Gabriel Hawryluk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentem ekonomii na UEP ze specjalizacją publicystyka ekonomiczna i PR. Byłem 1x laureatem i 1xfinalistą Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej. W liceum miałem dobre wyniki w drugich etapach Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (22. miejsce na Mazowszu), Olimpiady Wiedzy o UE, Olimpiady Wiedzy o III RP, Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie i Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. W 2017 roku napisałem maturę z wosu na 82% (100. centyl).

Mam całkiem duży pęd do dzielenia się swoją wiedzą i potrafię prosto dane zagadnienia wytłumaczyć. Rozumiem dobrze zależności ekonomiczne, polityczne i społeczne. Mam też niezłe podłoże historyczne (np. w gimnazjum byłem laureatem Olimpiady Historycznej).

Mocno interesują mnie systemy polityczne, sposoby sprawowania rzadów, teoria polityki, jej cele i rodzaje. Poszerzam swoją wiedzę poprzez literaturę i opracowania. Zainteresowania polityką i systemami parlamentarnymi rozwijam głownie hobbystycznie. Pisałem artykuły z dziedzin ekonomiczno-politycznych do ogólnopolskich tygodników. 

Proszę o kontakt w sprawie konkretnej tematyki, zobaczymy, na ile będę w stanie pomóc. Terminy i cena do dogadania.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota12:00 - 20:00
Niedziela12:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.