Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Częstochowa (raków)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 / 60 min

Bartek

Opis ogłoszenia

Witam, zapraszam na lekcje gry na perkusji dla początkujących ale także dla grających już pałkerów którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności. Ze swojej strony oferuje: naukę gry na zestawie perkusyjnym , ćwiczenia na werblu, ergonomia gry, budowanie rytmu, koordynacja, informacje z zakresu sprzętu perkusyjnego. Każda lekcja indywidualnie dopasowana do potrzeb ucznia. Częstochowa tel 695802525

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.