Kursy Puchacza

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Milanówek
Grodzisk Mazowiecki
Brwinów
Pruszków
Warszawa (Śródmieście)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia25 / 180 min

Kursy Puchacza

Opis ogłoszenia

Oferujemy profesjonalne przygotowanie do matury z historii na poziomie rozszerzonym.

  • Oferujemy zajęcia w kameralnych grupach, podczas których pracujemy na bazie naszego autorskiego programu. Omawiamy epoki historyczne, uczymy się pisać prace egzaminacyjne
    i rozwiązywać zadania z arkuszy.
  • Po każdych zajęciach następuje pół godziny konsultacji dzięki czemu każdy uczeń korzysta zarówno z zajęć grupowych,jak i indywidualnej pracy z nauczycielem.
  • Każdy uczeń po opłaceniu kursu otrzymuje dostęp do pakietu zajęć dodatkowych tj. spotkań z przedstawicielami kultury,spacerów historycznych, wykładów, spotkań filmowych, a także bogatych materiałów dodatkowych i czasu w otwartej pracowni, kiedy można przyjść i poprosić o zadania lub po prostu się pouczyć.Zachęcamy do udziału w zajęciach dodatkowych, ponieważ dzięki nim w przystępny i przyjazny sposób można zbudować bazę kontekstów kulturowych i historycznych.
  • Dwukrotnie w ciągu cyklu zajęć przeprowadzamy próbne matury, aby wiedzieć nad którymi konkretnie zagadnieniami musi pracować każdy z uczniów. Po otrzymaniu wyników próbnego egzaminu, każdy otrzymuje bazę dodatkowych zadań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.
  • Jesteśmy w pełni gotowi, aby w przypadku nasilenia epidemii SARS-CoV-2 przejść na nauczanie zdalne od razu po wprowadzeniu przez rząd stosownych regulacji.   

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek18:00 - 21:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Kursy Puchacza
ul. Warszawska 37
05-822 Milanówek
NIP: 5291831730

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.