Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Siemianowice Śląskie
Katowice
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski60 / 60 min

Gaweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem doktorantem czwartego roku literaturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim oraz nauczycielem polonistą i lektorem języka polskiego jako obcego

Udzielam korepetycji z zakresu języka polskiego uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych (nadrabianie braków i zaległości w nauce; powtórki; pomoc w redagowaniu form pisemnych; przygotowanie do wypowiedzi ustnych; kompleksowe przygotowanie do sprawdzianów/egzaminów/matury ustnej oraz pisemnej na poziomie podstawowym i rozszerzonym).

Uczę w dużej mierze kontekstowo, odwołując wielkie dzieła literackie do utworów i zjawisk dobrze znanych uczniowi, często wchodzących w obręb współczesnej kultury popularnej. Nawet najtrudniejsze zagadnienia gramatyczne tłumaczę w sposób prosty, opierający się na licznych analogiach i przykładach z życia codziennego. Wszystko to pozwala nie tylko opanować, ale i zrozumieć omawiany materiał. Nie sztuką jest bowiem mówić o rzeczach trudnych w sposób skomplikowany. Sztuką jest wytłumaczyć je tak, aby każdy był w stanie je zrozumieć. Jeśli więc chcesz zrozumieć to, co do tej pory wydawało ci się zupełnie niezrozumiałe, zapraszam na korepetycje!

KONTAKT:
TEL: 881 653 181

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Pan Gaweł to świetny młody nauczyciel! W tych trudnych dla nas wszystkich czasach doskonale przygotował moją córkę do egzaminu po klasie ósmej. Dzieki korepetycjom córka podeszła do egzaminu z dużo mniejszym stresem bo wiedziała, że jest do niego dobrze przygotowana. Bardzo Panu dziękuję i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli ze sobą współpracować!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2017

polecam pana. Syn bierze korepetycje i oceny sie bardzo poprawily.Jestem zadowolona, nauczycielka juz nie narzeka na wyniki syna

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2017

Pan Gaweł przygotowywał mnie przez pół roku do matury ustnej i pisemnej z języka polskiego, której bardzo się bałem. Dzięki korepetycjom do matury podszedłem bez większego stresu, bo czułem się dobrze przygotowany. Udało mi się uzyskać wyniki o jakich nawet nie marzyłem za co bardzo dziękuję Panu Gawłowi, bo to jego zasługa! :))

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2016

Pana Gawła poleciła mi znajoma, którą w tym roku przygotowywał do matury. Była bardzo zadowolona z wyników I samej naki. Moja matura dopiero za rok ale już czuję, że będę dobrze przygotowana. Polecam! ;)))

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2016

Bardzo polecam zajęcia z panem Gawłem! Jest osobą bardzo cierpliwą, świetnie tłumaczy gramatykę, a przerabianie nawet najnudniejszych lektur okazało się przyjemne i zabawne! Znalazłam korepetytora idealnego, którego na pewno będę się długo trzymać!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2016

moje dziecko jest dopiero po pierwszych korepetycjach, ale już wiem, że na pewno nie będą one ostatnie! osoba z niezwykłym darem tłumaczenia - jedna na milion! serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.