Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Wrocław

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Anna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Włoski to język żywy, spontaniczny, radosny. I taka też jest Ania, a tym samym lekcje z Anią :) Jeśli ktoś szuka dobrego nauczyciela włoskiego, a jednocześnie chciałby spędzić przyjemnie czas, to serdecznie polecam Anię. Zajęcia są starannie przygotowane i przemyślane, ale ważna jest również elastyczność Ani w trakcie ich prowadzenia, kiedy np. uczeń nagle się rozgada (po włosku oczywiście) :) Wymagająca, ale jednocześnie z dużym pokładem cierpliwości wobec uczniów. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Anią. Mnie najbardziej podoba się jej indywidualne podejście do każdego ucznia, po wcześniejszym rozpoznaniu jego potrzeb i najefektywniejszej formy zapamiętywania.
Do tego odpowiednia dawka humoru sprawia, że z utęsknieniem i niecierpliwością oczekuje się kolejnych zajęć.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Jeśli ktoś szuka świetnej nauczycielki języka włoskiego, a przy okazji kogoś wyrozumiałego z kim lekcje są prawdziwą przyjemnością, to spokojnie mogę polecić zajęcia z Anią. To przeurocza osoba o fantastycznym poczuciu humoru i wielkiej wiedzy na temat Włoch. Od roku uczęszczam do Ani na zajęcia i szczerze mogę powiedzieć, że za każdym razem czekam na kolejne. Na lekcjach mieszamy ćwiczenia gramatyczne, konwersacje, czytanki, (które wzbogacają moje słownictwo) oraz piosenki. Dzięki La Giramondo naprawdę można pokochać Italię!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2018

Ania jest przede wszystkim bardzo sympatyczną osobą, jest otwarta na propozycję co do wyglądu zajęć. Lekcje są zróżnicowane w swojej formie i nie ograniczają się tylko do przerabiania rozdziałów w książce. Ania dba też o dobrą atmosferę podczas zajęć, ale jednocześnie pozostaje wymagającą nauczycielką.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Zajęcia z Anią były super. Ania zawsze jest perfekcyjnie przygotowana do zajęć. Polecam wszystkim.

avatar
Benjamin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2016

Anna is very easygoing...cool and relax environment for learning..so go ahead and dont look for another teacher!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2016

Lektor najwyższych lotów :)
To co można podkreślić to na pewno duży wkład w każde zajęcia, pomysłowość, indywidualne podejście do klienta i dobra energia, która dodatkowo wspiera proces uczenia się. Polecam i jeśli zastanawiasz się nad wyborem lektora, już nie musisz, po prostu zdecyduj się na zajęcia z Anią;)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2016

Uwazam, ze zajecia z Pania Ania przyniosly oczekiwany skutek, czyli polepszylem swoj poziom nauki jezyka wloskiego. Doceniam solidne przygotowanie do zajec, moglem liczyc wsparcie maerytoryczne w postaci materialow do zajec. Dodatkowo zajecia byly prowadzone w bardzo ciekawy sposob, korepetytorka uwaznie sluchala jakie sa moje oczekiwania i dostosywala cwiczenia do moich potrzeb.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2016

Zdecydowanie polecam :) Pani Ania zawsze jest profesjonalnie przygotowana do zajęć, gramę tłumaczy jasno i skutecznie a na każdych zajęciach zaskakuje nowymi pomysłami na naukę słówek, przez co nigdy nie jest nudno. Potrafi dostosować tempo i styl nauki do poziomu ucznia oraz posiada niezmierzone pokłady cierpliwości :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.