Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (Targówek)
Bydgoszcz
Gdańsk
Toruń
Gniezno

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Marta

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Pani Marta-najlepszy korepetytor, kompetentna, z ogromną wiedzą, którą potrafi w fajny sposób przekazać dziecku! Zajęcia są prowadzone tak aby dziecko od początku do końca się nie nudziło. Uśmiechnięta, z poczuciem humoru:) Pani Marto jeszcze raz bardzo,bardzo dziękujemy i już tęsknim!! Buziaki od naszej trójki :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Pani Marta jest znakomitą nauczycielką / korepetytorką. Atmosfera podczas lekcji jest bardzo przyjazna co nie przeszkadza w merytorycznym przekazie. Córka (14 lat) od dwóch lat spotykała się z Panią Martą i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni. Szkoda tylko, że Pani Marta zmienia miejsce zamieszkania:( Pani Marta jest osobą bardzo sumienną, słowną i zawsze znakomicie przygotowaną do zajęć. Pani Marta oferuje wszystko na najwyższym poziomie czego można oczekiwać od korepetytora. Polecam każdemu.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Bardzo doceniam naukę z p. Martą. Uczę się z nią już ponad 3 lata.Zajęcia są urozmaicone i ciekawie prowadzone. Dzięki p. Marcie z łatwością przyswajam nowe zagadnienia z gramatyki i słówka . Z pełną odpowiedzialnością polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.