Giorgi Zilbershtein

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice

Opis ogłoszenia

Witam Serdecznie! Oferuję konwersacje oraz nauke języka gruzińskiego na wszystkich poziomach z native speakerem. Mam 24 lata. Jestem z Gruzjii od 2012 roku mieszkam w Polsce, od dziecka posługuję się biegle gruzińskim . Jestem studentem IV roku na wydziale Nauk Społecznych na UŚ . Jeżeli interesuję Cię język gruziński , chcesz porozmawiać na interesujące tematy, wzbogacić słownictwo oraz poznać kulturę to zapraszam do kontaktu.

Świadczę również usługi tłumacza z języka gruzińskiego na język polski (oraz odwrotnie)

-Pisemny 50 PLN  strona A4
- Ustny 60 PLN 1h

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.