Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz (BIAŁE BŁOTA)
Inowrocław
Toruń
Świecie
Chemia150 / 60 min

SŁAWEK

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Profesjonalne Lekcje Chemii z Absolwentką Uniwersytetu w Bydgoszczy.
Bardzo Serdecznie Zapraszamy Uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych, Zawodowych, Średnich [ PRZEDE WSZYSTKIM MATURZYSTÓW :) ] oraz studentów do rozwiązania swoich problemów z CHEMIĄ :) Miła Atmosfera oraz ogromna wiedza nauczyciela sprawią że nauka stanie się samą przyjemnością.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2021

Gorąco Polecam Pana Sławka !! Mój Syn chodzi do Elektronika i miał problemy z Elektrotechniką. Spotkania odbywały się u nas w domu. Wszystko na spokojnie i w miłej atmosferze zostało wyjaśnione. Nadal korzystamy z jego pomocy w celu systematycznej nauki dla syna.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.