przez co powtarza zagadnienia dopóki uczeń nie nauczy się "śpiewająco" na nie odpowiadać. Poszerza horyzonty znajdując ciekawe filmy, piosenki a nie zamyka się na materiały tylko i wyłącznie z książki. Uczy przydatnego i nowoczesnego języka. Trafiając do Magdy, jesteś w dobrych rękach. Jest najlepsza!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Pełen profesjonalizm, zajęcia ciekawe, skuteczne i urozmaicone. Polecam p.Madzie w 100%.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

I'm really glad it's Magda who I have the conversations with! Communicative and flexible, but demanding, works towards perfection offering diversified and up-to-date thus interesting for the learner materials. Drops useful hints during the lesson, pays attention to details, keeps focused on pronounciation. I strongly recommend Magda as a lecturer if you are REALLY commited to improve your English!

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Magda dysponuje znakomitym przygotowaniem, kwalifikacjami oraz materiałami dydaktycznymi. Nie tylko książkami. Często wplata w lekcje różne fragmenty filmów lub innych programów telewizyjnych, które nie są obce rodowitym użytkownikom języka. Daje to poczucie uczenia się „prawdziwego języka”, a nie tylko tego z podręczników. Potrafi dopasować materiały do potrzeb ucznia. Zwraca uwagę na mówienie oraz słownictwo, a to niezwykle ważne, aby się przełamać i używać języka w praktyce. Uczy z pasją i zaangażowaniem. To przynosi efekty w postaci świetnej atmosfery na lekcjach oraz wynikach w nauce. Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Pani Magda jest bardzo cierpliwą i wyrozumiałą osobą. Bardzo przykłada się do swojej pracy co prowadzi do tego, że zajęcia nie są nudne. Polecam 100% !.

avatar
ANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2016

PANI MAGDA BARDZO KOMPETENTNA -POLECAM.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2016

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Fachowe przygotowanie do matury i nie tylko oraz profesjonalne prowadzenie lekcji. Dzięki p. Magdzie język angielski stał się dla mnie przyjemnością. Naprawdę polecam ;)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2016

Polecam w 100% bardzo miła i kompetentna osoba, potrafi zmotywować i wytłumaczyć, atmosfera na lekcjach jest bardzo przyjemna.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.