Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia100 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Mgr. geografii z wieloletnim doświadczeniem w LO na UJ i SGH. Profesjonalnie i skutecznie przygotowuję do matury wg wymagań OKE (poziom rozszerzony, matura międzynarodowa). Najnowsza wiedza, wieloletnie doświadczenie w przygotowaniach do matury, sprawdzaniu i ocenianiu prac maturalnych, przygotowaniu do konkursów i olimpiad.
Zajęcia są interaktywne i pełne niestandardowych nowinek, których nie znajdziesz w książkach, a które pomogą Ci zrozumieć trudne zagadnienia. Korzystam z pomocy multimedialnych, stosuję najnowsze techniki zapamiętywania oraz dodatkowe materiały pomocnicze.
Gwarantowane 100 % satysfakcji. Nauczanie poparte sukcesami, indywidualny tok nauki, pomoc studentom. ZDAJ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE i STUDIUJ NA NAJLEPSZYCH UCZELNIACH!!!. Moi uczniowie zdają maturę na (80-97%) i dostają się na najlepsze uczelnie (SGH, UW, Politechnika, Uniwersytety w Europie). Nauka wg Twoich potrzeb i wymagań. Zadzwoń dzisiaj i zapisz się! Zdaj maturę i rozpocznij studia na wymarzonej uczelni! 509267728

Dostępność

Poniedziałek15:30 - 22:00
Wtorek15:30 - 22:00
Środa15:30 - 22:00
Czwartek15:30 - 22:00
Piątek15:30 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.