Michał Półtorak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Legionowo
Jabłonna
Łomianki
Poznań

Michał Półtorak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Michał Półtorak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2020

Michał niesamowicie prowadzi zajecia. Przejrzyście, ciekawie... bardzo przyjemnie sie go słucha. Mialam z nim zajecia stacjonarne jak i przez internet(na równie wysokim poziomie). Nie denerwuje sie kiedy ktos nie rozumie, jest cierpliwy i ciepły. Z niecierpliwością czekałam na kolejne zajecia a do matury przygotował mnie świetnie.!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Współpracowałam z Michałem przez pięć miesięcy i nadrobiłam materiał z liceum. Zajęcia odbywały się online, co było komfortowe zwłaszcza w czasach pandemii. Michał był zawsze dobrze przygotowany do zajęć i potrafił w łatwy sposób wytłumaczyć każde zagadnienie. Dużym atutem było robienie wielu zadań z przerobionych działów. Dzięki współpracy z Michałem polubiłam geografię i bez stresu podeszłam do matury. Jednym słowem polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Michał to człowiek z pasją i nią zaraża - wiem, bo mnie zaraził. Zapisałam się na korepetycje szukając pomocy w nadrobieniu szkolnych zaległości i przygotowaniu do matury rozszerzonej. Milion kserówek i map później to wszystko się udało, a ja na dodatek szczerze zrozumiałam i polubiłam ten przedmiot. Michał wkłada całe serce w te zajęcia i to widać. W miesiąc przed maturą codziennie wysyłał mi geograficzne ciekawostki, aby polepszyć i umilić najcięższy okres przygotowań :) Bardzo polecam.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Zgłosiłem się do Michała około 3 miesięcy przed maturą z geografii ,
mając wtedy wystawione zagrożenie. Ostatecznie napisałem maturę
na 60 % ( 93 centyl ) co uważam za naprawdę dobry wynik w tak krótkim
czasie. Michał jest bardzo dobrym nauczycielem ponieważ potrafi
nawiązać z uczniem koleżeński kontakt ale przy tym pilnuje aby
odrabiać jego prace domowe , ( jest zawiedziony jeśli się ich nie odrabia !!!).
Bardzo polecam

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Michał przygotowywał mnie do Olimpiady, nawet zostałam jej finalistką - co równa się 100% z matury z geografii. Michał był bardzo pomocny, miły, sympatyczny, ale przede wszystkim zawsze przygotowany do zajęć. Ponadto zawsze otrzymywałam dodatkowe materiały od niego. Bardzo polecam Michała, gdyż bez niego raczej nie zostałabym finalistką Olimpiady.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2018

Pan Michał przede wszystkim jest świetnym człowiekiem z wielką pasją. Jest wymagający, ale ma doskonały kontakt z uczniem. Jest otwarty i cierpliwy. Ma naprawdę ogromną wiedzę o geografii i geologii. Co więcej - potrafi tę wiedzę metodycznie przekazać podopiecznym. W stosunkowo krótkim czasie był w stanie przygotować naszego Syna do konkursu kuratoryjnego na poziomie gimnazjum i ku naszej uciesze - z sukcesem. Serdecznie polecam Pana Michała.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2017

Michał podjął się wyzwania przygotowania mine do matury z geografii ,osoby ,która chodzi do klasy typu na biol-chemię i z geografii nie miała doczynienia. Z lekcji z nim wyciąga się bardzooo dużo ! Uczy na skojarzeniach wiec w nocy o północy powiem co wiąże się gdy na niebie są cirrusy :D Narazie z matury próbnej osiągnęłam wynik bardzo zadawalający mniej więcej taki jak osoby,które chodzą do klasy typu mat-geo. Pokazuje to jak dużo nauczyłam się od września uczęszczając tylko na korki właśnie z Michałem. Po każdym dziale są zadania maturalne utrwalające wiedzę. Michał podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie. Zapewnia materiały,bazuje na prezentacji a na zajęcia związanych z geologii przynosi nawet skaly w celu szybszego zapamiętania. Polecam !

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2016

Dzięki współpracy z Michałem udało mi się doskonale przygotować do matury z geografii. Jego obszerna wiedza i miły charakter umożliwiają efektywną pracę przez wiele godzin. Doskonale zna zarówno wymogi szkolne jaki i maturalne co w połączeniu z Jego rzetelnością oraz przygotowaniem do zajęć pozwala mierzyć wysoko. Umie zaciekawić i zna wiele szczegółów, ciekawostek geograficznych z którymi nie spotkałem się nigdy w szkole. Serdecznie polecam współpracę z Michałem! ;)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2015

Michał jest zawsze profesjonalnie przygotowany, przekazuje wiedzę w sposób uporządkowany i zrozumiały. Nawet najtrudniejsze zagadnienia są łatwo przyswajalne, dzięki jego zaangażowaniu. Pomaga rozwikłać największe geograficzne zagadki i rozbudza zainteresowanie przedmiotem dzieląc się ciekawostkami, więc nauka przestaje być przykrym obowiązkiem, stając się przyjemnością. Zajęcia zaowocowały świetnym przygotowaniem do matury rozszerzonej i wynikiem powyżej 90%.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.