Gabriela Golec

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Bydgoszcz
Tarnów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 / 45 min

Gabriela Golec

Opis ogłoszenia

Witaj! Jestem studentką Akademii Muzycznej imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na wydziale jazzu i muzyki estradowej w klasie wokalistyki jazzowej. W ubiegłym roku ukończyłam z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II Stopnia w Tarnowie oraz zdałam egzamin dyplomowy i uzyskałam tytuł zawodowy muzyk - specjalność instrumentalistka, specjalizacja - wiolonczela. Dodatkowo kształcę się w klasie wokalistyki jazzowej w Szkole Muzycznej, również w Tarnowie.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z muzyką, marzysz o rozpoczęciu nauki gry na wiolonczeli lub potrzebujesz pomocy w nauce teoretycznych przedmiotów muzycznych, to zapraszam do kontaktu! 
Prowadzę następujące zajęcia:

Gra na wiolonczeli (pomogę w rozczytaniu utworów, razem znajdziemy sposoby na trudniejsze fragmenty w utworach, skontroluję Twój aparat gry, wspólnie zinterpretujemy utwór od strony muzycznej)

Korepetycje z kształcenia słuchu, rytmiki (pomoc w rozpoznawaniu, budowaniu, śpiewaniu: interwałów, trójdźwięków, czterodźwięków, ćwiczenie dyktand rytmicznych i melodycznych, praca nad ćwiczeniami solfeżowymi lub innymi pracami domowymi)

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci powyżej 5 roku życia (muzyczne zabawy, wprowadzenie w „muzyczny świat”, poznawanie nut, instrumentów)

Zajęcia przygotowujące do egzaminu wstępnego do I i II stopnia szkoły muzycznej                                       

Zajęcia będą się odbywały od października na moim mieszkaniu w Bydgoszczy,  a w czasie wakacji w Tarnowie i okolicach. W razie potrzeby biorę pod uwagę dojazd do ucznia. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - 04.2023
Zespół Szkół Muzycznych w Tarnowie
Instrumentalistyka - wiolonczela
09.2020 - aktualnie
Zespół Szkół Muzycznych w Tarnowie
Wokalistyka jazzowa
10.2023 - aktualnie
Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Wokalistyka jazzowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.