Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Toruń
Bydgoszcz
Grudziądz
Włocławek
Warszawa
Inowrocław
Świecie
Brodnica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język hiszpański100 / 180 min

Patryk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Cześć, nazywam się Patryk Dąbrowski i jestem ogromnym pasjonatem języków obcych. Uczę się ich aż 15, a od kilku lat pomagam osobom, które chcą nauczyć się języka obcego na upragnionym przez nich poziomie. Jeżeli więc zastanawiasz się jak uczyć się języków obcych, by się ich NAUCZYĆ, dołącz do grona moich uczniów!

Chcesz nauczyć się języka obcego, ale nie wiesz jak się za to zabrać?

Masz mało czasu i napięty grafik?

Brakuje ci motywacji do nauki?

A może po prostu jesteś nieśmiały?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to kliknąłeś we właściwie ogłoszenie! Te, jak i wiele innych problemów dręczyły osoby, z którymi jak dotąd pracowałem i chciałbym pomóc w ich rozwiązaniu również TOBIE!

Opowiem Ci historię o jednej z mojej uczennic – Oliwii. Jest to studentka, która przez kilka miesięcy uczęszczała do mnie na zajęcia w czasie rzeczywistym. Gdy sytuacja życiowa zmusiła ją do podjęcia pracy na pełen etat straciła możliwość uczestnictwa w zajęciach. Było jej przykro, że nie może dalej rozwijać się językowo pod okiem nauczyciela. Nie chciała korzystać z gotowych samouczków online, gdyż wolała, aby ktoś kontrolował jej postępy i wskazywał błędy.

Zacząłem zastanawiać się jak pomóc takim osobom jak ona, aby nadal możliwe było uzyskanie pożądanego efektu. Postanowiłem więc zacząć konstruować całkowicie indywidualne kursy online w czasie nierzeczywistym. Z własnego doświadczenia wiem że ponad 90% sukcesu zależy od ucznia, a nauczyciel jest jedynie przewodnikiem, wskazującym odpowiednią drogę. Obecność nauczyciela jest jednak ważna by utrzymać motywację i mieć pewność, że nie popełnia się błędów. Połączyłem swoje doświadczenie w nauce i nauczaniu języka, tworząc całkowicie zindywidywidualizowane kursy językowe z planem tygodniowym.

Na początku przeprowadzam z uczniem krótki wywiad, badając ich poziom, cele i szczególne potrzeby związane z nauką języka. Po uzyskaniu wszystkich odpowiedzi konstruuję kurs dostosowany do  potrzeb ucznia, pomagający osiągnąć mu wymarzone cele w krótkim czasie.

Co tydzień w niedzielę uczeń otrzymuje przygotowany przeze mnie plik w wordzie, zawierający objaśnioną przystępnym językiem teorię i zadania zaplanowane na najbliższy tydzień. Każdy dzień jest poświęcony innemu zagadnieniu językowemu i zajmuje od 15 do 30 minut. Zagadnienia te różnią się w zależności od języka i indywidualnych potrzeb ucznia, jednak w każdym kursie poniedziałek jest poświęcony gramatyce, a wtorek poszerzaniu zasobu słownictwa. Po każdym dniu tudzież tygodniu uczeń odsyła mi uzupełniony plik, abym mógł skorygować ewentualne błędy i poznać słabe strony ucznia. W dni robocze nieodpłatnie odpowiadam również na pytania dotyczące kursu i przerabianego materiału, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Jeżeli tak jak wspomniana wyżej Oliwia masz napięty grafik, a jednak marzysz o tym, aby nauczyć się języka obcego, serdecznie zapraszam do mnie! Gwarantuję, że będziesz w dobrych rękach!

Będziesz zaskoczony jak szybko można poprawić swój poziom językowy poświęcając jedynie 15-30 dziennie na naukę! Gwarantuję Ci, że jeżeli będziesz trzymać się planu, zauważysz błyskawiczne postępy.

Na jakich poziomach układam kursy?:

Angielski: A1-C1  
Francuski: A1-B2     
Hiszpański: A1-B2     
Niemiecki: A1-B1      
Włoski: A1-B1    
Rosyjski: A1-A2    
Szwedzki: A1-B1     
Norweski: A1-A2    
Portugalski: A1-A2

Zakres poziomów i języków stopniowo będzie się zwiększać, więc bądź czujny!

Ile to kosztuje?

Opłata za materiały jest tygodniowa. Standardowo wynosi ona 150 zł za tydzień, jednak tylko do końca sierpnia możesz zgarnąć zindywidualizowany kurs za jedyne 100 zł za tydzień! Warunek promocji jest jeden - obiecasz mi, że będziesz regularnie się uczyć ;) Biorąc pod uwagę fakt, że materiały są przygotowane na 6-7 dni pracy, daje to około 15 zł za jedną lekcję. Jestem pewny swojego produktu i wiem, że każdą złotówkę na niego wydaną zainwestujesz dobrze!

Jeżeli nie spodoba ci się forma zajęć zawsze możesz mi o tym napisać, a ja dostosuję bądź zmienię formułę plików tak, aby nauka była dla Ciebie przyjemnością!  

Masz również gwarancję niezmienności ceny! Stali uczniowie płacą tyle samo przez cały okres kursu, niezależnie od późniejszych zmian w cenniku.

O mnie:Jestem pasjonatem językowym, aspirującym poliglotą, korepetytorem, lektorem i studentem lingwistyki stosowanej. Praca z osobami dzielącymi moją pasję oraz posiadającymi chęć nauczenia się nowego języka sprawia mi ogromną radość. Sam uczę się 15 języków obcych, więc wiem jak się uczyć, aby się nauczyć i równocześnie nie poświęcać na to niebotycznej ilości czasu. W moich kursach przekazuję wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną, niezbędną do swobodnego posługiwania się językiem. Nauczam odkąd skończyłem 16 lat, więc posiadam już pewne doświadczenie w pracy z ludźmi.

Częste pytania:
1.      Dlaczego lekcje właśnie z Tobą?:
·        W przeciwieństwie do szkół językowych, układam kurs indywidualnie pod Ciebie, zwracając uwagę na twoje potrzeby
·        Uczę się aż 15 języków, dzięki czemu poznałem wiele metod i mnemotechnik ułatwiających i uprzyjemniających naukę
·        Pierwsze 3 dni otrzymujesz za darmo
·        Zapisując się już teraz otrzymujes gwarancję niezmienności ceny ·        Możesz uczestniczyć w zajęciach  tak długo jak chcesz
·        W przeciwieństwie do samouczków online, jesteś cały czas pod okiem korepetytora
·        Sam prez cały czas się rozwijam i testuję nowe metody ułatwiające naukę
·        Jestem studentem notowanym w rankingu uniwersytetu w pierwszej 40 i marzę o karierze naukowej, więc zapisując się do mnie na kurs pomożesz również mnie!
·        Jest też wiele innych powodów. Wpadnij i się przekonaj ;)

2.      Czy zajęcia w czasie nierzeczywistym są gorsze od standardowych? – Absolutnie NIE. Osobiście, w wielu aspektach uważam tę formę za lepszą – możemy uczyć się w dowolnym miejscu, czasie, a nawet wepchnąć naukę w przerwę między innymi obowiązkami. Jak wszędzie, ważna jest tu jednak systematyczność i motywacja. W przygotowywanych przeze mnie materiałach znajdziesz wiele wskazówek opracowywanych przez znanych poliglotów i językoznawców, które pomogą ci się zmotywować. Jest to więc dobre rozwiązanie także dla osób, którym brakuje motywacji do nauki.

3.      Jak otrzymam materiały? – W każdą niedzielę wysyłam przygotowane na każdy dzień pliki .doc na skrzynkę mailową

Przekonałem Cię? Zapraszam serdecznie!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
ołówekDodaj opinię
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2020

Pan Patryk jest świetnym nauczycielem. Zawsze punktualny i świetnie przygotowany. Widać, że języki to jego pasja. Bardzo pomógł w nauce języka angielskiego mojemu synowi. Zdecydowanie polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2020

Patryk to prawdziwy pasjonata języków obcych. Jest miłą, otwartą i przede wszystkim cierpliwą osobą. Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu, udało mi się napisać maturę z rozszerzonego angielskiego na 90%, co pozwoliło mi się dostać na moje wymarzone studia!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2020

Chodzę do Patryka na szwedzki. Świetnie pomaga zrozumieć podstawy języka i dzięki niemu zawiłości przestają być zawiłościami. Wie jak dostosować materiał do indywidualnych potrzeb ucznia i jak skutecznie zachęcić do nauki. Zdecydowanie polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Patryk z wielką pasją podchodzi do języków obcych, świetnie układa testy i bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia. Do nauczania innych podchodzi profesjonalnie i z miłą atmosferą. Mocno polecam :D

avatar
Arianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2020

Patryk sprawnie wprowadził mnie w naukę hiszpańskiego po długiej przerwie. Nauka z nim idzie szybko i miło, doskonale wie jak uczyć, żeby nauczyć. Sam ciągle uczy się czegoś nowego, więc rozumie potrzeby ucznia. Dba o miłą i luźną atmosferę, dzięki której chce się do niego wracać :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2020

Studiuję z Patrykiem i to do niego zwracam się zawsze, kiedy czegoś nie rozumiem lub mam problem z zadaniem. Za każdym razem jest chętny do pomocy i potrafi w prosty sposób wyjaśnić dane zagadnienie. Nie znam nikogo, kto z taką pasją podchodziłby do języków obcych. Patryk testuje różne metody nauki i na pewno dostosuje się do preferencji swoich uczniów. Polecam!

ołówekDodaj opinię