Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Katowice
Motywacja100 / 60 min

Aleksander

Opis ogłoszenia

Doświadczony Manager-Handlowiec /PH /z J. niem.,/10 lat RFN/ Kompetencje;- Human Resources Założyciel Agencji Pośrednictwa Pracy & Agencji Artystycznej "Gemini". Studia wyższe z zakresu - Kulturoznawstwa/Reklama & Public Relations /-uprawnienia/ Rzecznika Prasowego, /biegle j. niemiecki ,/-ros. -ang. podstawy,/ -dodatkowe umiejętności: Negocjacyjne, aktorskie-film,tv /konferansjer/

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.