Jowita Szornel

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Warszawa
Faktura VAT

Jowita Szornel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Jowita Szornel

O mnie

MUZYCZNA PRZYSTAŃ-możliwy dokazd

Żytnia 13/108 (Wejście od ul Leszno ).

Tel 781341883

muzycznaprzystan@wp.pl

Posiadamy stronę www

Zapraszamy do " Muzycznej Przystani", jest to miejsce, w którym zarówno dzieci jak i dorośli mogą realizować marzenia związane z muzyką. Prowadzimy zajęcia indywidualne z nauki gry na instrumentach dla dzieci oraz dorosłych: gitara, pianino, wokal, flet, skrzypce, wiolonczela, trąbka, akordeon…. ( Metody Suzuki, Bajkowskiej..).Zapraszamy również na zajęcia grupowe : gordonowskie ( umuzykalniające dla dzieci 1-3 lat prowadzimy je z elementami Suzuki, tradycyjne w J. Polskim oraz gordonki w języku angielskim ) oraz "sensoryka dla smyka " dla dzieci w wieku 1,5-4 lat wraz z opiekunami, rytmikę z angielskim oraz muzyczno - ruchowe z elementami gimnastyki i tańca dla starszych dzieci 3 - 6 lat. Przygotowujemy również do egzaminów do szkół muzycznych. Nasi nauczyciele to doświadczeni pedagodzy, którzy tworzą "Muzyczną Przystań" z pasją i poświęceniem. Podczas zajęć indywidualnych oraz grupowych staramy się udoskonalać sposoby nauki, stosując wypracowane metody najlepszych specjalistów. Zajęcia prowadzone są przez absolwentów Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina lub innych świetnych uczelni w Polsce i za granicą wg. autorskiego projektu, w oparciu o elementy metod: Orffa, Suzuki, Bajkowskiej. Pomożemy w doborze instrumentu. Jesteśmy w stanie również dojechać do ucznia.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - 09.2019
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Magister
Fortepian, Klawesyn, Organy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Korzystamy z oferty Muzycznej Przystani Jowity od kilku lat. Aktualnie dzieci (4, 8, 10, 11 lat) mają lekcje skrzypiec oraz rytmiki online i jesteśmy zadowoleni z ich przebiegu. Nauczyciele udzielają konkretnych wskazówek odnośnie nowego materiału i pilnie wysłuchują co trzeba poprawić, wyćwiczyć między lekcjami. Dzieci rozwijają się i ćwiczą uważność. Do tego atmosfera stwarzana przez nauczycieli jest wspaniała i dzieci z niecierpliwością czekają na każdy kolejny music-Skype.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.