Gabriela Trynkler

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Gdańsk (Zaspa)

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

DLA WYMAGAJACYCH ! Artysta malarz / z dużym doświadczeniem i dorobkiem artystycznym / udziela lekcji rysunku i malarstwa ; także teczki i egzaminy wstępne. Nauka odbywa się w małych , max.2-3-osobowych grupach, co umożliwia indywidualną pracę z każdym uczniem . Zajęcia trwają 3 / rysunek/ i 4 / malarstwo godziny zegarowe PREFEROWANE zajecia indywidualne.Cena do negocjacji.

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1978 - 09.1982
UMK Toruń
Grafika
10.1982 - 10.1985
PWSSP Gdańsk
Magister
Malarstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.1985 - 10.1985
Artysta malarz
Edukacja artystyczna, działalność twórcza i wystawiennicza
01.2020 - aktualnie
Artysta malarz

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.