Ostatnia aktywność:
7 dni temu
Online
Gdańsk (Wrzeszcz +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia35 - 50 / 65 min

Gabriela

Opis ogłoszenia

Witam!

Jestem studentką prawa. Skończyłam liceum na profilu humanistyczno-prawniczym. Maturę z historii napisałam w czerwcu 2020 r. (została ona przesunięta na czerwiec z powodu pandemii) na 82%. Posiadam, wiedzę na temat bieżącej podstawy programowej i nie straszna mi nauka w pandemicznym chaosie panującym w oświacie. Mogę zagwarantować pomoc w wyrabianiu warztatu niezbędnego przy pisanu pracy maturalnej ale i także w zdobyciu wiedzy potrzebnej do poprawienia ocen.

Ponadto z przyjamnością pomogę uczniom również z podstawówki, bez znaczenia czy chodzi o poprawę ocen czy też rozwijanie pasji. Gwarantuje przyjazną atmosferę i dużą ilość cierpliwości. 

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek17:00 - 20:00
Sobota11:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 04.2020
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Prawo stacjonarne
Kursy i szkolenia
06.2019
Kurs filozofii w ramach projektu: Filozoficzne forum aktywności społecznej Uniwersytetu w Białymstoku
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.