Gabriel Nowak

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Olkusz (okolice)
Kraków
Wolbrom
Chrzanów
Katowice
Skała
Gliwice
Jaworzno
Faktura VAT

Gabriel Nowak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika Gabriel Nowak

O mnie

Na wstępie zadam Ci kilka niezwykle ważnych pytań:

• Czy planujesz aplikować na wymagające studia inżynierskie (i nie tylko), które wymagają zdanej matury z matematyki na poziomie rozszerzonym z ponadprzeciętnym wynikiem?

• Czy matematyka sprawia ci problem i czujesz, że zdanie matury może się okazać ponad twoje siły przy nauce w pojedynkę?

• Czy chcesz poprawić diametralnie swoje wyniki w nauce minimalnym nakładem pracy, ponieważ matematyka niekoniecznie jest twoim priorytetem?

• Czy szukasz bieżącej pomocy z aktualnym materiałem szkolnym, pomocy w przygotowaniach do sprawdzianu, egzaminu lub olimpiady?

• Czy jesteś rodzicem osoby znajdującej się na dowolnym poziomie nauki i chcesz zadbać o jej odpowiedni rozwój oraz poprawę wyników w nauce?Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy że jesteś w dobrym miejscu i znalazłeś odpowiednią osobę. Dodatkowo osobę, dla której zawsze istniało coś poza nauką (przez 15 lat uprawiałem piłkę nożną, a następnie zostałem Akademickim Vice-Mistrzem Polski w eFutbolu FIFA) i od której zdecydowanie jesteś w stanie nauczyć się, jak przy jednoczesnym minimalizowaniu wysiłków na naukę jednocześnie maksymalizować wyniki. Program nauki opieram bardzo mocno na Zasadzie Pareto (zasada 80/20), która mówi o tym, iż 20% najważniejszej i kluczowej wiedzy jest w stanie wygenerować 80% wyniku!

Mój styl nauki, jaki udało mi się wypracować podczas przygotowań pomógł mi uzyskać wyniki, które pozwoliły mi zakwalifikować się na KAŻDY kierunek prowadzony w ramach AGH Kraków, w tym między innymi mocno oblegany i prestiżowy - Informatykę na wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. To, na czym skupiam się prowadząc lekcje to nie tylko stricte nauka matematyki. Najważniejszą umiejętnością, która jest niejako skutkiem ubocznym pobierania lekcji w naszej szkole to umiejętność rozwiązywania problemów, nie tylko tych matematycznych. Z perspektywy czasu uważam to za absolutnie najważniejszy aspekt nauki matematyki i coś.

Lekcji udzielam od czterech lat. W ciągu tego czasu założyłem własną szkołę lekcji zdalnych Matura Last Minute oraz miałem pod swoją opieką blisko 100 uczniów, przeprowadziłem grubo ponad 1000 godzin lekcji i jak nikt inny wiem, z jakimi problemami się borykają. Zawsze podchodzę indywidualnie do każdego z nich. Oprócz lekcji zdalnych i indywidualnych z dojazdem do ucznia, prowadzę również stacjonarne oraz internetowe Kursy Maturalne oraz Kursy 8-klasisty.

Wciąż nie jesteś przekonany? Wejdź na naszą stronę na Facebooku Matura Last Minute i sprawdź kontent, jaki udostępniamy bezpłatnie. Jeśli jednak po przeczytaniu tej notki dalej jesteś zainteresowany współpracą i pobieraniem lekcji mojej szkole, skontaktuj się z nami!

--------------------------------------
Tel.: + 48 571 514 575

E-mail: kontakt@maturalastminute.com

Facebook: w wyszukiwarce podaj frazę @maturalastminute

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Inżynier
Informatyka
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Kursy i szkolenia
.
Kurs Trenera Mentalnego
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Bardzo dobry korepetytor. Dobrze tłumaczy przerabiany materiał i w razie problemów udziela dalszej pomocy. Na tych zajęciach łatwo nauczyć się nawet trudnych tematów.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Początkowo miałem duże problemy i obawiałem się o wynik mojej matury. Na szczęście już po kilku lekcja było widać znaczące zmiany i wraz z biegiem czasu coraz mniej obawiałem się o moja maturę i końcowo udało mi się ją zdać na zadowalającym mnie poziomie

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Gdy miałem problemy z jakimś typem zadań, potrafił wytłumaczyć mi to w taki sposób, że nawet po kilku miesiącach pamiętałem jego sposób na rozwiązywanie tego rodzaju zadań. Polecam Serdecznie :-)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Dzięki niemu nie miałem obaw, że zdam i to na całkiem jak na mnie zadowalającym poziomie :D, bardzo dobry nauczyciel

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Świetny nauczyciel.

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Bardzo cierpliwy, miły, dobrze tłumaczy, jest kompetentny.
Polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2019

Dzięki temu człowiekowi zdałam maturę po 7 latach.!!!! Da się? Da! Przygotował mnie w półtora miesiąca. Bardzo dokładny i cierpliwy. Świetnie tłumaczy i tłumaczy aż do skutku. Polecam z całego serca! Nie będziecie żałować

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Serdecznie polecam , wiele sie nauczylem na jego lekcjach .

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2018

Bardzo dobry oraz kompetentny nauczyciel. Polecam wszystkim!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Bardzo pomogły mi lekcje. Podwyższyłem sobie oceny.
Wszystko jasno zostało mi wytłumaczone :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Kompetentny i solidny nauczyciel. Potrafi przekazać swoją wiedzę. Polecam z czystym sumieniem!!!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2017

Wszystko czego potrzeba jest w bardzo zrozumiały sposób wyjaśnione i przekazane, a dodatkowo przemiły z niego człowiek. Także serdecznie polecam!

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2017

Bardzo solidny korepetytor , dobry kontakt z uczniem oraz łatwość przekazywania wiedzy.

avatar
Grzegorz Skalski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2017

bardzo dobry to trochę za słabo,bardzo miły młody człowiek ,kompetentny,solidny,dobrze uczy i dobrze tłumaczy.Syn miał problem z matmy.i PanGabrys problem rozwiazał.polecamy na 110 procęt.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.