Georgij Sarokin

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka100 - 120 / 60 min

Georgij Sarokin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Oferuję prywatne lekcje gry na wszystkich rodzajach saksofonów niezależnie od poziomu umiejętności oraz zainteresowań muzycznych. Doradzę w wyborze instrumentu i jego zakupu, podpowiem jak wybrać odpowiedni ustnik czy też dopasować ligaturkę i stroiki.

Na zajęciach dowiesz się jak poruszać się w przeróżnych stylach i formacjach muzycznych. Udzielam także korepetycji z zakresu improwizacji. 

Nauka od podstaw jak również doskonalenie umiejętności. Lekcje są dostosowywane indywidualnie do zainteresowań muzycznych i poziomu ucznia. 
 
Lekcja z dojazdem do ucznia - cena do uzgodnienia

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 06.2014
Białoruski koledż sztuk pięknych
Nauczyciel dyplomowany
Muzyka rozrywkowa (instrumentalna)
09.2014 - 06.2021
Białoruski Uniwersytet Sztuk Pięknych
Licencjat
Muzyka rozrywkowa (instrumentalna)
Kursy i szkolenia
08.2015
Cho-Jazz - Międzynarodowe Chodzieskie Warsztaty Jazzowe
Doświadczenie
09.2014 - 08.2017
Państwowa Szkoła muzyczna I stopniu w Grodno (Białoruś)
09.2014 - 08.2017
Big Band Boris Myagkow (Przy Filharmonii Grodno)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Krzysiek S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2024

Jeżeli chodzi o podejście pod ucznia, George robi to jak należy. Idealnie wpisuje się pod daną osobę, łapie wspólne flow dzięki czemu coś co nam nieznane przychodzi łatwiej i bez stresu. Zawsze potrafi znaleźć inną drogę by wytłumaczyć nieznane zagadnienie, a nawet porównywać rzeczy do życia codziennego co ułatwia proces uczenia. Jak dla mnie to strzał w 10 że udało mi się znaleźć taką osobę która uczy mnie nie tylko muzyki a także kieruje życiowo.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2024

Po pierwszym kontakcie z Georgijem zrozumiałam, że moje poszukiwania nauczyciela saksofonu dobiegły końca. Georgij udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie, zawsze popierając je solidnymi argumentami. Indywidualnie opracował strategię mojego rozwoju zgodnie z moimi oczekiwaniami. Regularnie obserwuje moje postępy i co kwartał nagrywamy utwory, do których się przygotowuję, co bardzo motywuje.
Zdecydowanie polecam zajęcia z Georgijem każdemu, kto szuka naprawdę solidnego, profesjonalnego i cierpliwego nauczyciela, który inspiruje i motywuje, co przyczynia się do szybkiego osiągania postępów.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2021

Bardzo polecam! Grzegorz podchodzi do każdego indywidualnie, uczy cierpliwie i od podstaw. Sam gra doskonale i potrafi ten talent przekazać innym :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.