Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Gdynia (Oksywie)
Gdańsk
Sopot
Rumia
Kosakowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia35 - 60 / 60 min

Julia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem studentką kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz absolwentką klasy biol-chem III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni. Prowadzę zajęcia (grupowe oraz indywidualne) przygotowujące uczniów do matury rozszerzonej z chemii (również dla osób pragnących dostać się na kierunki medyczne), a także zajęcia dla uczniów młodszych klas (szkoła podstawowa i liceum - przygotowanie do sprawdzianów, poprawek, konkursów…)

Wszystkim uczniom zapewniam niezbędne do nauki  materiały,  a także niezliczone ilości  zadań … ;) Czuwam nad tym, aby każdy przerobił i (przede wszystkim)  zrozumiał  wszelkie potrzebne zagadnienia. Przykładam szczególną wagę do tego, w jaki sposób rozłożyć materiał do nauki, jak poprawnie konstruować odpowiedzi, co zrobić, żeby na egzaminie „wystarczyło nam czasu”, jak „ułatwiać” samemu sobie rozwiązanie zadań i które elementy materiału z chemii faktycznie trzeba znać na pamięć, a które wystarczy po prostu dobrze zrozumieć… 

Oferuję również pomoc doraźną.

Zajęcia odbywają się w Gdyni, na Oksywiu. 

Zapraszam do kontaktu:
513427599

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Pani Julia jest przemiłą osobą. Materiały na lekcje na najwyższym poziomie. Jeszcze raz dziękuje za pomoc przy Poprawce :D. Polecam :D

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2018

Bardzo dobrze przygotowana i tłumaczy bardzo zrozumiale
Gorąco polecam ❤️

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2018

Julia ma świetne podejście do ucznia, zawsze szuka najłatwiejszego sposobu, aby wytłumaczyć dane zagadnienie, dostosowuje tempo pracy do ucznia i zachęca do kreatywnego myślenia. Z tygodnia na tydzień coraz mniej boję się matury z chemii, która czeka mnie w tym roku :)

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2018

Lekcje bardzo fajne, dzięki nim zrozumiałem chemie, jestem bardzo zadowolony z korepetycji =)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.