Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 / 60 min

Aleksander

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

TRENING MATURALNY ONLINE

Trener przygotowujący do matur z doświadczeniem akademickim na  uniwersytecie medycznym.  Omawiam zadania online i sprawdzam po lekcji dodatkowo odpowiedzi pisemne.

Motywuję, pomagam zorganizować czas, czuę metod radzenia sobie ze stresem. Pracuję na arkuszach maturalnych, zbiorach zadań, własnych zadaniach.

Pomagam rozwinąć skrzydła osobom, którym brakuje wystarczającej uwagi i czasu poświęconego przez nauczyciela w liceum.

Dla kogo prowadzę korepetycje:

  • dla uczniów klas maturalnych przygotowujących się do matury 2020 z chemii i biologii powtórz i uzupełnij materiał .dla osób poprawiających maturę czy brak punktów powinien przekreślać plany? Spróbuj poprawić wynik przy naszej pomocy!
  • dla uczniów klas pierwszych i drugich liceum praktycznie powinno się umieć wykonać zadania maturalne z rozdziałów, które dotychczas było omawiane w szkole.Czy nie warto już teraz utrwalać wiedzę, ćwiczyć wykonywanie zadań i przejść przez kolejne partie materiału?
  • dla studentów chcących zmienić studia lub rozpocząć nowy kierunek - pomogę Ci przypomnieć sobie i powtórzyć materiał maturalny. Sprawna nauka do matury z nami łatwiej pogodzi się z sesją egzaminacyjną na Twoich studiach.

Matura jest bardzo specyficzna i wymaga od uczniów praktycznej wiedzy i rozumienia doświadczeń laboratoryjnych.Najczęściej uczniowie potrzebują wsparcia z zadań obliczeniowych,chemii fizycznej, chemii organicznej, na którą brakło w szkole czasu (białka, cukry, tłuszcze), chemii analitycznej.

Potrzebne jest łączenie wiedzy z biologii i chemii  i powiązywanie jej ze zjawiskami zachodzącymi w codziennym życiu.Każda moja lekcja ma ustalony wcześniej temat i wykonywanych zadań, żeby nie marnować czasu.Praktycznie uczniowie wybierają 90 minut lekcji, bo wtedy możemy na spokojnie omówić trochę teorii i wykonać sporo zadań.
Nie ma innego sposobu na udaną maturę, niż trenowanie zadań i utrwalanie wiedzy. Dużo razem pracujemy podczas korepetycji, ale wszystko przebiega bez stresu.

[*Prowadzę własną grupę na Faceboku: Matura z chemii i biologii 2020+. Recepta na indeks! Zapraszam do dołączenia do grupy. Mamy ponad 2500 członków.

*] Jestem dostępny pod telefonem codziennie po 16.00 (574 902 164). Jeśli nie odbiorę - zawsze oddzwaniam. 

_*Moim zdaniem jednak to się opłaca, bo warto iść za marzeniami zawodowymi :) Zapraszam

Zapraszam time4progress kropka pl/matura

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
25 września 2019

Bardzo Ciekawe korepetycje. W moim wypadku dzięki Panu Aleksandrowi dostałem się na lekarski. Polecam z całego serca ^^

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.