GEOCURIOUSLY Magdalena

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Attractive geology lessons for kids! English - Polish // Angielski - Polski

GEOLOGIA DLA DZIECI.

Lekcje dla dzieci, które ciekawi przyroda, geografia i geologia - minerały, skały, woda, wulkany, trzęsienia ziemi, dinozaury, historia planety Ziemi…

Jestem geologiem, doktorantką z pasją do Nauk o Ziemi oraz chęcią dzielenia się zdobytą wiedzą. Mam doświadczenie w edukowaniu dzieci w wieku od 6 do 16 lat - zarówno lekcje indywidualne, jak i w większych grupach.

Oferuję lekcje dla dzieci poruszające tematy z zakresu geologii i geografii. Tematykę lekcji dostosowuję do poziomu wiedzy oraz zainteresowań ucznia. Staram się rozbudzać ciekawość dziecka, poszerzać jego wiedzę o otaczającym świecie i pokazywać, że uczenie się może być przyjemnością.

Lekcje mogą odbywać się w języku polskim oraz angielskim u ucznia. Istnieje możliwość uczenia się w plenerze oraz przeprowadzenia lekcji online.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu - adres email dostępny w informacjach o mnie. Możliwość kontaktu przez formularz e-koreptycje.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela19:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2019
AGH
Magister inżynier
Nauki o Ziemi - studia doktoranckie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.