Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Warszawa (Bielany)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe60 - 70 / 45 min

Grażyna

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,
jestem nauczycielką z 20-letnim stażem pracy. Chetnie udzielę indywidualnych zajęć z edukacji wczesnoszkolnej. W ramach zajęć udzielę pomocy przy odrabianiu prac domowych, wytłumaczę niezrozumiałe dla ucznia zagadnienia czy poszerzę zakres wiedzy. Udzielę wsparcia ze wszystkich przedmiotów z zakresu nauczania początkowego w tym również z języka angielskiego. Mam również ukończony kurs " Terapii ręki" , "Edukreatywności" oraz "Trenera Kreatywnego Umysłu".  Pokażę uczniom, jak uczyć się skutecznie, poprzez ćwiczenie uważności i pamięci. Zajęcia prowadzę u siebie w domu (Bielany Warszawa) lub online.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.